Woody Montážní stavebnice - konstruktér 100ks
349 Kč 299 Kč

Montážní stavebnice v kyblíku Konstruktér pro malé kutily. Sada nabízí nekonečné množství variant stavění různých staveb od strojů a aut až po domečky, jeřáby a spoustu dalších.

Woody Kostky 100 dílů-21%

Woody Kostky 100 dílů

Hodnocení: 4,6
379 Kč 299 Kč

Akce

Dřevěná stavebnice kostky v kyblíku s prostrkávacím víkem obsahuje 100 dílů různých barev. Děti si ze stavebnice mohou postavit celá města. Kyblík slouží k uskladnění kostek i jako roztřiďovač tvarů.

Dino FROZEN II 12 Dřevěné kostky
249 Kč 209 Kč

Dřevěné kostky mají obrázky z pohádky Ledové království II. Balení obsahuje 12 ks kostek a obrázky, podle kterých mohou děti kostky skládat. Vše je baleno v kartonové krabičce.

Dino Kostky kubus Krtečkův rok 12ks
249 Kč 239 Kč

Kostky Krtečkův rok z dřevěného materiálu. Balení obsahuje 12ks kostek a obrázky podle kterých mohou děti kostky skládat. Vše je baleno v kartonové krabičce.

Bino Dřevěná stavebnice v kyblíku
689 Kč 449 Kč

Dřevěná sada pro malé domácí kutily je ideální pro rozvoj jemné motoriky. Hraj si na stavitele a pomocí šroubků, matiček, klíčů a kostek a dřevěných konstrukcí smontuj svoji hračku!

Viga Dřevěná stavebnice 60 kostek-17%
339 Kč 279 Kč

Akce

Dřevěná stavebnice v kyblíku obsahuje 60 dílků a obrázkovou brožuru s návody na stavění. Kyblík slouží k uskladnění kostek a je opatřen uchem pro snadné přenášení. Děti si při stavění s kostkami cvičí fantazii a trpělivost.

Hape Kuličková dráha Hrad
2 115 Kč 1 469 Kč

Únik z věže hradu s touto čtyřpodlažní kuličkovou dráhou, se dvěma průhlednými schodišti, bude opravdu velmi napínavý! Když kuličky projíždějí dráhou, zacinkají tři zavěšené zvony. Kuličková dráha zabaví celou rodinu a přinese mnoho společných zážitků.

Woody Stavebnice kostky přírodní a barevné
349 Kč 299 Kč

Klasická stavebnice z barevných dřevěných kostek. Stavěním se dítě učí uchopit předměty a rozvíjí svou fantazii. Barevné kostky jsou vyrobeny z bukového dřeva a jsou použity nezávadné barvy.

Viga Dřevěné kostky 9 ks - farma
319 Kč 279 Kč

Dřevěné kostky, které lze stavět vertikálně – navlékáním na tyčky. Lze složit 4 různé obrázky. Děti se naučí zvířata, které žijí na farmě. Kostky jsou vhodné i pro malé děti.

Viga Dřevěné kostky 9 ks - divočina
319 Kč 269 Kč

Dřevěné kostky, které lze stavět vertikálně – navlékáním na tyčky. Lze složit 4 různé obrázky. Děti se naučí zvířata, které žijí v divočině. Kostky jsou vhodné i pro malé děti.

Woody Stavebnice Karla přírodní, 200 dílů
879 Kč 689 Kč

Stavebnice Karla přírodní obsahuje 200 dílků. Skvělá dřevěná stavebnice, z které postavíte vše co dovolí vaše fantazie například dum, hrad, město a další. Prohlubuje u dětí kreativitu.

Hape Malý stavitel set Master
1 100 Kč 749 Kč

Tato stavebnice obsahuje 62 dílků, a proto je ideálním pomocníkem pro rozvíjení dětské fantazie. Naleznete v ní vše potřebné, a to od šroubků, matiček, šroubováků a dalších pomůcek. V každém dítěti se skrývá konstruktér, s touto stavebnicí ho můžete rozvinout v plné míře.

Hape Dynamické domino

Hape Dynamické domino

Hodnocení: 5
963 Kč 659 Kč

Vytvořte si pestrou cestu ze 100 ks dřevěného domina. Jako doplněk je zde zvoneček, kolejnice a další drobnosti. Poté už stačí jen strčit do jednoho dílku a sledovat, jak se vše postupně položí. Díky této hře dostanou děti prostor pro fantazii a představivost.

Woody Kubus 2x2 Statek
169 Kč

Novinka

Kubus dřevěné kostky 2 × 2 zvířátka z farmy. Obrázky pocházejí z dílny českého návrháře. Kostky jsou koncipovány tak, aby jejich správné poskládání usnadňovalo barevné ladění podkladů jednotlivých obrázků.

Viga Dřevěné stavěcí kostky 6 ks
459 Kč 379 Kč

Dřevěné kostky se zvířátky, čísly, ovocem a dopravními prostředky z každé strany kostky. Lze stavět jako pyramidu na sebe. Hračka má pestré nezávadné barevné provedení.

