EXTREME STYLE Držák na telefon 3,5-6”
258 Kč

Držák telefonu pro mobilní telefony s displejem od 3,5” do 6”. Díky nastavitelné šířce úchopu je kompatibilní s většinou telefonů na trhu.


EXTREME STYLE Držák telefonu, rozpětí 50 - 85 mm
216 Kč

Univerzální držák na telefony do auta. Má automaticky otevíratelné čelisti, vnitřní strana čelisti je opatřena silikonovou vrstvou. Rozpětí držáku 50 – 85 mm, délka ramene 110 mm.


Compass Držák telefonu / GPS do CD
279 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Držák do dopravního vozidla na smartphone nebo inteligentní navigaci. Měnitelný úhel v spektru až 360°. Připevníte na něj zařízení do maximální velikosti 14 cm. Compass Držák telefonu / GPS do CD je zhotoven v plastovém provedení a má rovněž nastavitelnou rozteč prostřednictvím tlačítka Push.


Compass Držák telefonu / GPS na přísavku SIDE
199 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Držák na smartphone do dopravního vozidla. Nadstandardně silná přísavka. Rozsah úchytu od 5,5 cm do 8,5 cm. Systém upevnění na přísavku s aretací. Compass Držák telefonu / GPS na přísavku SIDE v plastovém provedení je vybaven otočným kloubem o 360° a protiskluzovou vrstvou ve vnitřní části klipsu.


Compass Držák telefonu s podložkou a kabelem micro USB
369 Kč

Novinka

Držák na smartphone do domácnosti, dopravního vozidla s nabíjecím kabelem microUSB. Rozsah úchytu od 5,5 cm do 8,5 cm. Systém Magnetic Quick Connection, díky kterému telefon ihned odpojíte od kabelu. Compass Držák telefonu s podložkou a kabelem micro USB v plastovém provedení je určen na palubní desku.


Compass Držák telefonu / GPS na přísavku MULTI
319 Kč

Novinka

Držák na smartphone či navigaci do dopravního vozidla. Rozsah úchytu od 5,5 cm do 8,5 cm. Systém upevnění ve 3 variantách na mřížku ventilace, sklo, palubní desku. Compass Držák telefonu / GPS na přísavku MULTI v plastovém provedení je vybaven otočným kloubem o 360° a protiskluzovou vrstvou ve vnitřní části klipsu.


Compass Držák PDA s přísavkou
279 Kč

Novinka

Univerzální držák do dopravního vozidla na smartphone, navigaci. PDA. Měnitelný rozsah úchytu od 4,5 cm do 11,5 cm. Připevníte na něj i zařízení o větší šířce. Compass Držák PDA s přísavkou je zhotoven v plastovém provedení a je vybaven ramenem, které lze polohovat dle potřeby.