Woody Kuchyňský ostrov Trendy-36%
2 999 Kč 1 899 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Kuchyňský dřevěný ostrov Trendy má otočnou dřezovou baterii, otevírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Navíc se dodává se vším příslušenstvím. Druhé místo v soutěži Hračka roku 2013 v kategorii Malý dospělák.

Bino Kuchyňka červená-58%

Bino Kuchyňka červená

Hodnocení: 4,5
4 480 Kč 1 859 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Kuchyňka nesmí chybět žádnému malému kuchtíkovi. Je velmi kvalitně a do posledního detailu propracovaná kuchyňka v červené barvě. Vaše děti si s ní užijí spoustu zábavy a dobrodružství. Při hře si zároveň osvojují sociální a komunikační dovednosti.

Woody Kuchyňská linka "Lily"-34%
3 199 Kč 2 099 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Dřevěná kuchyňka v pastelových barvách od návrhářky Britty Hurter. Je vybavena troubou, lednicí, plotýnkami a dřezem. Dvířka jsou vybavena magnety a otočné knoflíky vydávají autentické zvuky.

Woody Kuchyňka Julia, proužkovaná-35%
1 699 Kč 1 099 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Kuchyňka s příslušenstvím v atraktivním designu s proužky je plně vybavena kuchyňským nádobím a náčiním. Má otočné knoflíky, které vydávají zvuk jako u skutečných spotřebičů, funkční dvířka na magnetky, boční držák na utěrky.

Woody Rohová kuchyňka s plastovými koši, bílá-41%
3 399 Kč 1 999 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Vychytaný kuchyňský kout se zvukovými a světelnými efekty v kvalitním zpracování značky Woody. Po zatížení hrncem se plotýnka podsvítí červeným světlem a ozve se zvuk bublající vody. Po zmáčknutí tlačítka na digestoři se na jeho spodní straně rozsvítí světlo. Svým jednoduchým designem a bílou barvou se kuchyňka hodí do každého dětského pokojíku.

Bino Barevný labyrint s korálky-44%
359 Kč 199 Kč

Akce

Barevný labyrint s korálky, který zabaví děti již od těch nejmenších. Posouvání korálků z jedné strany na druhou je dobrým pomocníkem při procvičování jemné motoriky a citu v rukou. Hra, při které se děti učí poznávat posloupnost, protiklady (nahoře/dole, doprava/doleva, malý/velký) a počítání, pomáhá rozvíjet intelekt a logické uvažování.

Hasbro Jenga-40%

Hasbro Jenga

Hodnocení: 5
549 Kč 329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jenga je hra plná napětí a zručnosti rukou. Postavte všechny kvádry na sebe a vytvořte věž. Pak postupně jednu za druhou vytáhněte a umístěte ji nahoru, abyste věž ještě zvýšili. Jak ale dokážete odolat síle gravitace? Je vaše ruka dostatečně pevná, abyste celou věž neshodili?

Woody Magnetická mapa ČR s obrázky a společenská hra, 3 v 1-35%
769 Kč 499 Kč

Výprodej

Naučné puzzle, školní pomůcka a společenská hra v jednom! Cílem je naučit vnímat dítě naši republiku jako stát, který je plný zajímavostí. Současně se zde dítě naučí rozčlenit naši republiku do jednotlivých okresů a určit jejich hlavní města. Na podkladové desce jsou rovněž zakresleny řeky a pohoří. Design a kresby pocházejí od českých návrhářů.

Bino Autodráha-37%

Bino Autodráha

Hodnocení: 4,5
399 Kč 249 Kč

Akce

Dřevěná autodráha se třemi barevnými autíčky, které díky překlopení snadno zdolávají kaskádu barevných silniček. Postavte autíčko na nejvyšší část autodráhy a sledujte co udělá!

