Lamps Dřevěná Kuchyňka-36%

Lamps Dřevěná Kuchyňka

Hodnocení: 4,5
2 899 Kč 1 829 Kč

Výprodej

Tato dřevěná kuchyňka by neměla chybět žádnému malému kuchtíkovi. Je vybavena sporákem, troubou, dřezem, pračkou a mikrovlnkou. Součástí balení jsou také 2 hrnce, 2× kuchyňské náčiní a hodiny.

Woody Kuchyňská linka "Lily"-34%
3 199 Kč 2 099 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Dřevěná kuchyňka v pastelových barvách od návrhářky Britty Hurter. Je vybavena troubou, lednicí, plotýnkami a dřezem. Dvířka jsou vybavena magnety a otočné knoflíky vydávají autentické zvuky.

Woody Kuchyňka Julia, proužkovaná-35%
1 699 Kč 1 099 Kč

Výprodej

Kuchyňka s příslušenstvím v atraktivním designu s proužky je plně vybavena kuchyňským nádobím a náčiním. Má otočné knoflíky, které vydávají zvuk jako u skutečných spotřebičů, funkční dvířka na magnetky, boční držák na utěrky.

Woody Kuchyňský ostrov Trendy-36%
2 999 Kč 1 899 Kč

Výprodej

Kuchyňský dřevěný ostrov Trendy má otočnou dřezovou baterii, otevírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Navíc se dodává se vším příslušenstvím. Druhé místo v soutěži Hračka roku 2013 v kategorii Malý dospělák.

Bino Kuchyňka červená-58%

Bino Kuchyňka červená

Hodnocení: 4
4 480 Kč 1 859 Kč

Výprodej

Kuchyňka nesmí chybět žádnému malému kuchtíkovi. Je velmi kvalitně a do posledního detailu propracovaná kuchyňka v červené barvě. Vaše děti si s ní užijí spoustu zábavy a dobrodružství. Při hře si zároveň osvojují sociální a komunikační dovednosti.

Bino Kuchyňka prodejní auto
4 480 Kč 3 999 Kč
+ doprava zdarma

Dětská kuchyňka s doplňky a občerstvovací auto v jednom nabízí široký prostor k dětské představivosti a nekonečné fantazii. Rozvíjí tím tak kreativitu vašich dětí a poskytuje obrovské množství variant k nápaditým hrám.

Woody Kuchyňský ostrov – Wendy-38%
2 999 Kč 1 859 Kč

Výprodej

Exkluzivní nové barevné provedení nejoblíbenější dřevěné kuchyňky dřevěný ostrov Trendy. Kuchyňka má otočnou dřezovou baterii, otevírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Navíc se dodává se vším příslušenstvím.

Woody Rohová kuchyňka s plastovými koši, bílá-41%
3 399 Kč 1 999 Kč

Výprodej

Vychytaný kuchyňský kout se zvukovými a světelnými efekty v kvalitním zpracování značky Woody. Po zatížení hrncem se plotýnka podsvítí červeným světlem a ozve se zvuk bublající vody. Po zmáčknutí tlačítka na digestoři se na jeho spodní straně rozsvítí světlo. Svým jednoduchým designem a bílou barvou se kuchyňka hodí do každého dětského pokojíku.

Aga4Kids Dřevěná kuchyňka ABRA
1 497 Kč
+ doprava zdarma

Nový model dětské dřevěné kuchyňky ABRA, od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky.

Viga Dřevěná moderní kuchyňka
4 399 Kč 2 599 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěná kuchyňka se sporákem, troubou, mikrovlnkou a dřezem nesmí chybět žádnému malému kuchtíkovi. Je velmi kvalitně a do posledního detailu propracovaná. Balení obsahuje nádobí a doplňky. Ukaž, že i ty můžeš být master chef.

Aga4Kids Dřevěná kuchyňka LIMET
1 719 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nový model dětské dřevěné kuchyňky LIMET od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky.

