Natural Medicaments Ženšen + vitamín E 60 kapslí-18%
269 Kč

219 Kč

Akce

Ženšen korejský přispívá k normální hladině glukózy v krvi. Podporuje fyzický výkon, pomáhá udržovat fyzické a duševní schopnosti a dobré sexuální vztahy. Vitamín E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.


Energy Probiosan Inovum 60 kapslí
454 Kč

429 Kč

Akce

Probiosan Inovum obsahuje kombinaci inulinu, kolostra a extraktu z hlívy ústřičné obohacenou o komplex 10 nejúčinnějších probiotických kmenů.


Diochi Achyrocline satureioides - čaj 80 g-24%
249 Kč

189 Kč

Akce

Achyrocline satureioides se používá jako digestivum žaludku, jater a střev. Ochraňuje játra proti poškození. Zklidňuje centrální nervový systém a uvolňuje gastrointestinální svalstvo. Je vynikajícím relaxačním a tonizačním čajem s výbornou chutí.


Nosní vánek 50 ml
290 Kč

270 Kč

Akce

Nosní vánek je přípravek, který podle čínské medicíny otevírá horní otvory spojené s Fei (plíce).  Nosní vánek dále také otevírá povrch a odstraňuje Feng Re nebo Feng Han (vítr horký či chladný).


Herb Pharma Fytofontana ViroStop 30 kapslí-20%
125 Kč

99 Kč

Akce

Přípravek Fytofontana ViroStop obsahuje jedinečnou kombinaci rostlin Cist krétský a Echinacea purpurová pro normální funkci imunitního a dýchacího systému.


Klas Super Acidophilus plus 6 miliard 60 kapslí
568 Kč

519 Kč

Akce

Acidophilus je kultura užitečných bakterií přirozeně žijících ve střevě. Dojde-li z různých důvodů k jejich nedostatku, tak ve střevech se množí hnilobné bakterie, vznikají různé toxické látky, což má záporný vliv na celý organismus.


Omega Pharma Physiomer Baby hypertonic 60 ml
178 Kč

159 Kč

Akce

Physiomer Baby hypertonic uvolní ucpaný nos při rýmě a nachlazení. Urychluje úlevu od symptomů rýmy. Snižuje výskyt komplikací a zánětu středního ucha. Bezpečný pro každodenní použití. Sterilní, bez konzervačních látek.


Walmark Sinulan Duo Forte 30 tbl.
209 Kč

189 Kč

Akce

Sinulan Duo Forte obsahuje komplex RespiraPRO a směs rostlinných výtažků s dvojím účinkem, které podporují normální funkci horních a dolních cest dýchacích i normální funkci imunitního systému.


Walmark Sinulan Forte Junior 120 ml
199 Kč

179 Kč

Akce

Sinulan Forte Junior je sirup obsahující směs výtažků z rostlin podporujících normální funkci dýchacího ústrojí a imunitního systému, a také biotin, který napomáhá udržovat normální stav sliznic.