Viga Dřevěné magnetické oblékání - holka
499 Kč 359 Kč

Dřevěné magnetické oblékání s holkou. Obsahuje dívku se stojánkem a 36 dílků oblečení a doplňků. Učí děti rozeznávat tvary a rozvíjet svou fantazii. Oblékni si svého panáčka tak, jak uznáš za vhodné.

Viga Dřevěné puzzle vkládačka - doprava
469 Kč 249 Kč

Dřevěné puzzle pro nejmenší, které zlepšují motorické dovednosti a rozvíjí všechny smysly od hmatu až po vnímání barev. Nauč se rozeznávat všechna zvířátka z obrázků a správně je slož i pojmenuj.

Detoa Magnetické puzzle Děti
339 Kč 249 Kč

Magnetické puzzle Děti obsahují magnetickou tabulku, stojánek a 40 barevných dřevěných dílků s magnetem. Z magnetů lze tvořit obrázky zcela dle vlastní fantatie.

Albi Věž barevná velká s kostkou
249 Kč 199 Kč

Klasická stolní hra Věž v barevném provedení. Hra nabízí mnoho zábavy a vtipných okamžiků. Na stole se postaví věž ze všech kamenů. Hráči se střídají v pořadí a hází kostkou. Podle padlé barvy na kostce se postupně snaží opatrně odpovídající barevný kámen z věže vytáhnout, aniž by věž spadla.

Viga Dřevěné magnety 20 ks - dopravní prostředky
439 Kč 349 Kč

Dřevěné magnety s dopravními prostředky. Ozdob si ledničku nebo si auta, motorky, apod. vyskládej na magnetickou tabuli a třeba si k nim dopiš, jak se co jmenuje. Je jen na Tobě, jak si s magnetky budeš hrát. Možností je spousta.

Albi Věž přírodní velká (32 cm)
219 Kč

Hra Věž přírodní velká obsahuje 63 dřevěných kvádrů. Jenga je napínavá společenská hra pro hráče, kteří si chtějí otestovat svoji trpělivost a šikovnost. Hra začíná postavením 32 cm vysoké věže z dřevěných kamenů a končí pádem věže.

Woody Kruh Rybolov magnetická hra
299 Kč 249 Kč

Zábavná hra na bázi chytání rybiček. Barevné dřevěné rybičky mají v sobě kovový dílek, za který je ulovíte magnetickou udicí. Hra je vhodná na procvičování motoriky a trpělivosti.

Viga Dřevěná vkládačka doprava - zvuková
659 Kč 339 Kč

Dřevěná vkládačka s dopravními prostředky, která zlepšuje motorické dovednosti a rozvíjí všechny smysly od hmatu až po vnímání barev. Nauč se rozeznávat všechno od aut až po lodě. Po vložení správného tvaru se ozve zvuk daného dopravního prostředku.

Detoa Pexeso Krteček 40 dřevěných kamenů
459 Kč 349 Kč

Dřevěné pexeso s obrázky oblíbeného Krtečka a jeho kamarádů. Pexeso je karetní hra pro nejméně dva hráče zaměřená na paměť a soustředění. Velmi kvalitní provedení.

Detoa Divadlo magnetické Červená Karkulka
389 Kč 289 Kč

Divadlo pro děti i dospělé. Magnetické divadlo z prostředí pohádky Červená Karkulka. Zahrajte si pohádku s malou Karkulkou a vlkem. Figurky se posunují po jevišti jakoby samy.

Bino Stavba - kuličková dráha, 66 ks
1 099 Kč 679 Kč

Velká kuličková dráha pro malé stavitele. Stavebnice, která nadchne konečným výsledkem. Je-li správně postavena, kulička projede bez problémů. Kuličková dráha získala prestižní ocenění Správná hračka roku 2009.

Teddies Magnetická tabulka dřevo oboustranná
329 Kč 299 Kč

Teddies Magnetická tabulka dřevo je oboustranná tabule na kterou si děti mohou umisťovat spoustu magnetů s motivy. Výrobek podporuje zručnost a fantazii dětí.

Woody Labyrint s naklápěcími rovinami
399 Kč 329 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Za pomoci dvou postranních koleček se naklápí rovina s bludištěm dvěma směry tak, aby kulička prošla od startu do cíle, aniž by spadla do vyvrtaných otvorů. Na výběr jsou 4 druhy povrchů bludiště – dvě oboustranné desky, které se mohou libovolně měnit.

Woody Velká stolní hra

Woody Velká stolní hra

Hodnocení: 5
569 Kč 459 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Několik stolních her v jedné krabici – šachy, dáma, člověče nezlob se, vrchcáby, begamon, mlýn, kameny pro domino a karty. Kvalitní dřevěné provedení.

