Country Life Lahůdkové droždí 150 g
58 Kč

Lahůdkové droždí obsahuje velmi kvalitní bílkoviny, vitaminy skupiny B, minerální látky, stopové prvky, nukleotidy, volné aminokyseliny, proto se používají na zvýšení biologické hodnoty jídla.

Rinatura Bio Kvásek celozrnný žitný sušený 125 g
52 Kč

Pečení domácího kváskového chleba nebo jiného pečiva, nebylo nikdy jednodušší. Tento BIO práškový koncentrát z žitného kvásku se používá pro snadnou a rychlou přípravu těsta. Jedno balení vystačí na 8 kusů chleba s hmotností 750g.   Žitný kvásek je vlastně přírodním kypřícím prostředkem.

Rinatura Droždí sušené vločky bezlepkové 125 g
74 Kč

Bezlepkové kvasnicové vločky jsou bohaté na vlákninu a jsou vyráběny konkrétně pro melasu. Mají příjemnou nenahořklou chuť. Jsou ideální k jakémukoli koření. Zdůrazňují chuť teplých a studených jídel jako jsou polévky, omáčky, saláty, nákypy a k jiným pikantním pokrmům.

Allnature Lahůdkové droždí neaktivní 100 g
84 Kč

Dochucování pokrmů lahůdkovým droždím jednoduše prospívá komplexně celému našemu tělu a navíc díky nekvasícímu účinku není náročné pro naši střevní mikroflóru.

Country Life Droždí lahůdkové se sladem 150 g
62 Kč

Lahůdkové droždí je výborný pomocník v kuchyni – ochutí a zvýrazní chuť jídla. Chutí i vůní připomíná parmezán. Lahůdkové droždí je deaktivované – nedá se tedy použít na kynutí. Výborně dochutí pomazánky, omáčky, rizota, pesta….

Instantní sušené droždí 50 g
50 Kč

Instantní sušené droždí 50 g – 5 x větší balení, než je běžné. Na 1 kg mouky vystačí 10 g tohoto droždí.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Droždí.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Droždí výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Droždí akce.