Bino Obrázkové kostky - Baribal, 15ks-43%
319 Kč 179 Kč

Akce

Dřevěné obrázkové kostky s veselými obrázky medvídka Baribala a jeho kamarádů je tradiční oblíbenou hračkou již pro ty nejmenší. Sestavte barevný obrázek, postavte vysokou věž anebo raději bouráte? Vše je dovoleno.

Woody Montážní stavebnice - konstruktér 100ks-20%
349 Kč 279 Kč

Akce

Montážní stavebnice v kyblíku Konstruktér pro malé kutily. Sada nabízí nekonečné množství variant stavění různých staveb od strojů a aut až po domečky, jeřáby a spoustu dalších.

Bino Vlak s domečky-46%

Bino Vlak s domečky

Hodnocení: 4,5
559 Kč 299 Kč

Akce

Dřevěný vláček s kostičkami ve veselých barvách pro malé stavebníky. Mnoho možností k využití – jako stavebnice, skládanka, klasická mašinka s vagónky s nákladem i bez.

Bino Hrací skříňka - Krtek-43%
529 Kč 299 Kč

Akce

Hrací skříňka Krteček se zajícem. Postavičky se roztančí dle melodie, která začne hrát po natažení skříňky klíčkem. Hračku, kterou rodiče znají ze svého dětsví s oblíbeným motivem.

Woody Skládací pyramida barevná - káča-28%
349 Kč 249 Kč

Akce

Různobarevné dřevěné kroužky se navlékají na tyčku od největšího k nejmenšímu. Tuto skládací pyramidu můžeš pak roztočit jako káču. Úkolem hračky je rozvíjet dětskou motoriku.

Bino Motorická kostka-50%

Bino Motorická kostka

Hodnocení: 4
1 199 Kč 599 Kč

Akce

Multifunkční motorická kostka je kvalitní dřevěnou hračkou pro malé šikulky. Díky rozmanitým aktivitám, které mohou děti na každé stěně kostky plnit, procvičují jemnou motoriku ruky, logiku a soustředěnost.

Hape Chodítko Auto, červené-43%
2 476 Kč 1 399 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Toto vyvážené chodítko poskytuje dětem díky robustní základně, jedinečnému designu, velmi lehké tlačení. Pohyblivé knoflíky, ozubená kola a barevné kuličky se postarají o rušnou zábavu, navíc podporují rozvoj jemné motoriky.

Detoa Vláček Krteček-35%

Detoa Vláček Krteček

Hodnocení: 5
339 Kč 219 Kč

Akce

Dětský dřevěný vláček se třemi známými pasažéry Krtečkem, myškou a žabkou. Jednotlivé části vláčku se dají rozebrat a podle fantazie dětí opět složit zpět. I Krteček a jeho kamarádi se dají přesouvat.

Woody Kuchyňský ostrov – Wendy-38%
2 999 Kč 1 859 Kč
+ doprava zdarma

Výprodej

Exkluzivní nové barevné provedení nejoblíbenější dřevěné kuchyňky dřevěný ostrov Trendy. Kuchyňka má otočnou dřezovou baterii, otevírací dvířka a otočné knoflíky u elektrické i mikrovlnné trouby. Navíc se dodává se vším příslušenstvím.

Bino Vláček s 2 vagóny-47%

Bino Vláček s 2 vagóny

Hodnocení: 4,5
379 Kč 199 Kč

Akce

Dřevěný vláček – tahací hračka, která pomáhá dětem s jejich prvními krůčky a cvičením rovnováhy. Kostky jsou navržené tak, aby byly bezpečné a vhodné pro malé ručičky. Díky nim tato sada poskytuje nekonečně mnoho zábavy se stavěním, řízením vlaku a učením poznávat velikosti, posloupnost, protiklady (velký/malý, nahoře/dole, doprava/doleva) a počítání.

Woody Domino MAXI-31%

Woody Domino MAXI

Hodnocení: 4,5
479 Kč 329 Kč

Akce

Vytvořte si pestrou cestu ze dřevěného domina. Poté už stačí jen strčit do jednoho dílku a sledovat, jak se vše postupně položí. Díky této hře dostanou děti prostor pro fantazii a představivost.

