Woody Garáž třípodlažní s příslušenstvím-24%
1 699 Kč 1 289 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Dřevěná garáž je skvělým doplňkem do každého pokoje. Díky jedinečnému systému lze garáž napojit k vláčkodráze nebo silnici. Součástí jsou závory, autíčko a 6 panáčků. Garáž má funkční výtah na kličku.

Aga4Kids Hrací set HUBERT GARAGE
1 319 Kč
+ doprava zdarma

Tento velký hrací set HUBERT GARAGE od firmy Aga4Kids s bohatým příslušenstvím, je určen pro všechny malé kluky co milují auta a vše kolem nich. Set je nápaditou a interaktivní zábavou, takže vaše dítě se této hře bude věnovat celé hodiny. Set je dostatečně velký na to, aby si s ním mohlo hrát víc

Bino Parkoviště dřevěné s výtahem
1 099 Kč 629 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Parkoviště dřevěné dvoupodlažní s autíčky. Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, když řidič musí zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. Natrénujte parkování s několika barevnými autíčky.

Aga4Kids Hrací dřevěný set Požární stanice
615 Kč
+ doprava zdarma

Tento velký hrací set FIRE STATION od firmy Aga4Kids s bohatým příslušenstvím, je určen pro všechny malé kluky co milují hasiče a vše kolem nich.

Bino Hasičská stanice, 13 dílů
1 899 Kč 1 099 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Krásná hasičská stanice pro malé chlapce. Prožijte si s dětmi hasičské dobrodružství s touto kvalitní dřevěnou sadou, která obsahuje hasičskou stanici, hasičské auto, helikoptéru, panáčky další doplňky.

Plan Toys Závodník na šikmé ploše
1 345 Kč 1 299 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná autodráha se třemi barevnými autíčky. Pošlete autíčka dolů a uvidíte, které bude nejrychlejší. Autíčka můžete znovu spouštět a pozorovat, jak se řítí dráhou.

Aga4Kids Hrací dřevěný set PIRATE
1 999 Kč
+ doprava zdarma

Tento pirátský hrací set se skládá ze dvou základních částí, velké pirátské lodě a průzkumné vyhlídkové věže s bohatým příslušenstvím.

Hape Čtyřpatrová vesmírná raketa
2 751 Kč 2 279 Kč
+ doprava zdarma

Cestujte do jiného světa pomocí této rakety s kompletním přistávacím systémem! Můžete provést svou vlastní výpravu do vesmíru a stát se tak kosmonautem. Raketa má kompletní zázemí pro kosmonauty a bohaté příslušenství.

Plan Toys Parkovací garáž
1 399 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Rychlá jízda s autíčky může začít! Na vícepodlažní parkovací ploše pro auta je také heliport v horním patře. Černé provedení této garáže je ideální pro rozvoj kreativity, stačí použít bílou křídu. Děti mohou domalovávat více parkovacích míst, směrové šipky, rozdělovat jízdní pruhy, očíslovat místa, atd.

Woody Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast
999 Kč 849 Kč

Dřevěná garáž s výtahem je skvělá zábava pro malé motoristy. Jednoduše zajeďte se svým autíčkem do výtahu, nechte se vyvézt do nejvyššího patra a zaparkujte nebo si sjeďte o patro níže. Sada obsahuje celkem sedm dílků z toho jsou dvě autíčka.

Woody Velká hasičská stanice s autíčky
1 599 Kč 1 149 Kč
+ doprava zdarma

Tato mobilní rozkládací hasičská stanice obsahuje velké množství příslušenství, které umožňuje dětem hru na hasiče tak, jak má být. Od výjezdu velkého hasičského vozu s požárníky, kteří hasí plameny stříkačkou i hasicími přístroji, přes vrtulník, který je připraven hasit práškem i vodou.

Hape Požární stanice

Hape Požární stanice

Hodnocení: 5
2 643 Kč 1 999 Kč
+ doprava zdarma

Tato třípodlažní dřevěná hasičská stanice je připravena na jakoukoliv nouzovou situaci! Naleznete zde kompletně zařízené zázemí, prostor pro stravování a ložnici. Na střeše se nachází heliport, ze kterého můžete kdykoli vzlétnout. V přízemí je zaparkováno hasičské auto. Hasič se může rychle dostat do přízemí pomocí tyče.

Viga Dřevěná garáž

Viga Dřevěná garáž

Hodnocení: 3,5
1 399 Kč 699 Kč

Už žádné schovávání autíček do krabice! Všechna je zaparkuj do dřevěné garáže se 3 dřevěnými autíčky, která má čerpací stanici i heliport! 5 parkovacích míst, ke kterým vede výtah, ti pomůže ušetřit spoustu místa.

Little Dutch Garáže
1 299 Kč
+ doprava zdarma

Patrová garáž je ta nejlepší hračka pro všechny malé milovníky aut. Součástí je třípatrová parkovací věž s heliportem, funkční výtah, tankovací stojan, helikoptéra, autíčka a dopravní značky.

Bino Parkoviště dřevěné, 2 podlaží
1 999 Kč 1 099 Kč
+ doprava zdarma

Parkoviště dřevěné dvou podlažní s autíčky. Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, když řidič musí zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. Natrénujte parkování s několika barevnými autíčky.