10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Ze široké nabídky produktů z kategorie držáky na mobilní telefony u nás na MALL.cz si vybere každý. Užívejte si váš nový přístroj ještě dnes!

Zobrazit více
  • Objednané zboží doručíme dnes, nebo až se vám to bude hodit.
  • Chcete si raději vyzvednout zboží sami a ušetřit za poštovné? Po celém Česku máme více než 2 500 výdejních míst.
  • Platit můžete online, hotově nebo až za 30 dní se službou MALL Pay.
  • Pokud zboží z kategorie držáky na mobilní telefony nesplní vaše očekávání, můžete jej vrátit do 14 dní.
  • Nejasnosti ohledně objednávky nebo jiných služeb vám pomůže vyřešit naše nonstop zákaznická podpora.

Výběr vám ulehčí filtry nejlevnější držáky na mobilní telefony či nejlépe hodnocené výrobky ostatními uživateli. Snadno si vyberete ideálního pomocníka pro práci i zábavu také pomocí filtrování podle parametrů.

U nás na MALL.cz můžete vybírat z více než 1 milionu produktů.

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
FIXED Univerzální držák Click Vent s uchycením do mřížky ventilace (FIXH-CLI-V) FIXED Univerzální držák Roll Vent s uchycením do mřížky ventilace FIXH-ROL-V, černý
FIXED Univerzální držák Click Vent s uchycením do mřížky ventilace (FIXH-CLI-V)

Držák do auta pro uchycení mobilního telefonu do mřížky ventilace FIXED Click Vent do mřížky ventilace (FIXH-CLI-V). Díky technologii Click bude vkládání telefonu ještě snadnější a během pár vteřin. Držák má otočný 360° kloub pro individuální nastavení úhlu. Navíc je odolný proti otřesům za jízdy a pevně udrží váš mobil v jakékoli situaci.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
FIXED Univerzální držák Roll Vent s uchycením do mřížky ventilace FIXH-ROL-V, černý FIXED Univerzální držák Roll Vent s uchycením do mřížky ventilace FIXH-ROL-V, černý
FIXED Univerzální držák Roll Vent s uchycením do mřížky ventilace FIXH-ROL-V, černý

Univerzální držák na telefon je určený do ventilační mřížky vašeho automobilu. FIXED Univerzální držák Roll Vent s uchycením do mřížky ventilace FIXH-ROL-V je vhodný pro mobilní telefony o maximální šířce 8,5 cm. Pohodlně se obsluhuje jednou rukou a díky otočnému kloubu umožňuje ideální nastavení telefonu.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Aga Držák do auta na telefon, navigaci, palubní desku, kokpit, čelní sklo FIXED Univerzální držák Roll Vent s uchycením do mřížky ventilace FIXH-ROL-V, černý
Aga Držák do auta na telefon, navigaci, palubní desku, kokpit, čelní sklo

Praktický držák do auta pro telefon nebo navigaci. Robustní konstrukce a montáž na palubní desku, kokpit nebo čelní sklo zajistí pohodlné používání. Vhodné pro zařízení o šířce až 8,7 cm. Jednoduchá instalace. Materiál: plast. Rozměry. rukojeť: 11,5×7×3,5 cm

můžete mít 6.10.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
L-BRNO Magnetický držák do auta ve tvaru slzy CellularLine Univerzální hliníkový držák mobilního telefonu Rider Steel na řídítka pro motorku i kolo, černý (MOTOHOLDERALUK)
L-BRNO Magnetický držák do auta ve tvaru slzy

Praktický držák do auta od společnosti L-BRNO. Připevní se na mřížku čelního skla a zajistí pohodlné přenášení a používání smartphonu. Silný magnet zajistí pevné a bezpečné uchycení telefonu. Rozměry. rukojeť: 6×4×4,5 cm.

můžete mít 6.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
CellularLine Univerzální hliníkový držák mobilního telefonu Rider Steel na řídítka pro motorku i kolo, černý (MOTOHOLDERALUK) CellularLine Univerzální hliníkový držák mobilního telefonu Rider Steel na řídítka pro motorku i kolo, černý (MOTOHOLDERALUK)
CellularLine Univerzální hliníkový držák mobilního telefonu Rider Steel na řídítka pro motorku i kolo, černý (MOTOHOLDERALUK)

Hliníkový držák mobilního telefonu CellularLine Rider Steel (MOTOHOLDERALUK) je určený na řídítka pro motorku i kolo s průměrem 12–32 mm. Odolná konstrukce držáku poskytne bezpečné uchycení pro jakýkoliv telefon o šířce 65–90 mm a zabezpečí jej proti otřesům a dalším nástrahám během jízdy. Otočný kloub umožňuje nastavení telefonu do ideální polohy. Balení obsahuje též speciální nástavec pro uchycení držáku na zrcátko motocyklu.  

