Woody Montážní stavebnice - konstruktér 100ks
349 Kč 279 Kč

Montážní stavebnice v kyblíku Konstruktér pro malé kutily. Sada nabízí nekonečné množství variant stavění různých staveb od strojů a aut až po domečky, jeřáby a spoustu dalších.

Woody Kostky 100 dílů

Woody Kostky 100 dílů

Hodnocení: 4,6
379 Kč 349 Kč

Dřevěná stavebnice kostky v kyblíku s prostrkávacím víkem obsahuje 100 dílů různých barev. Děti si ze stavebnice mohou postavit celá města. Kyblík slouží k uskladnění kostek i jako roztřiďovač tvarů.

Dino FROZEN II 12 Dřevěné kostky
249 Kč 239 Kč

Dřevěné kostky mají obrázky z pohádky Ledové království II. Balení obsahuje 12 ks kostek a obrázky, podle kterých mohou děti kostky skládat. Vše je baleno v kartonové krabičce.

Dino Kostky kubus Krtečkův rok 12ks
249 Kč

Kostky Krtečkův rok z dřevěného materiálu. Balení obsahuje 12ks kostek a obrázky podle kterých mohou děti kostky skládat. Vše je baleno v kartonové krabičce.

Woody Věž Sammy se zvířátky
369 Kč 329 Kč

Akce

Napínavá hra pro celou rodinu. Hráči hází kostkou. Každé kolo postupně vytahují z věže hrací kameny s tím zvířátkem, které jim padne na hrací kostce. Kámen, který vytáhnou, položí navrch věže tak, aby věž nespadla. Kdo bude tak šikovný a věž mu spadne?

Woody Stavebnice Karla přírodní, 200 dílů-25%
879 Kč 659 Kč

Akce

Stavebnice Karla přírodní obsahuje 200 dílků. Skvělá dřevěná stavebnice, z které postavíte vše co dovolí vaše fantazie například dum, hrad, město a další. Prohlubuje u dětí kreativitu.

Viga Dřevěné kostky 9 ks - farma
319 Kč 279 Kč

Dřevěné kostky, které lze stavět vertikálně – navlékáním na tyčky. Lze složit 4 různé obrázky. Děti se naučí zvířata, které žijí na farmě. Kostky jsou vhodné i pro malé děti.

Brio 34589 Stavebnice kreativní sada
2 159 Kč 1 689 Kč

Brio Builder Construction Set je skvělá stavebnice pro jakoukoli novou stavbu nebo opravu a vyladění samotné stavby. Děti jednoduše staví a staví a staví! Sada obsahuje 270 dílků.

Woody Stavebnice kostky přírodní a barevné
349 Kč 299 Kč

Klasická stavebnice z barevných dřevěných kostek. Stavěním se dítě učí uchopit předměty a rozvíjí svou fantazii. Barevné kostky jsou vyrobeny z bukového dřeva a jsou použity nezávadné barvy.

Little Dutch Kostky v tubě - růžová
499 Kč

Barevné kostky v kyblíku s ouškem. Na kostkách jsou roztomilé obrázky, které se děti určitě rychle oblíbí. Postavte co nejvyšší komín, hrad, věž, ohrádku pro zvířátka nebo další zajímavé stavby.

Woody Kubus 2x2 Statek
219 Kč

Novinka

Kubus dřevěné kostky 2 × 2 zvířátka z farmy. Obrázky pocházejí z dílny českého návrháře. Kostky jsou koncipovány tak, aby jejich správné poskládání usnadňovalo barevné ladění podkladů jednotlivých obrázků.

Woody Domino Rally, 200 dílů
549 Kč 459 Kč

Novinka

Vytvořte si kreativně pestrou dráhu ze dřevěného domina. Poté už stačí jen strčit do jednoho dílku a sledovat, jak se vše postupně položí. Díky této hře dostanou děti prostor pro fantazii a představivost.

Dino Peppa pig Dřevěné kostky 12 ks
259 Kč

Dětské dřevěné kostky s obrázky ze seriálu o prasátkovi Pepině. Kvalitní dřevěné kostky jsou nepostradatelnou skládačkou do každého pokojíčku. Kostky s prasečí slečnou Peppou zabaví vaše dítko na dlouhé hodiny.

Bino Kostky v kyblíku 100 ks-21%
545 Kč 429 Kč

Akce

Sada 100 kusů kostek v pestrých barvách poskytuje nekonečně mnoho zábavy se stavěním, učením poznávat velikosti, protiklady (velký/malý, nahoře/dole) a další prostorové a počtářské dovednosti. Hračka pomáhá rozvíjet intelekt a logické uvažování, stejně jako trénovat jemnou motoriku.

Bino Kuličková dráha 40ks
749 Kč 499 Kč

Kuličková dráha pro malé stavitele, která děti nadchne konečným výsledkem: je-li správně postavena, kulička projede celou dlouhou dráhu. Podporuje fantazii, technické myšlení i zručnost.