Viga Dřevěné navlékání - farma
469 Kč 274 Kč

Dřevěné navlékání farma. Provleč provázek skrz všechny tvary! Nauč se je správně pojmenovat a vnímej nejen odlišné barvy. Provázek je dostatečně dlouhá, aby vystačil na všech 12 bloků.

Marionette Společenská hra KUBB
599 Kč 499 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kubb je klasická hra, která pochází ze Švédska. Jedná se o nenáročnou hru. Ke hraní stačí pouze hrací souprava a volný prostor (rovná plocha). Skvělá společenská hra, kterou může hrát prakticky každý. Určena pro 2 až 12 hráčů.

Woody Muzikální puzzle "Domácí zvířata"
459 Kč 309 Kč

Muzikální puzzle Domácí zvířata je skvělá hrčka při které se děti nejen u čí, ale také baví. Při vložení zvířátka totiž zazní zvuk odpovídající hlasu daného zvířátka.

Albi Věž s čísly

Albi Věž s čísly

Hodnocení: 5
299 Kč 259 Kč

Klasická stolní hra Jenga v provedení s čísly. Umožňuje 3 různé varianty hraní a nabízí mnoho zábavy a vtipných okamžiků. Nabízí se různá kombinace kostek, ale i klasická herní varianta.

Detoa Co kam patří? 36 dřevěných kamenů
329 Kč 269 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná hra na motivy pexesa Co tam patří nechává hráče zařadit kostky k různým místům. 36 kostiček pomůže dětem s rozpoznáváním vztahů mezi různými prostředími a zvířaty, nebo předměty.

Woody Šatní skříň Oblékni si svou medvědí rodinku
299 Kč 229 Kč

Šatní skříň Oblékni si svou medvědí rodinku je nová formou hry s puzzle. Děti mají možnost si dle vlastní fantazie oblékat a měnit postavičky medvídků. Zabaleno v praktické dřevěné krabičce.

Plan Toys Puzzle ozubená kolečka
959 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Umístěte dílky skládačky dohromady a sledujte úžasný pohyb, který můžete vytvořit tím, že budete točit ozubenými koly. Puzzle se dají různě poskládat. Ozubená kolečka se dají snadno uchopit díky vystouplým tvarům.

Bino Puzzle - velké

Bino Puzzle - velké

Hodnocení: 5
329 Kč 219 Kč

Vkládací puzzle, které bude bavit nejen malé hospodáře. Velké puzzle na dřevěné desce s vyndavacími obrázky nám přináší život na venkově a všechny zvířecí pomocníky.

Detoa Magnetická abeceda dřevo
339 Kč 269 Kč

Nová vzdělávací hra, díky které se děti zábavnou formou učí poznávat písmenka, skládat slovíčka nebo celé věty. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček.

Woody Razítka Domácí zvířata
229 Kč

Sada razítka domácí zvířata je skvělá kombinace razítek a dřevěných puzzle. Na spodní straně každého zvířátka je gumové tiskátko, pro které najdete přímo na ploše tohoto výrobku barevný polštářek.

Detoa Pexeso 40 dřevěných kostek
349 Kč

Tradiční hra Pexeso v dřevěném provedení zabaví celou rodinu. 40 dřevěných kostek s jednoduchým motivem zvířátek a předmětů. Vhodné pro děti od 3 let.

Viga Házení pytlíků na terč
699 Kč 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zábavná házecí hra potěší všechny děti, které mají soutěživého ducha a rády vyzvou na souboj své kamarády nebo rodiče! Principem hry je naházet barevné pytlíčky s pískem do jednotlivých obrouček. Každá z nich má jiné bodové ohodnocení.

Bino Hra s kladívkem - Krtek
359 Kč 299 Kč

Hra s kladívkem Krtek je skvělá hračka pro děti a malé kutily. Pomocí kladívka mohou děti zatloukat dílky na korkovou desku a vytvářet tak různé obrázky na motivy Krtečka a jeho kamarádů.

Woody Domino MAXI-31%

Woody Domino MAXI

Hodnocení: 4,5
479 Kč 329 Kč

Akce

Vytvořte si pestrou cestu ze dřevěného domina. Poté už stačí jen strčit do jednoho dílku a sledovat, jak se vše postupně položí. Díky této hře dostanou děti prostor pro fantazii a představivost.

Woody Razítka Exotická zvířata
229 Kč 219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada razítka exotická zvířata je skvělá kombinace razítek a dřevěných puzzle. Na spodní straně každého zvířátka je gumové tiskátko, pro které najdete přímo na ploše tohoto výrobku barevný polštářek.

Goki Hmatová hra - poznej tvar v rámečku
395 Kč 359 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Ke každému obrázku existuje negativní obrys v rámečku. Pouze podle hmatu musíte tyto dílky správně přiřadit. Tato hra nabízí více možností hraní, ale všechny mají jedno společné – jsou vynikající pro procvičování hmatu.