Aga4Kids Dřevěná kuchyňka MAVIS
2 199 Kč
+ doprava zdarma

Nový model dětské dřevěné kuchyňky MAVIS od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky.

Plan Toys Dřez a lednička
1 819 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Doplňte své malé kuchařce kuchyňský kout o dřez a chladničku pomocí tohoto setu z ekologicky získaného dřeva od firmy Plan Toys. Díky lehké váze je možné set stěhovat a umístit, kam je potřeba.

Bino Gril dětský, dřevěný
1 849 Kč 999 Kč

Velmi kvalitní a věrná kopie zahradního grilu umožní vašim dětem hrát si na „opravdové“ grilování. Gril je vyroben ze dřeva a obsahuje i příslušenství nutné k dětskému grilování. Báječná zábava pro malé šéfkuchaře!

Woody Kuchyňka Jednorožec-40%

Woody Kuchyňka Jednorožec

Hodnocení: 4,5
1 999 Kč 1 199 Kč

Výprodej

Kuchyňka s motivem jednorožce obsahuje velké množství příslušenství (hrnec, pánev, slánka, pepřenka, naběračka, poklice,…). Má otvírací dveře, otočné ovládací knoflíky a otočné ručičky u hodin. Kuchyňku dodáváme v rozloženém stavu.

Aga4Kids Dětská kuchyňka NELLA
329 Kč
+ doprava zdarma

Dětská dřevěná kuchyňka NELLA, od firmy Aga4Kids, určená pro všechny malé kuchařky a kuchtíky.

Viga Dřevěná kuchyňka s troubou
3 579 Kč 1 449 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná kuchyňka s troubou, dřezem a sporákem nesmí chybět žádnému malému kuchtíkovi. Je velmi kvalitně a do posledního detailu propracovaná. Balení obsahuje nádobí a doplňky. Ukaž, že i ty můžeš být master chef.

Aga4Kids Dřevěná kuchyňka RAINBOW
2 419 Kč
+ doprava zdarma

Nový model dětské dřevěné kuchyňky RAINBOW od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky.

Aga4Kids Dětský dřevěný obchod FRUIT SHOP
699 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěný dětský obchůdek od firmy Aga4Kids, s propracovanými detaily, v pestrých barvách, se spousty policemi na uskladnění zboží a krásnou pruhovanou markýzou.

Aga4Kids Dřevěná kuchyňka VICTORIA
2 039 Kč
+ doprava zdarma

Nový model dětské dřevěné kuchyňky VICTORIA, od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky.

Viga Přírodní dřevěná kuchyně
8 499 Kč 2 449 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná kuchyňka se sporákem, troubou, mikrovlnkou a dřezem nesmí chybět žádnému malému kuchtíkovi. Pozvi své přátele na oběd či hostinu a ukaž, že i ty můžeš být ten pravý master chef.

Aga4Kids Kuchyňka ALEXIS
1 859 Kč
+ doprava zdarma

Dětská dřevěná kuchyňka od firmy Aga4Kids, určená pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky.

Aga4Kids Dřevěná kuchyňka AMBER
1 859 Kč
+ doprava zdarma

Dětská dřevěná kuchyňka AMBER od firmy Aga4Kids, určená pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky.

Plan Toys Stolní kuchyňka
909 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tento elegantní designový dřevěný vařič s příslušenstvím se hodí do každého menšího pokojíku. Dětská kuchyňka je vybavená dvouplotýnkovým vařičem a pánvičkou s obracečkou. Díky lehké váze si jej děti mohou přenést, kam je potřeba.

Djeco Dřevěná kuchyňka Lili Rose
1 999 Kč 1 699 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Roztomilá dřevěná kuchyňka pro malé kuchařky. Kuchyňka je vybavena varnou deskou, hrncem, slánkou, pepřenkou, nádobím a utěrkami. Nechte si od své malé kuchařky uvařit něco speciálního v této krásné kuchyňce v designu Djeco.

