Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 10702757

Beper BEPER BG200Y drtič ledu 2v1 (25W)

Beper BEPER BG200Y drtič ledu 2v1 (25W)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
BEPER BG200Y drtič ledu 2v1 ve stylovém retro designuDvě možnosti drcení Jednoduchost použití, jednoduše otočte kolečkem na přístroji a vyberte si mezi jemným nebo hrubým ledem. Celý popis
Produkt je momentálně nedostupný.
1 899 Kč
Prodává befree.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
1 899 Kč
S novou kartou za

Popis

BEPER BG200Y drtič ledu 2v1 ve stylovém retro designu

Dvě možnosti drcení

Jednoduchost použití, jednoduše otočte kolečkem na přístroji a vyberte si mezi jemným nebo hrubým ledem.

Vestavěný míchač a odměrný džbán
Vyjímatelná průhledná nádoba s míchadlem o objemu 1100 ml udržuje led neustále v pohybu, aby se zabránilo jeho slepení, přimíchádo ledu Vaše sirupy a příchutě.

Skvělé pro ledovou kávu, ledovou tříšť a koktejly
Využijte svůj drtič ledu BEPER BG200Y drtič ledu 2v1 na koktejly a další lahodné nápoje, jako je ledová káva, ovocné tříště a sorbety.

Skvělé pro chlazení potravin
Potřebujete uchovat čerstvé ryby, saláty nebo jen naplnit kbelík na led, abyste vychladili šampaňské ?

Snadné použití a snadné čištění
Jen naplníte horní komoru ledem, zapnete přístroj a počkáte, až se led v nádobě připraví.
Stroj na drcení ledu se při čištění snadno rozebírá, nádobu, míchadlo a víko můžete vyjmout.

 • Ideální pro přípravu vynikajících koktejlů, lahodných sorbetů a dezertů nebo pro uchování studených jídel, např. čerstvých salátů, ryb a dalších
 • Tělo z ABS plastu
 • S ocelovými čepelemi
 • Dvě funkce drcení (jemné a hrubé)
 • Vyjímatelná průhledná nádoba o objemu 1100 ml
 • S míchadlem
 • Vynikající stabilita díky protiskluzovým nožičkám
 • Navíječ kabelu pod základnou
 • Barva: červená
 • Příkon: 25 W
 • Napětí: 220–240 V, 50/60 Hz

<p style=„background-color: transparent; box-sizing: border-box; color: rgb(102, 102, 102); font-family: " open="" sans“,sans-serif;="" font-size:="" 12px;="" font-style:="" normal;="" font-variant:="" normal;="" font-weight:="" 400;="" letter-spacing:="" normal;="" margin-bottom:="" 10px;="" margin-left:="" 0px;="" margin-right:="" 0px;="" margin-top:="" 0px;="" orphans:="" 2;="" text-align:="" left;="" text-decoration:="" none;="" text-indent:="" 0px;="" text-transform:="" none;="" -webkit-text-stroke-width:="" 0px;="" white-space:="" normal;="" word-spacing:="" 0px;"="">Výrobky italské značky Beper vynikají hezkým a poutavým provedením, a proto dobře zapadnou do Vaší domácnosti nebo kanceláře. Mezi produkty můžeme zařadit například malé domácí elektro spotřebiče a příslušenství.<p style=„background-color: transparent; box-sizing: border-box; color: rgb(102, 102, 102); font-family: " open="" sans“,sans-serif;="" font-size:="" 12px;="" font-style:="" normal;="" font-variant:="" normal;="" font-weight:="" 400;="" letter-spacing:="" normal;="" margin-bottom:="" 10px;="" margin-left:="" 0px;="" margin-right:="" 0px;="" margin-top:="" 0px;="" orphans:="" 2;="" text-align:="" left;="" text-decoration:="" none;="" text-indent:="" 0px;="" text-transform:="" none;="" -webkit-text-stroke-width:="" 0px;="" white-space:="" normal;="" word-spacing:="" 0px;"="">Kvalita je pro Beper stejně důležitá jako design výrobku. Firma disponuje vlastní špičkovou laboratoří a díky kontinuálním investicím do výroby a technologií si značka získala mnoho věrných zákazníků a její zboží se prodává po celé Evropě.