Viga Dřevěná stavebnice konstruktér
679 Kč 349 Kč

Dřevěná stavebnice konstruktér v kyblíku. Je čas rozvinout motoriku a fantazii. Sestavte si vše podle vašich představ díky velkému množství dílků. Spojujte a šroubujte. Každý kus je originál.

Bino Vozík s kostkami, 19 ks
259 Kč 229 Kč

Dřevěný vozík v přírodním provedení s veselými kolečky a pestrobarevnými kostičkami je základním vybavením všech malých stavitelů. Skvělá pomůcka pro rozvoj tvořivosti a motoriky.

Dino Peppa pig Dřevěné kostky 12 ks
249 Kč 209 Kč

Dětské dřevěné kostky s obrázky ze seriálu o prasátkovi Pepině. Kvalitní dřevěné kostky jsou nepostradatelnou skládačkou do každého pokojíčku. Kostky s prasečí slečnou Peppou zabaví vaše dítko na dlouhé hodiny.

Bino Kostky v kbelíku - Krtek
399 Kč 299 Kč

Barevné kostky v kyblíku s ouškem. Postavte si co nejvyšší komín, hrad, věž, ohrádku pro zvířátka nebo další zajímavé stavby z krásně barevných tvarů! Se skládáním vám bude pohámat Krtek a jeho kamarádi.

Bino Dřevěný vláček se zvířátky 8ks
519 Kč 309 Kč

Barevný dřevěný vláček se dvěma vagony, na kterých veze kravičku a koníka je krásnou sadou pro menší děti. Mohou jej tahat, nakládat zvířátka a vozit je ve vagonech, nebo si s nimi hrát jen tak.

Dino Kostky Kubus Pohádky 6ks
169 Kč

Malé i velké děti milují televizní večerníčky, kde na ně vykoukne Bob a Bobek, Maxipes Fík nebo víla Amálka. Spolu s televizními hrdiny se malé děti naučí skládat pomocí šesti dřevěných kostek jejich obrázky.

Brio 34589 Stavebnice kreativní sada
2 159 Kč 1 689 Kč

Brio Builder Construction Set je skvělá stavebnice pro jakoukoli novou stavbu nebo opravu a vyladění samotné stavby. Děti jednoduše staví a staví a staví! Sada obsahuje 270 dílků.

Hape Kuličková dráha Cliffhanger
1 850 Kč 1 289 Kč

Díky třem žlábkům na bočních kostkách je jízda na kuličkové dráze Cliffhanger velmi dynamická. Nejen, že tyto prvky skvěle vypadají, ale také prodlužují jízdu kuličky na dráze.

Bino Farma v cestovním kufříku
459 Kč 299 Kč

Kufřík s postavičkami a se zvířátky z farmy. Dítě se může seznámit zábavnou formou se životem na farmě a prožít tak zvídavé odpoledne. Obsahuje sadu 13 kostek se zvířátky.

Woody Kostky barevné 50 ks 2,5 cm
199 Kč

Novinka

Klasická stavebnice z barevných a přírodních kostek ve vysoce kvalitním provedení. Kostky jsou umístěny v kyblíku, jehož víko je zároveň prostrkávadlem pro kostky všech tvarů, které stavebnice obsahuje. Stavěním se dítě učí uchopit předměty a rozvíjí svou fantazii.

Woody Kubus 3x3 - exotická zvířata
249 Kč 229 Kč

Kubus dřevěné kostky 3 × 3 exotická zvířátka. Obrázky pocházejí z dílny českého návrháře. Kostky jsou koncipovány tak, aby jejich správné poskládání usnadňovalo barevné ladění podkladů jednotlivých obrázků.

Heros Constructor Pojízdný jeřáb
549 Kč 399 Kč

Všichni malí stavitelé si užijí spoustu zábavy a zároveň procvičí své motorické schopnost při skládání dřevěné stavebnice s plastovými spojovacími dílky. Postaví ze stavebnice pojízdný jeřáb, letadlo, vrtulník nebo trojkolku?

Woody Pastelové kostky s písmeny a číslicemi
449 Kč 369 Kč

Novinka

Tyto dřevěné kostky zaujmou dítě svými zářivými pastelovými barvami a různými tvary. Přímo vybízejí ke hře a stavění věží. Přidanou hodnotou těchto kostech jsou bezpochyby písmenka, které dítě již od první hry s nimi podprahově vnímá, vybízí ke zvídavým otázkám a později je schopno skládat s rodiči první jednoduchá slova a jména.

Woody Domino Rally, 200 dílů
549 Kč 439 Kč

Novinka

Vytvořte si kreativně pestrou dráhu ze dřevěného domina. Poté už stačí jen strčit do jednoho dílku a sledovat, jak se vše postupně položí. Díky této hře dostanou děti prostor pro fantazii a představivost.

Woody Stavebnice přírodní/barevná - Simona, 200ks
699 Kč 509 Kč

Novinka

Dřevěná stavebnice tvořená z barevných kvádříků umožní dětem stavět nejrůznější stavby. Ze stavebnice s 200 dílky je možno vystavět celá města. Děti cvičí svoji zručnost, kreativitu, představivost i trpělivost. Stavebnice pro celou rodinou zábavu. Ocenění Správná hračka v roce 2012.