Aga4Kids Dřevěná kuchyňka WONDER
2 529 Kč
+ doprava zdarma

Nový model dětské dřevěné kuchyňky WONDER od firmy Aga4Kids, určený pro všechny malé hospodyňky a jejich kamarádky.

Djeco Malá kuchyňka-45%
2 370 Kč 1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Roztomilá dřevěná kuchyňka pro malé kuchařky i kuchaře. Kuchyňka je vybavena varnou deskou, dřezem, troubou, hodinami a malou poličkou. Nechte si od svých malých kuchařů uvařit něco speciálního v této krásné kuchyňce v designu Djeco.

Bino Dětská kuchyňka Provence bílá
3 500 Kč 1 999 Kč

Pořiďte své malé kuchařce tuto nádhernou dřevěnou kuchyňku, kde bude moci realizovat své kulinářské nápady. Součástí kuchyňky je sporák s troubou, dřez, mikrovlnná trouba, kuchyňské náčiní i telefon.

Bayer Chic Dřevěná kuchyňka zelenobílá
4 039 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná kuchyňka je určená pro všechny malé kuchtíky.S touto skvělou dětskou kuchyní zažijí vaše děti spoustu zábavy. Pozvi své kamarády na oběd či hostinu a ukaž, že můžeš být nejlepší kuchař. Kuchyňka je vybavená a zabaví tak děti na dlouhé chvíle.

Lamps Dřevěná Kuchyňka

Lamps Dřevěná Kuchyňka

Hodnocení: 4,5
2 329 Kč 1 599 Kč

Tato dřevěná kuchyňka by neměla chybět žádnému malému kuchtíkovi. Je vybavena sporákem, troubou, dřezem, pračkou a mikrovlnkou. Součástí balení jsou také 2 hrnce a hodiny.

Viga Dřevěná kuchyňka - červená
3 099 Kč 1 299 Kč

Dřevěná kuchyňka nesmí chybět žádnému malému kuchtíkovi. Je velmi kvalitně a do posledního detailu propracovaná. Balení obsahuje kuchyňku se sporákem a dřezem a nepostradatelné náčiní.

Bino Dětská kuchyňka s příslušenstvím 5 ks
2 339 Kč 1 499 Kč

Pořiďte své malé kuchařce tuto nádhernou červeno-bílou kuchyňku, kde bude moci realizovat své kulinářské nápady. Součástí kuchyňky je sporák s troubou, dřez, mikrovlnná trouba a kuchyňské náčiní.

Hape Kuchyňka s grilem

Hape Kuchyňka s grilem

Hodnocení: 4,5
999 Kč 869 Kč

Zahrajte si na kuchaře s touto realistickou kuchyňkou a grilovací sadou 2v1, ve které najdete celkem 6 ks příslušenství. Knoflíky jsou otočné a hodiny nastavitelné. Hračka rozvíjí dětskou fantazii a představivost. Rozvíjí jemnou motoriku a koordinaci očí a rukou.

Little Dutch Kuchyňka
1 949 Kč

Dřevěná kuchyňka je určená pro všechny malé kuchtíky. Pozvi své kamarády na oběd či hostinu a ukaž, že můžeš být nejlepší kuchař. Kuchyňka je vybavená a zabaví tak děti na dlouhé chvíle.

Bayer Chic Dřevěná kuchyňka šedobílá
3 389 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná kuchyňka je určená pro všechny malé kuchtíky.S touto skvělou dětskou kuchyní zažijí vaše děti spoustu zábavy. Pozvi své kamarády na oběd či hostinu a ukaž, že můžeš být nejlepší kuchař. Kuchyňka je vybavená a zabaví tak děti na dlouhé chvíle.

Hape Multifunkční kuchyňka
4 596 Kč 3 899 Kč
+ doprava zdarma

Multifunkční kuchyňka všechny malé kuchařské nadšence! Její součástí je sporák s troubou, dřez a další nezbytné součásti správné kuchyně. Díky širokému příslušenství bude při zábavném vaření vše hned při ruce.