Důtky s kuličkama - Whip Red

Značka: Náš kód: 100000323110
 Důtky s kuličkama - Whip Red

Partnerský prodej

Důtky s kuličkama - Whip Red

Pokud si až tak úplně nepotrpíte na něžnosti nebo jen chcete zkusit něco nového, možná Vás napadne koupit si důtky. Celý popis

995

995 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

Pokud si až tak úplně nepotrpíte na něžnosti nebo jen chcete zkusit něco nového, možná Vás napadne koupit si důtky. Poplácávání při milování budete prožívat úplně jinak, když při tom budete mít v ruce tolik potřebný nástroj. Důtky z jemných kulatých gumiček nezpůsobují velkou bolest, při běžném švihnutí způsobují lehčí štípání a na kůži nezůstane žádná stopa. Čím nekompromisnější bude úder, tím bude bolest znatelnější a viditelná stopa přetrvá i několik minut, obzvláště, když bude úder mířený neustále na stejné místo. Důtky se dají použít i na jemné hlazení či šimrání. Jako rukojeť důtek slouží dřevěné kuličky, důtky jsou vybaveny poutkem na ruku.


Dle směrnice EU L 144_19 ÚŘEDNÍ VĚSTNÍK EVROPSKÝCH SPOLEČENSTVÍ 4.6.1997 SMĚRNICE EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES ze dne 20. května 1997 jsou erotické pomůcky považovány za tzv. Zboží zvláštního (intimního) charakteru a jejich vracení a výměna není z hygienických důvodů možná. Do této skupiny výjimek z §53 patří i spodní prádlo u něhož se nedá vyloučit, že bylo použito přímo na intimních partiích.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Značka Velvet SM
Materiál gumička
Barva červená
Délka univerzální