Bino Chodítko - Krtek - rozbaleno-21%
1 899 Kč 1 499 Kč

Rozbaleno

Chodítko s Krtečkem pro usnadnění nácviku chůze s mnoha aplikacemi k podpoře psychomotorického vývoje dítěte – xylofon, jednoduchý labyrint s korálky na drátku, souprava funkčních ozubených koleček a další.

Hape Kuličková dráha Xcellerator - rozbaleno-45%
3 577 Kč 1 949 Kč

Rozbaleno

Nejrychlejší kulička vyhrává! Na této rychlé dráze, která může mít nepřeberné množství zákrut, si vyzkoušíte představivost a manuální zručnost. Díky 136 dílkům je možné sestavit několik různých typů závodní dráhy a využít tak svou fantazii.

Plan Toys Přírodní stavebnice (50 ks) - rozbaleno-50%
1 749 Kč 869 Kč

Rozbaleno

K dispozici máte až jedenáct různých tvarů v přírodních barvách. Stavebnice která probudí kreativitu v každém. Postavte zámek, hrad nebo obyčejný baráček. Popusťte uzdu své fantazii!

Woody Motorika "3 D" - rozbaleno-7%
399 Kč 369 Kč

Rozbaleno

Logická hra pro nejmenší, která pomáhá rozvíjet prostorové vnímání a jemnou motoriku. Hračka má za úkol rozvíjet dětskou motoriku a má být jednou z prvních hraček, se kterou by dítě mělo při svém vývoji přijít do styku.

Heros Stavebnice Constructor 100 dílů - rozbaleno
699 Kč

Rozbaleno

Dřevěná stavebnice Heros Constructor. Ze sady lze sešroubovat 6 modelů pomocí návodu nebo nespočet dalších staveb nebo vozů dle stavitelovi fantazie. Sestavit mohou například lokomotivu, vagon nebo letadlo.

Hape Kuličková dráha Hrad - rozbaleno-6%
2 115 Kč 1 969 Kč

Rozbaleno

Únik z věže hradu s touto čtyřpodlažní kuličkovou dráhou, se dvěma průhlednými schodišti, bude opravdu velmi napínavý! Když kuličky projíždějí dráhou, zacinkají tři zavěšené zvony. Kuličková dráha zabaví celou rodinu a přinese mnoho společných zážitků.

Albi Věž s čísly - rozbaleno-20%
299 Kč 239 Kč

Rozbaleno

Klasická stolní hra Jenga v provedení s čísly. Umožňuje 3 různé varianty hraní a nabízí mnoho zábavy a vtipných okamžiků. Nabízí se různá kombinace kostek, ale i klasická herní varianta.

Woody Kostky 100 dílů - rozbaleno-7%
379 Kč 349 Kč

Rozbaleno

Dřevěná stavebnice kostky v kyblíku s prostrkávacím víkem obsahuje 100 dílů různých barev. Děti si ze stavebnice mohou postavit celá města. Kyblík slouží k uskladnění kostek i jako roztřiďovač tvarů.

Bino Barevný dřevěný vláček, MAXI - zánovní-60%
799 Kč 319 Kč

Zánovní

Tahací hračka, která pomáhá dětem s jejich prvními krůčky a cvičením rovnováhy. Kostky jsou navržené tak, aby byly bezpečné a vhodné pro malé ručičky. Díky nim tato sada poskytuje nekonečně mnoho zábavy se stavěním, řízením vlaku.

Plan Toys Dřez a lednička - zánovní-25%
1 799 Kč 1 349 Kč

Zánovní

Doplňte své malé kuchařce kuchyňský kout o dřez a chladničku pomocí tohoto setu z ekologicky získaného dřeva od firmy Plan Toys. Díky lehké váze je možné set stěhovat a umístit, kam je potřeba.

Bino Autodráha - rozbaleno-12%
399 Kč 349 Kč

Rozbaleno

Dřevěná autodráha se třemi barevnými autíčky, které díky překlopení snadno zdolávají kaskádu barevných silniček. Postavte autíčko na nejvyšší část autodráhy a sledujte co udělá!

Bino Kostky v kyblíku 100 ks - rozbaleno-14%
499 Kč 429 Kč

Rozbaleno

Sada 100 kusů kostek v pestrých barvách poskytuje nekonečně mnoho zábavy se stavěním, učením poznávat velikosti, protiklady (velký/malý, nahoře/dole) a další prostorové a počtářské dovednosti. Hračka pomáhá rozvíjet intelekt a logické uvažování, stejně jako trénovat jemnou motoriku.

Plan Toys Pexeso - Nálady - rozbaleno-15%
635 Kč 539 Kč

Rozbaleno

Tato sada obsahuje 24 dřevěných žetonů s různými emocemi. V této paměťové hře se děti učí přiřadit k sobě 2 stejné emoce. Naučte se s dětmi o vztazích mezi barvami a emocemi a zároveň si procvičte angličtinu.

Teddies Mozaika kuličková 63ks dřevo - rozbaleno-13%
449 Kč 389 Kč

Rozbaleno

Dřevěná interaktivní hračka v podobě pestrobarevné kuličkové mozaiky. Děti mohou vkládat kuličky podle předlohy nebo podle své představivosti. Hračka podporuje rozvoj motoriky a fantazie.

Viga Dřevěná nástěnná hra letadlo - rozbaleno-19%
3 819 Kč 3 059 Kč
+ doprava zdarma

Rozbaleno

Dřevěná nástěnná hra s motivem letadla. Hračka je vyrobena z pěti kusů. Obsahuje drátěný korálek, válečkový disk se zvukem, labyrintová skládačka, magnetická stopa a traťová hra, hodiny s pohyblivými rukama a otáčkama.

Woody Garáž třípodlažní s příslušenstvím - rozbaleno-24%
1 699 Kč 1 289 Kč

Rozbaleno

Dřevěná garáž je skvělým doplňkem do každého pokoje. Díky jedinečnému systému lze garáž napojit k vláčkodráze nebo silnici. Součástí jsou závory, autíčko a 6 panáčků. Garáž má funkční výtah na kličku.

Woody Víceúčelový kalendář - AJ verze - rozbaleno-20%
429 Kč 339 Kč

Rozbaleno

Dřevěný víceúčelový kalendář s hodinami je hračkou, se kterou se dítě naučí názvy měsíců v roce, dní v týdnu, roční období, počasí a hlavně se seznámí s hodinami a to ve dvanácti i dvacetičtyř hodinovém formátu. Vše je v anglickém jazyce.