10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
FIXED Univerzální držák Click Vent s uchycením do mřížky ventilace (FIXH-CLI-V) FIXED Univerzální držák Click Vent s uchycením do mřížky ventilace (FIXH-CLI-V)
FIXED Univerzální držák Click Vent s uchycením do mřížky ventilace (FIXH-CLI-V)

Držák do auta pro uchycení mobilního telefonu do mřížky ventilace FIXED Click Vent do mřížky ventilace (FIXH-CLI-V). Díky technologii Click bude vkládání telefonu ještě snadnější a během pár vteřin. Držák má otočný 360° kloub pro individuální nastavení úhlu. Navíc je odolný proti otřesům za jízdy a pevně udrží váš mobil v jakékoli situaci.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Forever Držák do auta (AH-100), černá, 6-9 cm rozpětí FIXED Univerzální držák Click Vent s uchycením do mřížky ventilace (FIXH-CLI-V)
Forever Držák do auta (AH-100), černá, 6-9 cm rozpětí

Kvalitní značkový držák do automobilu od společnosti Forever. Výrobek je vhodný pro umístění do mřížky ventilace Vašeho vozu. Je určený primárně pro uchycení mobilních telefonů. Lze jej ale samozřejmě využít i k uchycení jiných mobilních zařízení (GPS, MP4, …).

můžete mít DNES

Od MALL
Forever Držák do auta (CH-110), černá, 5x10,5 cm FIXED Univerzální držák Click Vent s uchycením do mřížky ventilace (FIXH-CLI-V)
Forever Držák do auta (CH-110), černá, 5x10,5 cm

Kvalitní značkový držák do automobilu od společnosti Forever. Výrobek je vybavený otočným 360° kloubem a přísavkouna sklo. Je určený primárně pro uchycení mobilních telefonů. Lze jej ale samozřejmě využít i k uchycení jiných mobilních zařízení (GPS, MP4, …).

můžete mít DNES

Od MALL
Peak Design Car Mount - VHB - Black, M-CM-AB-BK-1 FIXED Univerzální držák Click XL s dlouhou přísavkou na sklo nebo palubní desku (FIXH-CLI-XL)
Peak Design Car Mount - VHB - Black, M-CM-AB-BK-1

Magnetický držák telefonu jednoduše nalepíte na palubní desku vašeho automobilu. Držák je vyroben z anodizovaného hliníku a má silné magnety, které drží telefon vždy na svém místě. Výhodou je magneticko-mechanický zámek SlimLink a možnost snadného nastavení úhlu pomocí kulové hliníkové hlavy. Držák se lepí pomocí pevného lepidla 3M VHB.

můžete mít DNES

Od MALL
Connect IT InCarz Univerzální držák do auta na palubní desku CMC-5010-BK, černý FIXED Univerzální držák Click XL s dlouhou přísavkou na sklo nebo palubní desku (FIXH-CLI-XL)
Connect IT InCarz Univerzální držák do auta na palubní desku CMC-5010-BK, černý

Univerzální držák na telefon je určený na palubní desku vašeho auta. Connect IT InCarz Univerzální držák do auta CMC-5010-BK je vhodný pro smartphony či autonavigace do maximální šířky 16 cm, které drží pevně na místě i v rychlosti až 350 km/h. Díky gelové nano podložce výborně drží i na hůře přilnavém povrchu.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
FIXED Univerzální držák Click XL s dlouhou přísavkou na sklo nebo palubní desku (FIXH-CLI-XL) FIXED Univerzální držák Click XL s dlouhou přísavkou na sklo nebo palubní desku (FIXH-CLI-XL)
FIXED Univerzální držák Click XL s dlouhou přísavkou na sklo nebo palubní desku (FIXH-CLI-XL)

Držák do auta pro uchycení mobilního telefonu FIXED Click XL s dlouhou přísavkou (FIXH-CLI-XL). Díky technologii Click bude vkládání telefonu ještě snadnější a během pár vteřin. Držák má otočný 360° kloub pro individuální nastavení úhlu. Navíc je odolný proti otřesům za jízdy a pevně udrží váš mobil v jakékoli situaci.

