Innova Dávkovač mýdla V1237 Innova Goods

Innova Dávkovač mýdla V1237 Innova Goods

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
InnovaGoods vám nabízí ty nejlepší novinky pro váš domov, jako je automatický dávkovač mýdla Ise senzorem! Velmi pohodlné je snadné dávkování mýdla tím, že si ruce přiložíte blíže k sobě bez nutnosti kontaktu, zabráníte znečištění nebo zanechání otisků prstů na dávkovači. Celý popis
699 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.

Již se neprodává

Zboží partnera Emgeton Technology s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100042998467

Popis

InnovaGoods vám nabízí ty nejlepší novinky pro váš domov, jako je automatický dávkovač mýdla Ise senzorem! Velmi pohodlné je snadné dávkování mýdla tím, že si ruce přiložíte blíže k sobě bez nutnosti kontaktu, zabráníte znečištění nebo zanechání otisků prstů na dávkovači.

Barva efektu dřeva Inovativní a funkční design Kapacita: 300 ml Infračervený senzor LED indikátor provozu Ukazatel množství náplně Anti-drip a anti-spill Pohodlné a jednoduché použití: Touch Free Lze použít v koupelně nebo kuchyni Voděodolný Protiskluzové nohy Vyrobený z PP Provoz na baterii (4 x AAA, není součástí dodávky) Přibližné rozměry: 7 × 22 × 14 cm Balení a příručka ve 24 jazycích (angličtina, francouzština, španělština, němčina, italština, portugalština, holandština, polština, maďarština, rumunština, dánština, švédština, finština, litevština, norština, slovinština, řečtina, čeština, bulharština, chorvatština, slovenština, estonština , Ruština, lotyština)