Teddies Nářadí dřevo 25ks v dřevěném kufříku
799 Kč 599 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěné nářadí v kufříku pro malého kutzila. Sada obsahuje 25 dílů dřevěného nářadí uložených v praktickém přenosném kufříku. Nářadí které formou hry rozvíjí jemnou motoriku a technické chápání dětí.

Teddies Pexeso Moje první zvířátka dřevěné 24 dílků
219 Kč

Pexeso Moje první zvířátka dřevěné obsahuje 24 dílků s obrázky zvířátek. Děti je mohou hrát tuto oblíbenou hru a při tom se s rodiči učit o tom, kde zvířátka bydlí nebo napodobovat zvuky, které vydávají.

Teddies Magnetická tabulka dřevo oboustranná
329 Kč 299 Kč

Teddies Magnetická tabulka dřevo je oboustranná tabule na kterou si děti mohou umisťovat spoustu magnetů s motivy. Výrobek podporuje zručnost a fantazii dětí.

Teddies Provlékačka Moje první zvířátka
339 Kč 309 Kč

Teddies dřevěná provlékačka Moje první zvířátka. Výrobek podporuje zlepšování zručnosti a také rozpoznávání zvířat a věcí s kterými se mohou děti setkat na vesnicích nebo farmách.

Teddies Mozaika kuličková 63ks dřevo
449 Kč 359 Kč

Dřevěná interaktivní hračka v podobě pestrobarevné kuličkové mozaiky. Děti mohou vkládat kuličky podle předlohy nebo podle své představivosti. Hračka podporuje rozvoj motoriky a fantazie.

Teddies Edukační kostka MAXI dřevo
2 249 Kč 1 499 Kč

Pestrobarevná dřevěná interaktivní pomůcka v podobě edukační Maxi kostky. Nechte Vaše děti procvičit si motoriku zábavnou formou s labyrintem. Kostka nabízí i další aktivity pro rozvoj dovedností.

Teddies Kostky kubus Moje první zvířátka
269 Kč 239 Kč

Kostky kubus Moje první zvířátka z dřevěného materiálu. Balení obsahuje 15ks kostek s obrázky domácích zvířátek. Obrázky jsou tištěny přímo na kostky, nemohou se proto sloupat.

Teddies Skládačka ozubená kolečka dřevo 14ks
449 Kč 329 Kč

Dřevěná interaktivní hračka v podobě pestrobarevné skládačky s ozubenými kolečky. Děti mohou vkládat kolečka podle předlohy nebo podle své představivosti. Hračka podporuje rozvoj motoriky a fantazie.

Teddies Magická koule chrastítko dřevo
269 Kč 169 Kč

Dřevěná interaktivní hračka v podobě pestrobarevné koule vaše mále děti jistě zaujme a zabaví. Krásná hračka vyrobena z přírodních materiálů. Vhodná od 18 měsíců.

Teddies Magnetická tabulka se zrcadly
529 Kč 389 Kč

Magnetická tabulka se zrcadly dřevěná je krásná hračka, která v dětech rozvíjí prostorovou orientaci. Děti mohou podle předlohy seskládat obrázky a různé obrazce. Zrcadla jim je pak pomohou dotvořit.

Teddies Hrací stůl dřevo edukační raketa
2 019 Kč 1 549 Kč

Krásná dřevěná interaktivní pomůcka v podobě stolečku ve tvaru barevné rakety. Stolek nabízí velké množství aktivit, které malé děti zaručeně zaujmou a zabaví. Děti si pomocí aktivit rozvijí své dovednosti.

Teddies Magnetické puzzle dřevěné Moje první zvířátka
389 Kč 369 Kč

Oboustranné magnetické puzzle Moje první zvířátka pro menší děti. Z jedné strany vkládejte zvířátka do vlastních obrysů, na druhé je pozadí pro různé umístění zvířátek. Rozměr tabulky je 25 × 25 cm.

Teddies Kostky dřevěné přírodní 50 ks
439 Kč 289 Kč

Při hraní s dřevěnými kostkami rozvíjejí děti fantazii a jemnou motoriku. Balení obsahuje 50 dílků různých tvarů v přírodní dřevěné barvě. S touto stavebnicí si děti užijí spoustu kreativní zábavy.

Teddies Zvířátka sada velká farma s doplňky plast v krabici 60x41x13,5cm
1 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Velká sada pro milovníky koní a farmaření. Obsahuje vše, co vidíte na obrázku Vhodné od 3 let. Obsahuje malé části Rozměr balení: 60×41×13,5cm Velká sada pro milovníky koní a farmaření. Obsahuje vše, co vidíte na obrázku Vhodné od 3 let. Obsahuje malé části Rozměr balení: 60×41×13,5cm

Teddies Zvířátka sada velká ZOO s doplňky plast v krabici 60x41x13,5cm
1 399 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Skvělá sada pro všechny malé farmáře Obsahuje vše, co vidíte na obrázku Vhodná od 3 let, obsahuje malé části Rozměr balení: 60×41×13,5cm Skvělá sada pro všechny malé farmáře Obsahuje vše, co vidíte na obrázku Vhodná od 3 let, obsahuje malé části Rozměr balení: 60×41×13,5cm

Teddies Skládačka dřevo balanční
359 Kč 289 Kč

Teddies Skládačka dřevo balanční . Výrobek podporuje zlepšování zručnosti u dětí a to tím, že děti různě přeskládávají součásti skládačky a mění tak její stabilitu.

Teddies Stůl/Ponk s nářadím dřevo 38ks
1 499 Kč 1 079 Kč

Dřevěný pracovní ponk pro malé řemeslníky a kutily. Je dodáván s bohatou výbavou včetně nářadí a s pracovním telefonem i hodinami. Praktická velikost do klučičího pokojíku. V baleni je 37 dílů.

Teddies Vlak + 2 vagóny dřevo
579 Kč 389 Kč

Krásná dřevěná mašinka v barevném provedení zaujme vaši ratolest. Hračka rozvíjí dětskou fantazii a jemnou motoriku. Hračka obsahuje mašinku, dva vagónky a náklad kostek.