Woody Motorická hra "Zvíře k nevíře" - malé-51%
289 Kč

139 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Motorická hra „Zvíře k nevíře“ učí dítě logicky myslet a rozvíjí jemnou motoriku rukou. Dítě musí přiřadit hlavičku ke správnému tělu zvířátka. Užije si tak při hře i spoustu legrace.


Woody Rybičky s udičkou - magnetická hra
299 Kč

219 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěný proutek s magnetem zavěšeným na provázku, na který se musí nachytat rybičky. Hra rozvíjí dítě ve dvou fázích. Jednak jde o soutěživou hru, kdo naloví pomocí magnetků připevněných na udičkách více rybiček a jednak vede dítě k přemýšlení, kdy má za úkol složit rybičky tak, aby do sebe znovu zapadaly.


Woody Puzzle na desce - zvířata u statku
129 Kč
+ doprava zdarma

Vkládací puzzle, které bude bavit nejen malé hospodáře. Velké puzzle na dřevěné desce s vyndavacími obrázky nám přináší život na venkově a všechny zvířecí pomocníky. Zvířátka se budou líbit každému malému děcku.


Vilac Dřevěný tangram
546 Kč
529 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěný hlavolam tangram značky Vilac. Vyzkoušejte si v rodině, kdo má nejlepší prostorové vnímání s tímto skvělým hlavolamem. Děti mohou skládat samy dle předlohy nebo vyzvat kamaráda na souboj.


Detoa Pexeso Krteček 40 dřevěných kamenů
459 Kč

304 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěné pexeso s obrázky oblíbeného Krtečka a jeho kamarádů. Pexeso je karetní hra pro nejméně dva hráče zaměřená na paměť a soustředění. Velmi kvalitní provedení.


Djeco Magnetická skládačka Víla
499 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Obě strany plechové krabičky představují postavičku víly, kterou si děti pomocí doplňků dotvoří podle své představivosti. Fantastická hra, kterou díky plechové krabičce lehce vezmete s sebou!


Viga Dřevěná pokladna
799 Kč

378 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná pokladna, která nesmí chybět ve tvém pokoji. Vyber zboží, dojdi ke kase a zaplať hotově nebo kartou! Procvič si lehké počítání a nezapomeň vydat účtenku každému zákazníkovi.


Djeco Magnetická skládačka Portréty
499 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

Obě strany plechové krabičky představují obličej, který si děti pomocí doplňků dotvoří v super portrét. Sada obsahuje 38 doplňků. Fantastická hra, kterou díky plechové krabičce lehce vezmete s sebou!


Teddies Magnetická tabulka se zrcadly
529 Kč

469 Kč
+ doprava zdarma

Magnetická tabulka se zrcadly dřevěná je krásná hračka, která v dětech rozvíjí prostorovou orientaci. Děti mohou podle předlohy seskládat obrázky a různé obrazce. Zrcadla jim je pak pomohou dotvořit.


Bino Co kam patří, stíny - Krtek
369 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato veselá hra s motivem krtečka a jeho kamarádů spočívá v přiřazování barevných obrázků z pohádky na správné místo podle předkreslené siluety. Děti se při hraní nejen zabaví na dlouhé hodiny, ale také zdokonalí logické myšlení, motorické schopnosti a zručnost.


Hape Semino-39%
661 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Semino je strategická hra, ve které zvítězí ten hráč, který bude nejrychlejším pěstitelem rostlin. Než začnete hrát, rozhodněte se, kterou verzi hry chcete hrát. Chcete závodit, aby vám rostliny rostly z více semínek nebo si vyberete pouze podle barvy?


Albi Jenga barevná velká s kostkou
249 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Klasická stolní hra Jenga v barevném provedení. Hra nabízí mnoho zábavy a vtipných okamžiků. Na stole se postaví věž ze všech kamenů. Hráči se střídají v pořadí a hází kostkou. Podle padlé barvy na kostce se postupně snaží opatrně odpovídající barevný kámen z věže vytáhnout, aniž by věž spadla.