Woody Stavebnice kostky barevné, 50ks
299 Kč 279 Kč

Klasická stavebnice z barevných dřevěných kostek. Stavěním se dítě učí uchopit předměty a rozvíjí svou fantasii. Barva zdravotně nezávadná, certifikováno na nezávadnost.

Woody Stavebnice přírodní/barevná - Simona, 200ks
699 Kč 499 Kč

Novinka

Dřevěná stavebnice tvořená z barevných kvádříků umožní dětem stavět nejrůznější stavby. Ze stavebnice s 200 dílky je možno vystavět celá města. Děti cvičí svoji zručnost, kreativitu, představivost i trpělivost. Stavebnice pro celou rodinou zábavu. Ocenění Správná hračka v roce 2012.

Woody Montážní stavebnice v kyblíku "Constructor", 130dílů
699 Kč 599 Kč

Akce

Montážní dřevěná stavebnice kostky obsahuje 130 dílů. Stavebnici lze po hraní naskládat do praktického kyblíku. Děti v balení naleznou barevné kostky různých tvarů a barev, šroubovák a klíč. Ocenění Správná hračka v roce 2012.

Bino Vozík s kostkami, 19 ks
259 Kč 189 Kč

Dřevěný vozík v přírodním provedení s veselými kolečky a pestrobarevnými kostičkami je základním vybavením všech malých stavitelů. Skvělá pomůcka pro rozvoj tvořivosti a motoriky.

Bino Kostky v kbelíku - Krtek
399 Kč 259 Kč

Barevné kostky v kyblíku s ouškem. Postavte si co nejvyšší komín, hrad, věž, ohrádku pro zvířátka nebo další zajímavé stavby z krásně barevných tvarů! Se skládáním vám bude pohámat Krtek a jeho kamarádi.

Bino Dřevěný vláček se zvířátky 8ks
519 Kč 409 Kč

Barevný dřevěný vláček se dvěma vagony, na kterých veze kravičku a koníka je krásnou sadou pro menší děti. Mohou jej tahat, nakládat zvířátka a vozit je ve vagonech, nebo si s nimi hrát jen tak.

Woody Pastelové kostky s písmeny a číslicemi
449 Kč 339 Kč

Novinka

Tyto dřevěné kostky zaujmou dítě svými zářivými pastelovými barvami a různými tvary. Přímo vybízejí ke hře a stavění věží. Přidanou hodnotou těchto kostech jsou bezpochyby písmenka, které dítě již od první hry s nimi podprahově vnímá, vybízí ke zvídavým otázkám a později je schopno skládat s rodiči první jednoduchá slova a jména.

Hape Dynamické domino

Hape Dynamické domino

Hodnocení: 5
963 Kč 699 Kč

Vytvořte si pestrou cestu ze 100 ks dřevěného domina. Jako doplněk je zde zvoneček, kolejnice a další drobnosti. Poté už stačí jen strčit do jednoho dílku a sledovat, jak se vše postupně položí. Díky této hře dostanou děti prostor pro fantazii a představivost.

Dino Kostky kubus Krtek a ptáček 12ks
249 Kč 209 Kč

Kostky Krtek a ptáček z dřevěného materiálu. Balení obsahuje 12ks kostek a obrázky podle kterých mohou děti kostky skládat. Vše je baleno v kartonové krabičce.

Viga Dřevěné stavěcí kostky 6 ks
459 Kč 379 Kč

Dřevěné kostky se zvířátky, čísly, ovocem a dopravními prostředky z každé strany kostky. Lze stavět jako pyramidu na sebe. Hračka má pestré nezávadné barevné provedení.

Woody Kubus 3x3 - exotická zvířata
259 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kubus dřevěné kostky 3 × 3 exotická zvířátka. Obrázky pocházejí z dílny českého návrháře. Kostky jsou koncipovány tak, aby jejich správné poskládání usnadňovalo barevné ladění podkladů jednotlivých obrázků.

Woody Kubus 4x5 - Pohádky

Woody Kubus 4x5 - Pohádky

Hodnocení: 4,3
299 Kč 239 Kč

Novinka

Kubus dřevěné kostky 4 × 5 s motivem Pohádek. Obrázky pocházejí z dílny českých ilustrátorů. Kostky jsou koncipovány tak, aby jejich správné poskládání usnadňovalo barevné ladění podkladů jednotlivých obrázků.

Little Dutch Kostky v tubě - modrá
489 Kč

Barevné kostky v kyblíku s ouškem. Na kostkách jsou roztomilé obrázky, které se děti určitě rychle oblíbí. Postavte co nejvyšší komín, hrad, věž, ohrádku pro zvířátka nebo další zajímavé stavby.

Woody Kostky, 50 dílů - Trendy s potiskem
379 Kč

Novinka

Klasická stavebnice z barevných dřevěných kostek. Kostky s potiskem umožňují dětem dále rozvíjet hru s kostkami, vytvářet z nich zvířátka, hrát s nimi různé role. Dítě se naučí rozlišovat barvy a tvary.