Bino Farma v cestovním kufříku-43%
425 Kč 239 Kč

Akce

Kufřík s postavičkami a se zvířátky z farmy. Dítě se může seznámit zábavnou formou se životem na farmě a prožít tak zvídavé odpoledne. Obsahuje sadu 13 kostek se zvířátky.

Bino Abeceda se zvířátky, Anglická-50%
499 Kč 249 Kč

Akce

Oblíbená hračka je vhodná pro všestranné učení nejrůznějších dovedností! Učte postupně děti abecedu a zvířátka v angličtině. S touto hrací deskou vám to půjde jako po másle.

Bigjigs Toys Zatloukačka - věž
296 Kč 289 Kč

Akce

Jednoduchá dřevěná zatloukačka slibuje hodiny zábavného bušení. Každý barevný míček je sražen dolů do spodní části věže a po umístění zpět na vrchol, můžete začít znovu. Klepání a posunování koule může pomoci rozvíjet jemnou motoriku, koordinaci oko-ruka a rozpoznávat barvy.

Bino Puzzle PIZZA-34%

Bino Puzzle PIZZA

Hodnocení: 5
229 Kč 149 Kč

Akce

Dětská vkládačka ze dřeva, ve tvaru pizzy. Přísady na zdobení pizzy se dají jednoduše položit na povrch nebo vložit do speciálních otvorů na pizze. Sada obsahuje i dřevěný kráječ na pizzu. Kombinováním správných části a skládáním kousků v celek děti trénují soustředěnost, uvažovací a pozorovací schopnosti a také logické uvažování a rozhodování při nacházení těch správných kousků.

Bino Puzzle ovocný koláč-39%

Bino Puzzle ovocný koláč

Hodnocení: 4,5
229 Kč 139 Kč

Akce

Dětská vkládačka ze dřeva, ve tvaru narozeninového dortu. Přísady na zdobení dortu se dají jednoduše položit na povrch nebo vložit do speciálních otvorů koláče. Sada obsahuje i dřevěný nůž na krájení a cedulku ""Happy Birthday"".

Bino Vkládačka, dřevěný domeček-49%
495 Kč 249 Kč

Akce

Nápaditá vkládačka s otvory ve střeše, které slouží pro třídění kostek. Hračka tak pomáhá rozvíjet intelekt, jemnou motoriku a mnoho dalšího.

Woody Kuchyňka Jednorožec-40%
1 999 Kč 1 199 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kuchyňka s motivem jednorožce obsahuje velké množství příslušenství (hrnec, pánev, slánka, pepřenka, naběračka, poklice,…). Má otvírací dveře, otočné ovládací knoflíky a otočné ručičky u hodin. Kuchyňku dodáváme v rozloženém stavu.

Bino Farma se zvířátky, 49 ks-51%
1 100 Kč 529 Kč

Akce

Objevujte s dětmi dřevěnou farmu se zvířátky a pomozte farmářovi a farmářce. Balení obsahuje stodolu, ohradu a spoustu zvířátek. Podložku pod farmu si děti složí z velkých dílků puzzle.

Bino Hra s kladívkem farma-37%

Bino Hra s kladívkem farma

Hodnocení: 4,5
369 Kč 229 Kč

Akce

Postavte si s dětmi kompletní farmu i se zvířátky. Z rozmanitých různobarevných dílků lze vytvořit mnoho motivů a s pomocí hřebíčků a kladívka je připevnit do korkové podložky.

Bino Barevný dřevěný vláček, MAXI-50%
799 Kč 399 Kč

Akce

Tahací hračka, která pomáhá dětem s jejich prvními krůčky a cvičením rovnováhy. Kostky jsou navržené tak, aby byly bezpečné a vhodné pro malé ručičky. Díky nim tato sada poskytuje nekonečně mnoho zábavy se stavěním, řízením vlaku.

