Dudlíky pro děti od 6 – 18 měsíců

Barva: růžová

  • Barva
    růžová
    ×
Suavinex ŠIDÍTKO DEN/NOC an. SIL. 6-18m 2 ks - RŮŽOVÝ KRÁLÍK
8x

Suavinex ŠIDÍTKO DEN/NOC an. SIL. 6-18m 2 ks

223 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Dětský dudlík DEN/NOC značky Suavinex už nebudete v noci zdlouhavě hledat. Díky kroužku svítícímu ve tmě jej vždy najdete. Savička svým anatomickým tvarem imituje mateřský prs a doléhá na horní patro miminka. Vzduchové průduchy se postarají o cirkulaci vzduchu kolem pokožky.

Od prodejce MALL
Canpol babies Set symetrických silikonových dudlíků 6-18m ROYAL BABY růžový

Canpol babies Set symetrických silikonových dudlíků 6-18m ROYAL BABY

169 Kč
160 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nápadité lehké dudlíky Light touch pro nejmenší od značky Canpol babies v balení v podobě sterilizační kapsle z roztomilé kolekce ROYAL BABY. Zaujmou atraktivními barvami i designem a bezpečnostním kroužkem pro pohodlný úchop.

Od prodejce MALL
-15%
LOVI Dudlík silikonový dynamický HEY 6-18m 2ks girl
1x

LOVI Dudlík silikonový dynamický HEY 6-18m 2ks

199 Kč
169 Kč

Minimalistické dudlíky v přírodních barvách od značky LOVI z kolekce HEY s otvory ve štítku, které umožňují cirkulaci vzduchu. Silikonový materiál, ze kterého jsou vyrobeny, má delší životnost a lépe se udržuje v čistotě.

Od prodejce MALL
Nuk Dudlík Signature 6-18m. 2 ks BOX holka

Nuk Dudlík Signature 6-18m. 2 ks BOX

189 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Silikonový dudlík Signature značky NUK je určený pro děti od 6 do 18 měsíců. Speciální tvar s ortodontickou savičkou Classic přispívají ke správnému vývoji čelisti. Dudlíky NUK řady Signature reagují na potřebu přirozenosti svým zcela přirozeným tvarem.

Od prodejce MALL
Nuk Dudlík FREESTYLE Night, SI, V2 (6-18m) 2 ks BOX holka
16x

Nuk Dudlík FREESTYLE Night, SI, V2 (6-18m

214 Kč

Dudlík FREESTYLE Night od značky NUK překvapí svým neškodným světelným materiálem, který je umístěn ve středovém kroužku dudlíku. Kromě toho dudlík tvoří silikonová savička s praktickým kroužkem k uchopení.

Od prodejce MALL
-25%
LOVI Dudlík silikonový dynamický BOTANIC 6-18 m 2 ks Girl
32x

LOVI Dudlík silikonový dynamický BOTANIC 6-18 m 2 ks

199 Kč
148 Kč

Silikonový symetrický dynamický dudlík LOVI byl vytvořen ve spolupráci s neurologopedy s cílem zajistit přirozený a zdravý vývoj zubního patra, zubů a dásní dítěte. Neobsahuje BPA. V balení 2ks. Silikonový symetrický dynamický dudlík LOVI byl klinicky testován. Všechny dudlíky LOVI neobsahují bisphenol A. Všechny dudlíky LOVI jsou vyrobeny ze silikonu, který je bez chuti a bez zápachu.

Od prodejce MALL
-27%
LOVI Dudlík silikonový dynamický NIGHT & DAY 6-18m 2ks, Růžová
32x

LOVI Dudlík silikonový dynamický NIGHT & DAY 6-18m 2ks

199 Kč
144 Kč

Silikonové symetrické dynamické šidítko LOVI bylo vytvořeno ve spolupráci s neurologopedy s cílem zajistit přirozený a zdravý vývoj zubního patra, zubů a dásní dítěte. Neobsahuje BPA. V balení 2ks.

Od prodejce MALL
Nuk Dudlík Sensitive 6-18m růžová
7x

Nuk Dudlík Sensitive 6-18m

157 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kojenecký silikonový dudlík NUK Sensitive 1/box 6–18 měsíců se dělá ve čtyřech super barvičkách pro kluky i pro holky. Dudlíky jsou v dnešní době už jako povinná výbava a toto ne Mercedes mezi šidítky! Speciálně určen pro citlivou pokožku dítěte a má robustní, znovu použitelný box pro uskladnění, přepravu a hygienickou sterilizaci v mikrovlnné troubě. Dudlík je vyroben z vysoce kvalitního plastu a silikonového dudlíku. Výhodou silikonu je to, že je bez zápachu a lehce se čistí. Neobsahuje BPA. Všechny NUK dudlíky jsou pravidelně testovány a sledovány nezávislými instituty.

Od prodejce MALL
Canpol babies B - Dudlík 6-18m silikonový symetrický SO COOL růžový
2x

Canpol babies dudlík 6–18 m silikonový symetrický SO COOL

89 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Silikonový dudlík s gumičkou anatomického tvaru od značky Canpol babies z veselé kolekce SO COOL. Dudlík neobsahuje BPA a díky jedinečnému tvaru štítku minimalizuje vznik otisku a podráždění citlivé dětské pokožky. V balení je 1 kus. Je vhodný pro miminka od 6 do 18 měsíců.

Od prodejce MALL
-33%
Difrax Dudlík Dental Lola 6+

Difrax Dudlík Dental 6+

159 Kč
105 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dudlík, který má plochou savičku, která napomáhá zdravému vývoji čelistí, dásni a jazyka. Slouží pro uklidnění a stimulaci dítěte. Je opatřen dvěma otvory, které zajistí cirkulaci vzduchu a zabrání tak podráždění jemné dětské pokožky. Difrax Dudlík Dental 6+ má praktický design, který bude vyhovovat všem typům obličeje.

Od prodejce MALL
-33%
Difrax Dudlík Natural UNI Blossom 6+

Difrax Dudlík Natural UNI 6+

159 Kč
105 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dudlík, který dítě uklidní a pomůže mu zvládnout nelehké období, kdy rostoucí zoubky vytváří tlak na dáseň. Je opatřen dvěma otvory, které napomáhají cirkulaci vzduchu a brání tak podráždění dětské pokožky. Difrax dudlík Natural UNI 6+ má vykrojený tvar a umožňuje dítěti při sání dýchat nosem.

Od prodejce MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dudlíky pro děti od 6 – 18 měsíců.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dudlíky pro děti od 6 – 18 měsíců výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dudlíky pro děti od 6 – 18 měsíců akce.