USAMS ZJ041 magnetický držák do auta vč. bezdrátového dobíjení - rozbaleno

USAMS ZJ041 magnetický držák do auta vč. bezdrátového dobíjení - rozbaleno

Rozbaleno Akce
Spolehlivý magnetický držák do ventilační mřížky auta vhodný pro telefony s úhlopříčkou 4,7–6,4 s inteligentním bezdrátovým nabíjením, automatická obsluha držáku pomocí tichého motůrku, pevná konstrukce potažená silikonem pro ochranu zařízení, vstupní napětí: 5V / 2A, 9V / 1,5A, výstupní napětí: 5V / 2A, 9V / 1.1A Celý popis
820 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
480 Kč
-41%
Platí do 31.1.2022 nebo do vyprodání
Od prodejce MALL

Již se neprodává

Rozbaleno

Výrobek byl pouze rozbalený a může mít poškozený nebo náhradní obal, např. z důvodu nafocení zboží do našeho katalogu. Obsah balení je kompletní a zboží je v bezchybné kvalitě. Vztahuje se na něj standardní záruka o plné délce.
Zboží je v bezchybné kvalitě, s kompletním příslušenstvím a plnou zárukou. Může mít poškozený nebo náhradní obal.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1321888

Popis

USAMS ZJ041 magnetický držák do auta

Stabilní a pevný magnetický držák s bezdrátovým inteligentním nabíjením pro bezpečné uchycení telefonu, do ventilační mřížky auta, kde nepřekáží ve výhledu a je přímo na dosah ruky.

Ovládací rameno s rotací 360° je vybaveno malým tichým motůrkem, který po přiložení telefonu automaticky otevře rameno držáku, manipulace s ním je velice jednoduchá.

Nabíjení disponuje funkcí identifikace nabíjeného zařízení a tím přizpůsobí rychlost a sílu napětí, které je při vstupu 5V / 2A, 9V / 1,5A a výstupu 5V / 2A, 9V / 1.1A.

Hlavní přednosti:

  • Pevné a bezpečné uchycení mobilního telefonu
  • Snadná montáž i obsluha
  • Inteligentní nabíjení