Viga Dřevěné navlékání - safari
469 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěné navlékání safari. Provleč provázek skrz všechny tvary! Nauč se je správně pojmenovat a vnímej nejen odlišné barvy. Provázek je dostatečně dlouhá, aby vystačil na všech 12 bloků.


Hape Lovení žraloků-46%
676 Kč

359 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Kdo by si myslel, že lov žraloků může být tak zábavný? Buďte kreativní a najděte způsob jak různé barevné žraloky ulovit. Tato hra podporuje představivost, řešení problémů a jemnou motoriku.


Viga Dřevěná sada nářadí
659 Kč

314 Kč
+ doprava zdarma

Sada dřevěného nářadí v přepravce. Probuď v sobě opraváře a sešroubuj dílky, které jsou potřeba. Šrouby a matice to vše najdeš v této originální dřevěné sadě! Perfektní pro rozvoj motoriky, vnímání tvarů a barev.


Woody Motorický labyrint s kuličkami
399 Kč

329 Kč
+ doprava zdarma

Motorický hlavolam s kuličkami rozvíjí smysl pro logiku a kombinatoriku. Úkolem dítěte je umístit barevné posuvné korálky tak, jak je znázorněno na přiložených nákresech. Dítě samozřejmě může vymyslet i mnoho vlastních kombinací dle své fantazie.


Bino Hra s kladívkem farma-56%
369 Kč

159 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Postavte si s dětmi kompletní farmu i se zvířátky. Z rozmanitých různobarevných dílků lze vytvořit mnoho motivů a s pomocí hřebíčků a kladívka je připevnit do korkové podložky.


Albi Věž s čísly

Albi Věž s čísly

Hodnocení: 5
299 Kč

256 Kč
+ doprava zdarma

Klasická stolní hra Jenga v provedení s čísly. Umožňuje 3 různé varianty hraní a nabízí mnoho zábavy a vtipných okamžiků. Nabízí se různá kombinace kostek, ale i klasická herní varianta.


Detoa Co kam patří? 36 dřevěných kamenů
329 Kč

245 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěná hra na motivy pexesa Co tam patří nechává hráče zařadit kostky k různým místům. 36 kostiček pomůže dětem s rozpoznáváním vztahů mezi různými prostředími a zvířaty, nebo předměty.


Djeco Octo Pexeso zvířátka
469 Kč

399 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krásně barevné dřevěné dílky pexesa jsou osmiúhelníkového tvaru. Krásně padnou do ruky pro jednoduché obracení a hledání stejných zvířátek. Pexeso je ideální pro procvičení soustředění a paměti.


Detoa Magnetické puzzle Děti
339 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Magnetické puzzle Děti obsahují magnetickou tabulku, stojánek a 40 barevných dřevěných dílků s magnetem. Z magnetů lze tvořit obrázky zcela dle vlastní fantatie.


Viga Dřevěné puzzle pro nejmenší - zvířátka
469 Kč

299 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěné puzzle pro nejmenší, které zlepšují motorické dovednosti a rozvíjí všechny smysly od hmatu až po vnímání barev. Nauč se rozeznávat všechna zvířátka z obrázků a správně je slož i pojmenuj.


Detoa Magnetická abeceda dřevo-47%
339 Kč

179 Kč
+ doprava zdarma

Akce

Nová vzdělávací hra, díky které se děti zábavnou formou učí poznávat písmenka, skládat slovíčka nebo celé věty. Výrobek splňuje požadavky EU na bezpečnost hraček.


Viga Dřevěné magnety 20 ks - dopravní prostředky
439 Kč

349 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěné magnety s dopravními prostředky. Ozdob si ledničku nebo si auta, motorky, apod. vyskládej na magnetickou tabuli a třeba si k nim dopiš, jak se co jmenuje. Je jen na Tobě, jak si s magnetky budeš hrát. Možností je spousta.


