Woody Woody Elektrická mašinka
249 Kč

Elektrická mašinka se zpátečkou je skvělou hračkou pro děti od 3 let. Ideální doplněk nejen k vláčkodráhám.  Požadované baterie – 1× „AA“.

Woody Příslušenství k dráze "Čerpací stanice"
209 Kč

Příslušenství k dráze – Čerpací stanice, krásně doplní silniční a drážní systémy značky Woody. Vyrobeno z odolného a kvalitního materiálu. Věk: 3+. Rozměr: 18 × 10,5 × 12 cm.

Woody Parní lokomotiva s uhlím a osobními vagony
249 Kč

Tato parní lokomotiva má přídavný vozík s uhlím a dva osobní vagony. Je v designu Woody a je kompatibilní se všemi našimi i ostatními vláčkodráhami dostupnými na našem trhu.

Woody Woody Příslušenství k dráze - otáčecí most
299 Kč

WOODY-Příslušenství k dráze – otáčecí most – Další kousek pro ještě větší zábavu s dřevěnými vláčky. Most je kompatibilní s vláčkodráhami, které naleznete v kategorii dřevěné vláčky. Most je vyroben z kvalitního dřeva, doporučené pro děti 3+.

Woody - Maracas
184 Kč

Woody Maracas je jednoduchý hudební nástroj vyrobený ze dřeva. Maracas je hezky pestře nabarvený. Můžete se podívat i na ostatní dřevěné hračky Woody, kde najdete širokou nabídku hraček pro děti. Věk 3+ Cena je za 1 balení.

Woody Příslušenství k dráze "Jeřáb"
209 Kč

Příslušenství k dráze – Jeřáb, krásně doplní vláčkodráhy Woody. Vyrobeno z odolného a kvalitního materiálu. Věk: 3+. Rozměr: 8 × 8 × 14 cm.

Woody Domino MAXI
444 Kč

Skvělá hra pro děti od 3 let. Maxi domino je vhodné pro hru doma i venku na zahradě. Domino rozvíjí motoriku a cítění pro matematiku.  Velikost kostky je 15 × 7,5 cm. Pojďte si hrát celá rodina.

Woody Houpačka plastová-sedák, zelený
225 Kč

Houpačky bezesporu patří k nejoblíbenějším hračkám dětí všech věkových kategorií. Tento houpací sedák, lze umístit, jak venku, tak i doma. Ale pozor, musíte dbát na bezpečnost dětí.

Woody Pexeso-vlajky
186 Kč

Určitě každý z nás zná papírové pexeso. Ale viděli jste už dřevěné pexeso? Pravidla jsou úplně stejná. Pexeso s vlajkami se zamíchá, a rozloží se na stůl.

Woody Puzzle "Lidské tělo" - Holka SK
169 Kč

Anatomie lidského těla pro nejmenší. Po otočení lícové části puzzle (kůže), vidí dítě na rubu orgány a pod nimi kosti, které se na tomto místě skrývají. Vše je opatřeno popisky a základními názvy. Rozměr: 22,5 × 30 × 0,8 cm | Balení obsahuje 13ks | Věk: 3+

Woody Puzzle "Lidské tělo" - Kluk SK
173 Kč

Anatomie lidského těla pro nejmenší. Po otočení lícové části puzzle (kůže), vidí dítě na rubu orgány a pod nimi kosti, které se na tomto místě skrývají. Vše je opatřeno popisky a základními názvy ve slovenštině. Rozměr: 22,5 × 30 × 0,8 cm | Balení obsahuje 13ks | Věk: 3+

Woody Vláčkodráha s elektrickou mašinkou a viaduktem
929 Kč

Vláčkodráha s příslušenstvím navrženým českým designérem obsahuje 60 dílů. Sestava obsahuje elektrickou mašinku. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a jednotlivé díly je možné kombinovat i s ostatními vláčkodráhami dostupnými na našem trhu. | Věk: 3+| Rozměr rozložené vláčkodráhy: 85 × 77 cm

Woody Vláčkodráha s hlavním nádražím
2 179 Kč

Vláčkodráha s originálním příslušenstvím navrženým českým designérem obsahuje 130 dílů. Dráhu lze postavit pokaždé jinak a jednotlivé díly je možné kombinovat i s ostatními vláčkodráhami dostupnými na našem trhu. | Věk: 3+|

Woody Vozík s kostkami/razítky ABC
329 Kč

35ti dřevěných kostiček umístěných v dřevěném vozíku. 12 z nich je ze dvou stran barevná a je plasticky provedena tak, aby mohla sloužit po namočení do tiskařského polštářku i jako razítko.

Woody Woody Domeček malý s příslušenstvím
629 Kč

Domeček pro panenky je precizně provedený. Má velké množství designových prvků. Díky otevřeným prostorům je snadno přístupný ve všech místnostech a je vybaven nábytkem.

Woody Woody Kuchyňka Jednorožec
1 579 Kč

Woody Kuchyňka Jednorožec Kuchyňka s motivem jednorožce obsahuje velké množství příslušenství (hrnec, pánev, slánka, pepřenka, naběračka, pokličky,…).