Djeco Magnetická Hra Aventuro-21%
509 Kč 399 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Obě strany plechové krabičky představují postavičku, který si děti pomocí doplňků dotvoří v piráta nebo indiána. Sada obsahuje 27 doplňků. Fantastická hra, kterou díky plechové krabičce lehce vezmete s sebou!

Hape Lapač kuliček-31%

Hape Lapač kuliček

Hodnocení: 5
275 Kč 189 Kč

Akce

Mějte kuličky vždy po ruce! Díky těmto praktickým podnosům se vám již žádná neztratí. Také je tento lapač nejlepším způsobem, jak zachytit kuličku, která již projela cílem.

Walachia  Dřevěná slepovací stavebnice Hrad-20%
1 205 Kč 964 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná slepovací stavebnice Walachia Hrad Dřevěná slepovací stavebnice obsahuje dřevěné hranolky daných délek ke stavbě roubených stěn, díly na střechy a štíty, kartonové výseky oken a dveří i předtištěné papírové.

Woody Puzzle - lidské tělo AJ-25%
199 Kč 149 Kč

Akce

Interaktivní a naučná dřevěná vkládačka. Anatomie lidského těla pro nejmenší je v anglickém jazyce. Po otočení lícové části puzzle (kůže), vidí dítě na rubu orgány a pod nimi kosti, které se na tomto místě skrývají. Vše je opatřeno popisky a základními názvy.

Hape Motorická kostka s počítadlem-31%
1 217 Kč 829 Kč

Akce

Tato interaktivní kostka nabízí spoustu zábavy na tak malém prostoru! Pět stran činností udržuje malé ruce v neustálém pohybu. Zrcadlo odráží dětské úsměvy. Počítadlo zase nabízí výuku počtů formou hry. Navíc je zde i zábavný motorický labyrint.

Hape Bambusová věž-18%
811 Kč 659 Kč

Akce

Neexistuje správný nebo špatný způsob, jak stavět věž. Tyto jednobarevné bambusové bloky povzbuzují objevování a řešení problémů. Vyrobeno z udržitelných zdrojů.

Hape Magnetický cirkus-18%
676 Kč 549 Kč

Akce

Vytvořte velkolepé představení s artisty, klanem i zvířátky v přenosném magnetickém cirkusu! Povzbuďte dítě k vyprávění příběhu o tom, co se na jevišti děje a jak show probíhá.

Walachia  Dřevěná stavebnice Vario kufřík 72 dílů-20%
967 Kč 773 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná stavebnice Walachia – Vario kufřík – 72 dílů Skládací dřevěná stavebnice VARIO. Obsahuje 72 dílů a můžete si z ní postavit minimálně 10 různých typů budov. Stavebnice VARIO obsahuje skládací a rozkládací modely.

Brio 30240 Tahací mašinka-38%
669 Kč 409 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Jsi připraven být poprvé strojvedoucí? Tento barevný dřevěný vlak je ideální pro tvůj začátek. Táhni ji za sebou a uvidíš, jak se nálevka na vrcholu otáčí při pohybu vlaku. Vzrušující první vlakové dobrodružství.

Hape Lovení žraloků-35%

Hape Lovení žraloků

Hodnocení: 5
676 Kč 439 Kč

Akce

Kdo by si myslel, že lov žraloků může být tak zábavný? Buďte kreativní a najděte způsob jak různé barevné žraloky ulovit. Tato hra podporuje představivost, řešení problémů a jemnou motoriku.

Bino Puzzle farma-35%

Bino Puzzle farma

Hodnocení: 5
199 Kč 129 Kč

Akce

Dětská vkládačka ze dřeva, ve tvaru farmy s veselými obrázky zvířátek. Dítě se podle obrysů a tvaru snaží najít správný obrázek (rozvoj představivosti a logického myšlení), a umístit jej do správného otvoru (rozvoj jemné motoriky).