Bino Najdi správnou cestu - Krtek
319 Kč

215 Kč
+ doprava zdarma

Motorický labyrint s motivy Krtečka je skvělá zábava, která rozvíjí motorické schopnosti i logického uvažování dítěte. Úkolem je přiřadit přiložená jezdítka k obrázkům Krtečka a jeho přátelům.


Little Dutch Kostky skládací obrázky 9 ks
359 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěné kostky s roztomilými divokými zvířátky – klasika, která neomrzí. Zábava pro vaše děti pro rozvoj jejich schopností.


Hape Krabička na vkládání geometrických tvarů
541 Kč

379 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Krabička na vkládání geometrických tvarů je ozvláštněna kuličkami, které jsou uvnitř vkládacích tvarů. Díky tomu získává hraní další rozměr!


Woody Kubus 3x3 - exotická zvířata
249 Kč

209 Kč
+ doprava zdarma

Kubus dřevěné kostky 3 × 3 exotická zvířátka. Obrázky pocházejí z dílny českého návrháře. Kostky jsou koncipovány tak, aby jejich správné poskládání usnadňovalo barevné ladění podkladů jednotlivých obrázků.


Simba Multifunkční kostka dřevěná
549 Kč

419 Kč
+ doprava zdarma

Multifunkční barevná kostka z kvalitního dřeva je pro děti atraktivní jak vzhledem, tak funkcemi. Během zábavných her navíc děti rozvíjejí svoji jemnou motoriku, logické myšlení i fantazii.


Woody Víceúčelový kalendář - AJ verze
429 Kč

339 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěný víceúčelový kalendář s hodinami je hračkou, se kterou se dítě naučí názvy měsíců v roce, dní v týdnu, roční období, počasí a hlavně se seznámí s hodinami a to ve dvanácti i dvacetičtyř hodinovém formátu. Vše je v anglickém jazyce.


Woody Mikádo MAXI
249 Kč

199 Kč
+ doprava zdarma

Maxi dřevěné mikádo je zábavná hra pro děti i dospělé. A co teprve, když jedna tyčka mikáda měří 90 cm. Toto mikádo je vhodné jak na zahradu tak i do dětského pokoje. Stačí už jen začít hrát!


Viga Dřevěná vkládačka doprava - zvuková
659 Kč

339 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěná vkládačka s dopravními prostředky, která zlepšuje motorické dovednosti a rozvíjí všechny smysly od hmatu až po vnímání barev. Nauč se rozeznávat všechno od aut až po lodě. Po vložení správného tvaru se ozve zvuk daného dopravního prostředku.


Bino Hra věž, 60 kostiček + kostka
259 Kč

162 Kč
+ doprava zdarma

Oblíbená hra, která zabaví děti již od těch nejmenších. 60 dřevěných kostek v 5-ti barvách tvoří věž. Balení obsahuje také malou hrací kostku, na každé straně označenou jinou barvou, kterou hráč hodí a určí barvu hrané kostky z věže.


Woody Puzzle na desce - Dopravní prostředky
129 Kč

119 Kč
+ doprava zdarma

Vkládací puzzle, které bude bavit nejen malé řidiče a závodníky. Velké puzzle na dřevěné desce s vyndavacími obrázky obsahují různé dopravní prostředky. Obrázky se budou líbit každému malému děcku.


Djeco Magnety legrační Zvířátka
445 Kč

409 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Sada magnetek, ze kterých je možné poskládat 8 zvířátek nebo 8 bláznivých zvířátek. Je možné sestavit  žirafu, mrože, antilopu, kravičku, žábu, krokodýla, vlka a geparda. Magnetky je mozné různě kombinovat a pořád na sebe navazují.


Detoa Pexeso 40 dřevěných kostek
349 Kč

269 Kč
+ doprava zdarma

Tradiční hra Pexeso v dřevěném provedení zabaví celou rodinu. 40 dřevěných kostek s jednoduchým motivem zvířátek a předmětů. Vhodné pro děti od 3 let.