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
OEM vodotěsný držák telefonu na motorku CellularLine Univerzální hliníkový držák mobilního telefonu Rider Steel na řídítka pro motorku i kolo, černý (MOTOHOLDERALUK)
OEM vodotěsný držák telefonu na motorku

REGULACE ROZŠÍŘENÍ – NASTAVENÍ ÚHLU A PRACOVNÍ VZDÁLENOSTI

můžete mít 5.10. - 6.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
setty. Voděodolný držák na kolo UR-03 XL GSM101346, černý Interphone Univerzální voděodolné pouzdro na mobilní telefony Armor Pro, úchyt na řídítka QUIKLOX, max. 6,5", černé
setty. Voděodolný držák na kolo UR-03 XL GSM101346, černý

Držák na kolo se instaluje na řídítka a umožňuje všem milovníkům cyklistiky mít telefon vždy po ruce. Setty Voděodolný držák na kolo UR-03 XL GSM101346 umožňuje otočení o 360 °, je voděodolný a opatřený dotykovou fólií, díky čemuž můžete telefon snadno a bezpečně používat i v deštivém počasí.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Connect IT InCarz Univerzální držák do auta na palubní desku CMC-5010-BK, černý Interphone Univerzální voděodolné pouzdro na mobilní telefony Armor Pro, úchyt na řídítka QUIKLOX, max. 6,5", černé
Connect IT InCarz Univerzální držák do auta na palubní desku CMC-5010-BK, černý

Univerzální držák na telefon je určený na palubní desku vašeho auta. Connect IT InCarz Univerzální držák do auta CMC-5010-BK je vhodný pro smartphony či autonavigace do maximální šířky 16 cm, které drží pevně na místě i v rychlosti až 350 km/h. Díky gelové nano podložce výborně drží i na hůře přilnavém povrchu.

můžete mít DNES

Od MALL
Interphone Univerzální voděodolné pouzdro na mobilní telefony Armor Pro, úchyt na řídítka QUIKLOX, max. 6,5", černé Interphone Univerzální voděodolné pouzdro na mobilní telefony Armor Pro, úchyt na řídítka QUIKLOX, max. 6,5", černé
Interphone Univerzální voděodolné pouzdro na mobilní telefony Armor Pro, úchyt na řídítka QUIKLOX, max. 6,5", černé

Interphone Univerzální voděodolné pouzdro na mobilní telefony Armor Pro, úchyt na řídítka QUIKLOX, max. 6,5", černé je vhodné pro uchycení telefonu na motorku nebo jízdní kolo. Pouzdro zajišťuje ochranu vašeho smartphonu před otřesy, nárazy, deštěm i jinými nečistotami.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
4Cars Držák parkovací karty na čelním skle MobilPouzdra.cz Držák do auta na tablety NB-062H 7" - 11"
4Cars Držák parkovací karty na čelním skle

Držák parkovací karty na čelním skle. Univerzální použití, snadná instalace.

Šířka: 8,3 cm

Výška: 0,5 cm

Hloubka: 6 cm

Hmotnost: 0,001 kg

můžete mít 3.10.

nebo
200Kč kupón za registraci na Allegro
Popron.cz Flexibilní držák na telefon MobilPouzdra.cz Držák do auta na tablety NB-062H 7" - 11"
Popron.cz Flexibilní držák na telefon

Flexibilní držák na telefon perfektní na focení fotografií, čtení knih, držák navigace.Připněte jej ke stolu nebo jiné pevné ploše a dívejte se na věci z nekonečně mnoha úhlů pohledu!

můžete mít 3.10. - 4.10.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
MobilPouzdra.cz Držák do auta na tablety NB-062H 7" - 11" MobilPouzdra.cz Držák do auta na tablety NB-062H 7" - 11"
MobilPouzdra.cz Držák do auta na tablety NB-062H 7" - 11"

Ideální pomocník na dlouhé a klidné cesty. Univerzální držák na tablety s jednoduchým uchycením mezi sedačky.

můžete mít 11.10. - 13.10.

nebo
Levněji na Allegro od 312 Kč

Držáky na mobilní telefony

Držák na mobil potřebujete v autě pro sledování navigace a přijímání hovorů. Pro použití na kole a na motorce vyberte univerzální držák. V domácnosti se uplatní stojan na mobil či flexibilní držák.

Držák na mobil do auta

Držák na čelní sklo je pevný a je možné jej použít v jakémkoliv autě.

  • Kloubový držák – masivní konstrukce, dobře drží mobil, omezené natáčení.
  • Držák s krkem – flexibilní, snadné natáčení, možnost vybrat různou délku krku.

Magnetický držák na mobil do auta

Magnetické držáky se umisťují do mřížky klimatizace. Na držáku mobilního telefonu je magnetická destička, která drží telefon. Výhodou je jednoduché umístění a sundání telefonu, držák zároveň dobíjí telefon (dle modelu).

Automatický držák na mobil do auta

Automatický držák má aktivní ramena, která uchytí mobil do stabilní polohy, jakmile jej dáte do držáku. Automatický držák bývá zpravidla i aktivním držákem. V aktivních držácích se mobil během jízdy dobíjí.

Držák na mobil na kolo a na motorku

Držák na mobil na kolo a na motorku má pevné uchycení. Drží mobilní telefon i při otřesech během jízdy v terénu. Konstrukce odolává povětrnostním vlivům. Držák bývá univerzální a je možné jej použít na kole i na motorce.

Flexibilní držák na mobil

Flexibilní držák má speciální konstrukci s ohebným, ale dostatečně pevným krkem. Flexibilnímu krku se někdy říká husí krk. Díky tomu můžete držák nastavit do jakékoliv podoby. Konstrukce s flexibilním krkem se využívá pro držáky určené do domácnosti a připevnění na pracovní desku i pro některé typy držáků do auta.

Stojánek na mobil

Stojan na mobil je určen do domácnosti nebo kanceláře pro lepší přehled o displeji. Mobilní telefon se o stojan lehce opírá. Snadno se sundává a umisťuje.

Líný držák na mobil

Líný držák na mobil je určený pro osobní použití. Speciální konstrukce se dává na krk. V dostatečné vzdálenosti od obličeje je pak uchycen mobilní telefon a uživatel má volné ruce.