Teddies Kostky kubus Moje první zvířátka
269 Kč

250 Kč

Kostky kubus Moje první zvířátka z dřevěného materiálu. Balení obsahuje 15ks kostek s obrázky domácích zvířátek. Obrázky jsou tištěny přímo na kostky, nemohou se proto sloupat.


Bino Kostky v kbelíku - Krtek
399 Kč

270 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Barevné kostky v kyblíku s ouškem. Postavte si co nejvyšší komín, hrad, věž, ohrádku pro zvířátka nebo další zajímavé stavby z krásně barevných tvarů! Se skládáním vám bude pohámat Krtek a jeho kamarádi.


Heros Stavebnice Constructor 100 dílů
669 Kč

472 Kč

Dřevěná stavebnice Heros Constructor. Ze sady lze sešroubovat 6 modelů pomocí návodu nebo nespočet dalších staveb nebo vozů dle stavitelovi fantazie. Sestavit mohou například lokomotivu, vagon nebo letadlo.


Woody Montážní stavebnice - konstruktér 100ks
349 Kč

299 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Montážní stavebnice v kyblíku Konstruktér pro malé kutily. Sada nabízí nekonečné množství variant stavění různých staveb od strojů a aut až po domečky, jeřáby a spoustu dalších.


Woody Stavebnice přírodní/barevná Emma, 200ks
349 Kč

295 Kč

Stavebnice Emma roste společně s dětmi. Nejmenší děti z ní zvládnou poskládat množství jednoduchých malých staveb. Při této činnosti zdokonalují jemnou motoriku a koordinaci pohybů. Starší děti z ní dovedou poskládat skutečně impozantní stavby plné fantazie a neskutečných tvarů.


Woody Kostky, 66dílů - Trendy
499 Kč

399 Kč

Dívčí stavebnice obsahuje barevné, atraktivně provedené a kvalitně opracované kostky. Děvčátka mohou stavět dle vlastní fantazie celé hodiny. Design kostek pochází z dílny českých návrhářů.


Woody Stavebnice Karla přírodní, 200 dílů
879 Kč

690 Kč

Stavebnice Karla přírodní obsahuje 200 dílků. Skvělá dřevěná stavebnice, z které postavíte vše co dovolí vaše fantazie například dum, hrad, město a další. Prohlubuje u dětí kreativitu.


Little Dutch Vozíček s kostkami - modrá
979 Kč

Vozíček s kostkami nabízí vašim nejmenším dětem četné možnosti hry. Malé auto vyrobené ze dřeva obsahuje kostky různých tvarů, velikostí a barev. Výška rukojeti je ve správné výšce, aby nejmenším pomohla s prvními krůčky.


Little Dutch Vozíček s kostkami - růžová
979 Kč

Vozíček s kostkami nabízí vašim nejmenším dětem četné možnosti hry. Malé auto vyrobené ze dřeva obsahuje kostky různých tvarů, velikostí a barev. Výška rukojeti je ve správné výšce, aby nejmenším pomohla s prvními krůčky.


Woody Kostky 100 dílů

Woody Kostky 100 dílů

Hodnocení: 4,5
379 Kč

295 Kč

Dřevěná stavebnice kostky v kyblíku s prostrkávacím víkem obsahuje 100 dílů různých barev. Děti si ze stavebnice mohou postavit celá města. Kyblík slouží k uskladnění kostek i jako roztřiďovač tvarů.


Bino Obrázkové kostky - Baribal, 15ks
319 Kč

197 Kč

Dřevěné obrázkové kostky s veselými obrázky medvídka Baribala a jeho kamarádů je tradiční oblíbenou hračkou již pro ty nejmenší. Sestavte barevný obrázek, postavte vysokou věž anebo raději bouráte? Vše je dovoleno.


Hape Dynamické domino

Hape Dynamické domino

Hodnocení: 5
963 Kč

690 Kč

Vytvořte si pestrou cestu ze 100 ks dřevěného domina. Jako doplněk je zde zvoneček, kolejnice a další drobnosti. Poté už stačí jen strčit do jednoho dílku a sledovat, jak se vše postupně položí. Díky této hře dostanou děti prostor pro fantazii a představivost.


Little Dutch Kostky v tubě - modrá
467 Kč
459 Kč

Barevné kostky v kyblíku s ouškem. Na kostkách jsou roztomilé obrázky, které se děti určitě rychle oblíbí. Postavte co nejvyšší komín, hrad, věž, ohrádku pro zvířátka nebo další zajímavé stavby.


Little Dutch Kostky v tubě - růžová
467 Kč
459 Kč

Barevné kostky v kyblíku s ouškem. Na kostkách jsou roztomilé obrázky, které se děti určitě rychle oblíbí. Postavte co nejvyšší komín, hrad, věž, ohrádku pro zvířátka nebo další zajímavé stavby.


Bino Dřevěná stavebnice v kyblíku
689 Kč

443 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěná sada pro malé domácí kutily je ideální pro rozvoj jemné motoriky. Hraj si na stavitele a pomocí šroubků, matiček, klíčů a kostek a dřevěných konstrukcí smontuj svoji hračku!