Plan Toys Balancující kaktus
699 Kč 599 Kč

Zábavná hra až pro čtyři malé hráče. Kaktus jen tak nepostojí! Kdo jako poslední postaví kaktus tak aby nespadl? Chce to strategii, vyvažujte a určitě vyhrajete! Hra pro děti od tří let.

Woody Puzzle velké s úchyty
261 Kč

Vkládací puzzle, které bude bavit nejen malé děti. Velké puzzle na dřevěné desce s vyndavacími obrázky mají motivy zvířátek, dětí, rodiny a prostředí. Jsou dětem velmi blízké a učí se tak vyjadřovat pocity, místa a tvary.

Plan Toys Třídící kalíšky
569 Kč 559 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pomocí těchto šálků a žetonů se mohou děti naučit třídit žetony podle barev, počítat a zkoušet se žetony trefovat do stejně barevných kalíšků. Součástí balení je i bavlněný pytlík.

Goki Kuličková dráha – zpívající pagoda
859 Kč 779 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Krásná duhová pagoda fascinuje nejen děti. Ty nejmenší bude bavit opakovaný pohyb a zvuk, větší mohou vyzkoušet kuličky z různých materiálů, jejich rychlost a také jejich tón. Dospělí neprojdou kolem, aniž by si alespoň jednou kuličkou nehodili. Pagoda je kompletně vyrobena ze dřeva a dokonce ozdobí pokojíček, že rodičům nebude vadit neuklizená.

Viga Dřevěné magnetické oblékání - kluk
499 Kč 279 Kč

Dřevěné magnetické oblékání s klukem. Obsahuje chlapce se stojánkem a 36 dílků oblečení a doplňků. Učí děti rozeznávat tvary a rozvíjet svou fantazii. Oblékni si svého panáčka tak, jak uznáš za vhodné.

Bino Najdi správnou cestu - Krtek
319 Kč 199 Kč

Motorický labyrint s motivy Krtečka je skvělá zábava, která rozvíjí motorické schopnosti i logického uvažování dítěte. Úkolem je přiřadit přiložená jezdítka k obrázkům Krtečka a jeho přátelům.

Viga Dřevěná sada nářadí
659 Kč 409 Kč

Sada dřevěného nářadí v přepravce. Probuď v sobě opraváře a sešroubuj dílky, které jsou potřeba. Šrouby a matice to vše najdeš v této originální dřevěné sadě! Perfektní pro rozvoj motoriky, vnímání tvarů a barev.

Woody Skládací věž barevná - hlavolam
299 Kč 255 Kč

Skládací věž barevná hlavolam v novém provedení. Věž se skládá z různobarevných dílků, které navíc mají rozdílné tvary, ale při správném složení do sebe zapadnou a vytvoří věž. Rozvijí představivost a logické myšlení.

Goki Roztoč mě - hra s ozubenými kolečky, 8 dílů
329 Kč 309 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Až po nasazení modrého kolečka s kličkou se ukáže, zda se celý strojek skutečně bude točit. A také, jakým směrem se vlastně bude otáčet? Kolečka jsou potištěna z obou stran a pro děti je tato hra nejen zábavná a pestrobarevně kouzelná, ale je i velkou zkušeností. Kde všude najdou děti taková ozubená kolečka ve svém okolí?

Kindsgut Dřevěné puzzle Abeceda Hanna
590 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěné vkládací puzzle abeceda rozvíjejí poznávací a motorické dovednosti. Poskládejte vaše jména, nebo jednoduchý nápis. Tyto puzzle budou mít děti na dlouho. Jednoduchý, čistý design hračky skvěle zapadne do konceptu vašeho domova.

Hape Dešťové korálky - červené
319 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Otočením chrastítka dítě pozoruje poskakující modré korálky s uklidňujícími zvuky deště. Perfektní tvar výrobku umožňuje dítěti snadné držení, když bude chtít s korálky zatřepat.

Detoa Pexeso dopravní značky
329 Kč 259 Kč

Dřevěné pexeso s motivem dopravních značek. 36 kostiček pomůže dětem s rozpoznáváním tvarů a když jsou starší, můžete si s nimi procvičovat význam značek, což jim pomůže s orientací v městské dopravě.

Plan Toys Chyť míč

Plan Toys Chyť míč

Hodnocení: 5
219 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Užij si zábavu při chytání míče do šálku! Kalíšek s úchopem pro malé ruce má uprostřed provázek s kuličkou. Kulička se nadhazuje a chytá se do modrého kalíšku.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dřevěné hlavolamy a hry.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dřevěné hlavolamy a hry výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dřevěné hlavolamy a hry akce.