Detoa Stavebnice kostky 2,5cm dřevo městečko 100 dílků
449 Kč 329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dřevěná stavebnice obsahuje 100 kusů kostek různých tvarů. Dílky mají různé barvy, velikosti a potisky. Z dílků lze sestavit velké množství staveb dle vlastní fantazie.

Little Dutch Stavebnicové kostky set 47 ks
739 Kč

Novinka

Stavebnicové kostky v krásném barevném provedení jsou vhodné pro hraní a stavění. Dřevěná krabička obsahuje různé tvary a barvy kostek. Tyto okouzlující dřevěné kostky z kolekce přináší zábavu s učebním efektem do dětského pokoje.

Goki Stavební kostky a skládačka v jednom
509 Kč

Stavebnice, se kterou si můžete vytvořit od pokládací hry až samotnou 3D kostku… to už je tedy výzva! Je ideální k procvičení zručnosti a hlavně trpělivosti. Nutně k ní potřebujete ještě zárodek kreativity a představivosti, pak už to půjde samo!

Bino Cestovní kufřík se zvířátky ZOO
459 Kč 259 Kč

Kufřík se zvířátky ze ZOO. Dítě se může seznámit zábavnou formou se životem zvířátek a prožít tak zvídavé odpoledne. Obsahuje sadu 12 kostek se zvířátky.

Teddies Kostky kubus Moje první zvířátka
269 Kč 249 Kč

Kostky kubus Moje první zvířátka z dřevěného materiálu. Balení obsahuje 15ks kostek s obrázky domácích zvířátek. Obrázky jsou tištěny přímo na kostky, nemohou se proto sloupat.

Dino Kostky Veselý krtek 6 ks
169 Kč

Sada 6 dřevěných obrázkových kostek s motivem Krtečka. Dřevěné obrázkové kostky s pohádkovými motivy dětem zajistí skvělou zábavu na spoustu hodin, pomáhají rozvíjet představivost, kreativitu i koordinaci pohybů.

Dino Kostky kubus Krtek a ptáček 12ks
249 Kč 209 Kč

Kostky Krtek a ptáček z dřevěného materiálu. Balení obsahuje 12ks kostek a obrázky podle kterých mohou děti kostky skládat. Vše je baleno v kartonové krabičce.

Woody Kubus 4x5 - Pohádky
299 Kč 239 Kč

Novinka

Kubus dřevěné kostky 4 × 5 s motivem Pohádek. Obrázky pocházejí z dílny českých ilustrátorů. Kostky jsou koncipovány tak, aby jejich správné poskládání usnadňovalo barevné ladění podkladů jednotlivých obrázků.

Bino Kostky v kyblíku 100 ks
545 Kč 479 Kč

Sada 100 kusů kostek v pestrých barvách poskytuje nekonečně mnoho zábavy se stavěním, učením poznávat velikosti, protiklady (velký/malý, nahoře/dole) a další prostorové a počtářské dovednosti. Hračka pomáhá rozvíjet intelekt a logické uvažování, stejně jako trénovat jemnou motoriku.

Viga Dřevěná farma

Viga Dřevěná farma

Hodnocení: 4,3
679 Kč 449 Kč

Dřevěná farma obsahuje dřevěné puzzle pro složení hrací desky, dřevěné dílky pro složení domku, stodoly a ohrady, dřevěné stromy, farmáře, traktor a zvířata. Je čas rozvinout motoriku a fantazii. Sestavte si vše podle vašich.

Teddies Kostky dřevěné přírodní 50 ks
429 Kč 409 Kč

Při hraní s dřevěnými kostkami rozvíjejí děti fantazii a jemnou motoriku. Balení obsahuje 50 dílků různých tvarů v přírodní dřevěné barvě. S touto stavebnicí si děti užijí spoustu kreativní zábavy.

Woody Stavebnice přírodní/barevná Emma, 200ks
349 Kč 309 Kč

Stavebnice Emma roste společně s dětmi. Nejmenší děti z ní zvládnou poskládat množství jednoduchých malých staveb. Při této činnosti zdokonalují jemnou motoriku a koordinaci pohybů. Starší děti z ní dovedou poskládat skutečně impozantní stavby plné fantazie a neskutečných tvarů.

Woody Stavebnice kostky barevné, 50ks
299 Kč 289 Kč

Klasická stavebnice z barevných dřevěných kostek. Stavěním se dítě učí uchopit předměty a rozvíjí svou fantasii. Barva zdravotně nezávadná, certifikováno na nezávadnost.

Dřevěné kostky

Dřevěné kostky jsou oblíbenou dětskou hračkou již od nepaměti. Dnes můžete na Mall.cz vybírat z opravdu bohaté nabídky dřevěných kostek a stavebnic pro děti od 1 roku.

Nabízíme dřevěné kostky s obrázky, dřevěné kostky barevné i přírodní nebo dřevěné kostky s magnety a řadu dalších.

→ Pro zvídavé děti jsou tu dřevěné hry a hlavolamy.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dřevěné kostky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dřevěné kostky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dřevěné kostky akce.