Bino Kostky v kyblíku 100 ks
499 Kč

348 Kč

Sada 100 kusů kostek v pestrých barvách poskytuje nekonečně mnoho zábavy se stavěním, učením poznávat velikosti, protiklady (velký/malý, nahoře/dole) a další prostorové a počtářské dovednosti. Hračka pomáhá rozvíjet intelekt a logické uvažování, stejně jako trénovat jemnou motoriku.


Hape Malý stavitel set Master
1 100 Kč

999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato stavebnice obsahuje 62 dílků, a proto je ideálním pomocníkem pro rozvíjení dětské fantazie. Naleznete v ní vše potřebné, a to od šroubků, matiček, šroubováků a dalších pomůcek. V každém dítěti se skrývá konstruktér, s touto stavebnicí ho můžete rozvinout v plné míře.


Little Dutch Rozkládací Zoo
439 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Super rozkládací zoo se zvířátky, příslušenstvím a zoo domečkem. Radujte se z maličkostí!


Dino Peppa pig Dřevěné kostky 12 ks
249 Kč

199 Kč

Dětské dřevěné kostky s obrázky ze seriálu o prasátkovi Pepině. Kvalitní dřevěné kostky jsou nepostradatelnou skládačkou do každého pokojíčku. Kostky s prasečí slečnou Peppou zabaví vaše dítko na dlouhé hodiny.


Brio 34588 Stavebnice velká sada
1 679 Kč

1 299 Kč
+ doprava zdarma

Brio Builder Activity Set je skvělá stavebnice pro jakoukoli novou stavbu nebo opravu a vyladění samotné stavby. Děti jednoduše staví a staví a staví! Sada obsahuje: 210 dílků.


Bino Kuličková dráha 40ks
699 Kč

451 Kč

Kuličková dráha pro malé stavitele, která děti nadchne konečným výsledkem: je-li správně postavena, kulička projede celou dlouhou dráhu. Podporuje fantazii, technické myšlení i zručnost.


Hape Kuličková dráha Cliffhanger
1 850 Kč

1 539 Kč
+ doprava zdarma

Díky třem žlábkům na bočních kostkách je jízda na kuličkové dráze Cliffhanger velmi dynamická. Nejen, že tyto prvky skvěle vypadají, ale také prodlužují jízdu kuličky na dráze.


Topa Kostky dřevěné - Na statku 20 ks
299 Kč

237 Kč

Z pestrobarevných obrázkových kostek s motivy zvířátek ze statku je možné sestavit 6 různých obrázků dle předlohy. Nebo je libo raději si stavět své vlastní stavby, komíny či věže zcela podle vlastní představivosti?


Hape Bambusová věž
811 Kč

659 Kč

Neexistuje správný nebo špatný způsob, jak stavět věž. Tyto jednobarevné bambusové bloky povzbuzují objevování a řešení problémů. Vyrobeno z udržitelných zdrojů.


Alexander Malý konstruktér junior závodník
409 Kč

319 Kč

Dřevěná stavebnice, která zabaví nejen dětské ručičky, ale i jejich představivost. Stavebnice je vybavena bezpečným nářadím, které je ideálně přizpůsobené drobným ručkám. Hra podporuje manuální zručnost a poznávání barev.


Dino Kostky Veselý krtek 6 ks
169 Kč

144 Kč

Sada 6 dřevěných obrázkových kostek s motivem Krtečka. Dřevěné obrázkové kostky s pohádkovými motivy dětem zajistí skvělou zábavu na spoustu hodin, pomáhají rozvíjet představivost, kreativitu i koordinaci pohybů.


Heros Constructor Pojízdný jeřáb
499 Kč

399 Kč

Všichni malí stavitelé si užijí spoustu zábavy a zároveň procvičí své motorické schopnost při skládání dřevěné stavebnice s plastovými spojovacími dílky. Postaví ze stavebnice pojízdný jeřáb, letadlo, vrtulník nebo trojkolku?


Hape Kostky pyramida s vkládacími tvary
676 Kč

479 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Pyramida z kostek s vkládacími tvary – to představuje nové možnosti hry pro vaše děti! Perfektní pro cvičení motoriky a prostorového vnímání.


Detoa Kostky stavebnice dřevo 100ks
349 Kč

256 Kč

Dřevěná stavebnice obsahuje 100 kusů kostek různých tvarů. Tato barevná stavebnice jistě zabaví a potěší každé dítě. mohou stavět domy, mosty, silnice a další výtovry dle vlastní fantazie.


Woody Barevné kostky s písmeny a čísly, 40ks
429 Kč

344 Kč

Dřevěné různobarevné kostky mají na sobě písmena a číslice. Díky své funkčnosti se hodí nejen k učení prvních slov, ale i ke stavění hradů a domečků. Vyrobeno z velmi kvalitního dřeva.


