Veria Vstupní kamerová jednotka VERIA 229

Veria Vstupní kamerová jednotka VERIA 229

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Kamerová jednotka s jedním zvonkovým tlačítkem. Součástí všech videotelefonů VERIA musí být vstupní / dveřní stanice (kamerová jednotka). Kamerová jednotka vysílá barevný obraz, který je přijímán a zobrazován obrazovkou videotelefonu. Celý popis
1 990 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma
Partner: SAFE HOME

Skladem u partnera 4 kusy

24.9.2021 - 27.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera SAFE HOME

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100020403593

Popis

VERIA 229 – VNĚJŠÍ VSTUPNÍ / DVEŘNÍ STANICE s barevnou kamerou a antivandal provedení

Kamerová jednotka s jedním zvonkovým tlačítkem. Součástí všech videotelefonů VERIA musí být vstupní / dveřní stanice (kamerová jednotka). Kamerová jednotka vysílá barevný obraz, který je přijímán a zobrazován obrazovkou videotelefonu. Určená pro videotelefony VERIA.

VLASTNOSTI VSTUPNÍ STANICE:

Objektiv kamery: Objektiv přenáší obraz návštěvníka na připojený interní monitor.Mikrofon: Pro komunikaci s vnitřním monitorem.LED osvětlení: Vestavěné LED osvětlení umožňuje rozeznat návštěvníka za nedostatečných světelných podmínek.Tlačítko pro volání: Pokud návštěvník zmáčkne toto tlačítko, jeho obraz se zobrazí na monitoru a zazní melodické upozornění.Reproduktor: Přenáší hlas návštěvníka jasně a živě.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Počet zvonkových tlačítek: 1Čip: 1/4" barevná CMOS kamera 700 TV řádkůNapájení: DC 11–13V (napájení monitorem)Spotřeba el. en.: při práci: 3WKryt: Voděodolné hliníkové pouzdro v antivandal provedeníÚhel záběru: 110°Noční přísvit: 5× vysoce svítivá LED diodaVideo výstup: 1Vp-p75Instalace: Povrchová montážZpůsob odemčení: Metoda přepínání signáluPracovní podmínky: teplota od –30 °C do + 60 °CRozměry: 130 × 88 × 20 mmSchválení: CEZáruka: 24 měsíců

KAMEROVÉ JEDNOTKY VERIA:

Součástí všech videotelefonů musí být vstupní / dveřní stanice (kamerová jednotka). Kamerová jednotka vysílá barevný obraz, který je přijímán a zobrazován obrazovkou monitoru videotelefonu. Kamerová jednotka je propojena s monitorem prostřednictvím odpovídajícího typu kabelu.

Software VERIA umožňuje u videotelefonů řady 70XX vzájemnou komunikaci až mezi dvěma vstupními stanicemi a čtyřmi monitory v kombinaci až se dvěma elektronickými zámky. Součástí každé kamerové jednotky je PIN hole kamera s krytem a zvonkovým tlačítkem pro volání.

Pokud návštěvník stiskne toto tlačítko na vstupní stanici pro volání, bude Vás o tomto interní monitor (y) informovat prostřednictvím přednastaveného vyzváněcího tónu a na obrazovce monitoru se zobrazí obraz snímaný kamerovou jednotkou vstupní stanice před vchodovými dveřmi nebo na brance a snímá osobu, která před ní stojí.

Všechny kamerové jednotky VERIA jsou přisvětleny pomocí LED diod a zabezpečují tak vysokou kvalitu snímání obrazu za zhoršených klimatických podmínek nebo během nočního režimu. Některé modely také nabízí možnost nasměrování zorného úhlu kamery. Kamerové jednotky mají také spínací relé pro elektrický dveřní zámek určený k otevření dveří nebo brány.