Bino Cestovní kufřík se zvířátky ZOO
459 Kč 369 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kufřík se zvířátky ze ZOO. Dítě se může seznámit zábavnou formou se životem zvířátek a prožít tak zvídavé odpoledne. Obsahuje sadu 12 kostek se zvířátky.

Dino Kostky Veselý krtek 6 ks
169 Kč

Sada 6 dřevěných obrázkových kostek s motivem Krtečka. Dřevěné obrázkové kostky s pohádkovými motivy dětem zajistí skvělou zábavu na spoustu hodin, pomáhají rozvíjet představivost, kreativitu i koordinaci pohybů.

Hape Motorická kostka s bludištěm
3 515 Kč 3 449 Kč

Motorická kostka s bludištěm zabaví děti na několik let. Bludiště, vkládání tvarů a další aktivity mění tuto kostku na centrum aktivit.

Viga Dřevěné kostky 9 ks - divočina
319 Kč 269 Kč

Dřevěné kostky, které lze stavět vertikálně – navlékáním na tyčky. Lze složit 4 různé obrázky. Děti se naučí zvířata, které žijí v divočině. Kostky jsou vhodné i pro malé děti.

Woody Kostky barevné 50 ks 2,5 cm
199 Kč

Novinka

Klasická stavebnice z barevných a přírodních kostek ve vysoce kvalitním provedení. Kostky jsou umístěny v kyblíku, jehož víko je zároveň prostrkávadlem pro kostky všech tvarů, které stavebnice obsahuje. Stavěním se dítě učí uchopit předměty a rozvíjí svou fantazii.

Little Dutch Stavebnicové kostky set 47 ks
739 Kč

Novinka

Stavebnicové kostky v krásném barevném provedení jsou vhodné pro hraní a stavění. Dřevěná krabička obsahuje různé tvary a barvy kostek. Tyto okouzlující dřevěné kostky z kolekce přináší zábavu s učebním efektem do dětského pokoje.

Teddies Kostky kubus Moje první zvířátka
269 Kč 249 Kč

Kostky kubus Moje první zvířátka z dřevěného materiálu. Balení obsahuje 15ks kostek s obrázky domácích zvířátek. Obrázky jsou tištěny přímo na kostky, nemohou se proto sloupat.

Dino Kostky kubus Domácí zvířátka dřevo
249 Kč 239 Kč

Dřevěné obrázkové kostky s motivem domácích zvířátek dětem zajistí skvělou zábavu na spoustu hodin, pomáhají rozvíjet představivost, kreativitu i koordinaci pohybů.

Viga Dřevěné domino - auta
289 Kč 259 Kč

Dřevěné domino s auty. Baleno v krabičce, která slouží jako úschovný box pro domino. Baleno v krabičce, která slouží jako úschovný box pro domino. Zkuste si vytvořit dřevěnou cestu z domina. Poté už stačí jen strčit do jednoho dílku sledovat, jak se vše postupně položí.

Bino Obrázkové kostky - Baribal, 15ks
339 Kč 319 Kč

Akce

Dřevěné obrázkové kostky s veselými obrázky medvídka Baribala a jeho kamarádů je tradiční oblíbenou hračkou již pro ty nejmenší. Sestavte barevný obrázek, postavte vysokou věž anebo raději bouráte? Vše je dovoleno.

Viga Dřevěná pyramida 3v1
559 Kč 419 Kč

Skládací dřevěná pyramida 3v1 jistě nadchne všechny děti. Tyčky jsou se základnou spojeny provázkem pro větší bezpečnost dětí pro případ, kdyby na hračku spadly. Hračka má pestré nezávadné barevné provedení.

Woody Kubus navlékací - domácí zvířata
249 Kč 219 Kč

Klasický dětský kubus tvořený kostkami s obrázky má navíc funkci, kdy dítě navléká kostky na tyčky. Obrázky a design k tomuto výrobku pochází z dílny českého návrháře. Tyčky mají bezpečnostní funkci a v případě pádu dítěte na tyčku se ohnou.

Dino Kostky Kubus Pohádky 6ks
169 Kč

Malé i velké děti milují televizní večerníčky, kde na ně vykoukne Bob a Bobek, Maxipes Fík nebo víla Amálka. Spolu s televizními hrdiny se malé děti naučí skládat pomocí šesti dřevěných kostek jejich obrázky.

Dřevěné kostky

Dřevěné kostky jsou oblíbenou dětskou hračkou již od nepaměti. Dnes můžete na Mall.cz vybírat z opravdu bohaté nabídky dřevěných kostek a stavebnic pro děti od 1 roku.

Nabízíme dřevěné kostky s obrázky, dřevěné kostky barevné i přírodní nebo dřevěné kostky s magnety a řadu dalších.

→ Pro zvídavé děti jsou tu dřevěné hry a hlavolamy.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dřevěné kostky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dřevěné kostky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dřevěné kostky akce.