Viga Dřevěné kostky 9 ks - divočina
319 Kč

269 Kč

Dřevěné kostky, které lze stavět vertikálně – navlékáním na tyčky. Lze složit 4 různé obrázky. Děti se naučí zvířata, které žijí v divočině. Kostky jsou vhodné i pro malé děti.


Heros Constructor Letadlo
359 Kč

307 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Všichni malí stavitelé si užijí spoustu zábavy a zároveň procvičí své motorické schopnost při skládání dřevěné stavebnice s plastovými spojovacími dílky. Postaví ze stavebnice helikoptéru nebo letadlo?


Marimex T-wood Stavebnice dominová 200ks
449 Kč

Balení obsahuje 200 ks bukových lamelek o rozměrech 69 × 23 × 8 mm. Kostky jsou ručně zpracované, zdravotně nezávadné. Díky mechanickému opracování mají lamelky hladký povrch a jsou příjemné na dotek.


Marimex T-wood Dřevěné kostky 50 kusů
449 Kč

Stavebnice ze dřeva bez povrchových úprav. Dítě poznává jak zrakem, tak hlavně hmatem nádheru tohoto přírodního materiálu. Pomocí stavebnice se učí stavět a rozvíjí si kreativitu.


Marimex T-wood Stavebnice 128ks
449 Kč

Bukové lamelky 120 + 8 ks. Lamelky jsou v balení ve dvou rozměrech a to: 69 × 23 × 8 mm (8 ks), 115 × 23 × 8 mm (120 ks). Lamelky jsou vyráběny s českého buku. Díky mechanickému opracování mají lamelky hladký povrch a jsou příjemné na dotek.


Marionette Kostky 100 dílů, dřevěné
459 Kč

399 Kč

Co může být lepšího, než si vzít velkou krabici kostiček a skládat, skládat a skládat přesně tak, jak fantazie dovolí. Sada obsahuje 100 dřevěných dílků různých barev, tvarů a velikostí.


Heros Constructor Sada na doplnění
369 Kč

282 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Všichni malí stavitelé si užijí spoustu zábavy a zároveň procvičí své motorické schopnost při skládání dřevěné stavebnice s plastovými spojovacími dílky. Tato sada umožňuje rozšíření stavebnic řady Constructor i samostatné stavění dle vlastní představivosti.


Woody Domino MAXI
479 Kč

409 Kč

Vytvořte si pestrou cestu ze dřevěného domina. Poté už stačí jen strčit do jednoho dílku a sledovat, jak se vše postupně položí. Díky této hře dostanou děti prostor pro fantazii a představivost.


Woody Kubus 3x3 - exotická zvířata
249 Kč

209 Kč

Kubus dřevěné kostky 3 × 3 exotická zvířátka. Obrázky pocházejí z dílny českého návrháře. Kostky jsou koncipovány tak, aby jejich správné poskládání usnadňovalo barevné ladění podkladů jednotlivých obrázků.


Viga Dřevěná pyramida 3v1
559 Kč

469 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Skládací dřevěná pyramida 3v1 jistě nadchne všechny děti. Tyčky jsou se základnou spojeny provázkem pro větší bezpečnost dětí pro případ, kdyby na hračku spadly. Hračka má pestré nezávadné barevné provedení.


Baby Einstein Hračka dřevěná stohovatelná Balancing Cal HAPE 12m+
390 Kč

Novinka

Vyšší, vyšší a ještě vyšší! Stohovatelná balancující housenka nabízí plno zábavy pro děťátko. S pěti barevnými částmi se může dítě pokoušet najít správnou rovnováhu. Hračka vybízí k zdolávání výzev, které pobaví nejen vaše děťátko.


Plan Toys Zlomkové kostky
329 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Sada zlomkových kostek obsahuje 15 dílků, které dětem mohou pomoci s učením geometrie, tvarů a zlomků zatímco počítají a staví různé tvary. Děti se baví vytvářením a stavěním věcí podle vlastní představivosti.


Alexander Malý konstruktér JUNIOR - LETADLO
349 Kč

299 Kč

Skvělý dárek pro kreativní děti od 4 let! Dřevěná stavebnice, která zabaví dětské ručičky a také jejich mozečky. Skládá z dřevěných dílů s otvory a barevných plastových šroubů a spojek. Je vybavena bezpečným nářadím, které je ideálně přizpůsobené drobným ručkám. Hra podporuje technické nadání, zručnost, poznávání barev a počítání. Stavebnice získala ocenění „Hračka roku 2018“ v zahraniční soutěži o nejlepší a nejpřínosnější hračky.


Bino Farma v cestovním kufříku
425 Kč

269 Kč

Kufřík s postavičkami a se zvířátky z farmy. Dítě se může seznámit zábavnou formou se životem na farmě a prožít tak zvídavé odpoledne. Obsahuje sadu 13 kostek se zvířátky.


Viga Dřevěný jeřáb
839 Kč

394 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Dřevěný jeřáb s navíjením je ideálním pomocníkem pro přesun hraček ve tvém pokoji. Nalož, zvedni do správné výšky a polož náklad tam, kam potřebuješ! Doplň svůj pokojík o další skvělou hračku.