Hape Dešťové korálky - modré
303 Kč

269 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Otočením chrastítka dítě pozoruje poskakující modré korálky s uklidňujícími zvuky deště. Perfektní tvar výrobku umožňuje dítěti snadné držení, když bude chtít s korálky zatřepat.


Djeco Šroubovací zvířátka
409 Kč

369 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná sada obsahuje 3 barevná zvířátka – velrybu, lva a slona. Každé zvířátko má přišroubovaná kolečka, aby mohlo závodit. Které zvířátko by mohlo být nejrychlejší?


Little Dutch Pexeso Zoo
329 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěné pexeso s obrázky zvířátek ze ZOO pro procvičení soustředění a paměti. Roztomilé malůvky na dílcích mohou rozvíjet i fantasii dítěte.


Plan Toys Mini golf
739 Kč

650 Kč
+ doprava zdarma

Zahrajte si mini golf v herně nebo na dvorku s komplentí sadou od ekologické společnosti Plan Toys. Tato sada obsahuje 2 dřevěné hole dětské velikosti, 2 dřevěné míčky, 3 různé druhy tratí a jednu jamku. Taška je součástí balení.


Teddies Hra Jenga věž maxi dřevo 60ks
799 Kč

619 Kč
+ doprava zdarma

Stolní hra Jenga v dřevěném provedení nabízí spoustu zábavy. Hra spočívá v postavení věže a hráči se střídají ve vytahování kostek, aniž by spadla postavená věž.


Hape Dominová dráha Hammer
820 Kč

619 Kč
+ doprava zdarma

Poslední kus za tuto cenu!

Vytvořte si zábavnou a barevnou cestu z domina. Využijte všechny doplňky na vytvoření pestré dráhy. Poté stačí strčit do jednoho dílku a sledovat, jak se vše postupně položí. Neplatí zde žádná pravidla, domino nelze postavit dobře nebo špatně.


Hape Dešťové korálky - červené
303 Kč

229 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Otočením chrastítka dítě pozoruje poskakující modré korálky s uklidňujícími zvuky deště. Perfektní tvar výrobku umožňuje dítěti snadné držení, když bude chtít s korálky zatřepat.


Plan Toys Balancující kaktus
699 Kč

595 Kč
+ doprava zdarma

Zábavná hra až pro čtyři malé hráče. Kaktus jen tak nepostojí! Kdo jako poslední postaví kaktus tak aby nespadl? Chce to strategii, vyvažujte a určitě vyhrajete! Hra pro děti od tří let.


Detoa Divadlo magnetické Červená Karkulka
389 Kč

279 Kč
+ doprava zdarma

Divadlo pro děti i dospělé. Magnetické divadlo z prostředí pohádky Červená Karkulka. Zahrajte si pohádku s malou Karkulkou a vlkem. Figurky se posunují po jevišti jakoby samy.


Bino Barevný dřevěný vláček, MAXI
799 Kč

499 Kč
+ doprava zdarma

Tahací hračka, která pomáhá dětem s jejich prvními krůčky a cvičením rovnováhy. Kostky jsou navržené tak, aby byly bezpečné a vhodné pro malé ručičky. Díky nim tato sada poskytuje nekonečně mnoho zábavy se stavěním, řízením vlaku.


Viga Dřevěné puzzle vkládačka - doprava
469 Kč

248 Kč
+ doprava zdarma

Dřevěné puzzle pro nejmenší, které zlepšují motorické dovednosti a rozvíjí všechny smysly od hmatu až po vnímání barev. Nauč se rozeznávat všechna zvířátka z obrázků a správně je slož i pojmenuj.


Bigjigs Toys Vkládací puzzle - 9 zvířátek
255 Kč
245 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěná hračka vkládací puzzle zvířátka je velice zajímavě řešena a tudíž ji budou vaše děti milovat. Musí se snažit najít, jaké zvířátko patří na jaké políčko. Každý kus je zářivě barevný s jiným zvířetem a je stvořené akorát tak pro malé dětské ručičky.