můžete mít DNES

Od MALL
SWISSTEN MAGNETICKÝ DRŽÁK DO AUTA S BEZDRÁTOVÝM NABÍJENÍM 15W DASHBOARD (MagSafe compatible) 65010610 SWISSTEN MAGNETICKÝ DRŽÁK DO AUTA S BEZDRÁTOVÝM NABÍJENÍM 15W DASHBOARD (MagSafe compatible) 65010610
SWISSTEN MAGNETICKÝ DRŽÁK DO AUTA S BEZDRÁTOVÝM NABÍJENÍM 15W DASHBOARD (MagSafe compatible) 65010610

Magnetický držák na telefon zároveň funguje jako bezdrátová nabíječka. SWISSTEN MAGNETICKÝ DRŽÁK DO AUTA S BEZDRÁTOVÝM NABÍJENÍM 15W DASHBOARD (MagSafe compatible) 65010610 je opatřený magnety pro perfektní úchop telefonu pomocí technologie MagSafe. Nabíjí výkonem až 15 W. Kompatibilní s Apple iPhone řady 12 a novější.

můžete mít DNES

Od MALL
Pecka cena
Connect IT InCarz 4StrongFix univerzální magnetický držák do auta, 4 magnety, černý CMC-3044-BK SWISSTEN MAGNETICKÝ DRŽÁK DO AUTA S BEZDRÁTOVÝM NABÍJENÍM 15W DASHBOARD (MagSafe compatible) 65010610
Connect IT InCarz 4StrongFix univerzální magnetický držák do auta, 4 magnety, černý CMC-3044-BK

Univerzální magnetický držák do mřížky ventilace auta. Connect IT InCarz 4StrongFix má 4 výjimečně silné magnety, které váš telefon udrží i při vysoké rychlosti. Je kompatibilní se všemi telefony a všemi typy klimatizací a disponuje antivibračním a protiskluzovým povrchem, který odpuzuje prach.

můžete mít DNES

Od MALL
GoGEN univerzální magnetický držák MCH501, černo-šedý SWISSTEN MAGNETICKÝ DRŽÁK DO AUTA S BEZDRÁTOVÝM NABÍJENÍM 15W DASHBOARD (MagSafe compatible) 65010610
GoGEN univerzální magnetický držák MCH501, černo-šedý

Univerzální magnetický držák pro telefony a navigace GoGEN MCH501 určený k uchycení do ventilační mřížky v automobilech Vám zajistí bezpečné a bezproblémové používání telefonu či navigace během řízení.

můžete mít DNES

Od MALL
Alum online 4v1 auto palubní deska pro GPS a telefon CellularLine Univerzální držák s přísavkou Pilot Flexi pro mobilní telefony, černý, PILOTFLEXIK
Alum online 4v1 auto palubní deska pro GPS a telefon

Multifunkční protiskluzová podložka, která se umisťuje na palubní desku v autě, s vestavěným držákem telefonu a aromaterapií, pro každý typ vozidla.

můžete mít 4.12.

CellularLine Univerzální držák s přísavkou Pilot Flexi pro mobilní telefony, černý, PILOTFLEXIK CellularLine Univerzální držák s přísavkou Pilot Flexi pro mobilní telefony, černý, PILOTFLEXIK
CellularLine Univerzální držák s přísavkou Pilot Flexi pro mobilní telefony, černý, PILOTFLEXIK

Univerzální držák s přísavkou Cellularline Pilot Flexi představuje praktický doplněk pro bezpečné umístění mobilního telefonu do auta. Držák lze připevnit na palubní desku nebo čelní sklo. Má extra silný přísavný podstavec, díky němuž bude spolehlivě držet na svém místě. Flexibilní rameno a kloub s možností 360° rotace vám umožní nastavit si telefon do ideálního úhlu. Díky systému uchycení telefonu do kleští můžete přístroj do držáku vložit jednou rukou, telefon před poškrábáním chrání kryty s měkkým polstrováním.

můžete mít DNES

Od MALL
Novinka
Mormark Držák telefonu pro zpětné zrcátko | MIRIHOLD CellularLine Univerzální držák s přísavkou Pilot Flexi pro mobilní telefony, černý, PILOTFLEXIK
Mormark Držák telefonu pro zpětné zrcátko | MIRIHOLD

Držák autotelefonu lze snadno namontovat na zpětné zrcátko bez nářadí.

můžete mít 8.12. - 12.12.