Health Link BIO Dýňový olej z nepražených semínek
204 Kč 182 Kč

Jedlý olej-rostlinný, jednodruhový. Pro výrobu tohoto BIO dýňového oleje jsou použita nepražená dýňová semínka z ekologického zemědělství. Olej je šetrně lisován za nízkých teplot do 40°C, bez přístupu světla a vzduchu. Nejsou použita žádná chemická rozpouštědla ani jiné přísady.

Natur farm Dýňový olej 0,25 l
148 Kč

Dýňový olej je velmi chutný olej lisovaný za studena z dýňových semen. Dýňová semínka jsou oblíbena jako pochutina po celém světě. Doporučuje se užívání všem členům rodiny. Tento olej má vysoký obsah zinku. Má velké množství vitamínů řady B, C a E, které chrání náš imunitní systém.

Allnature Dýňový olej 250 ml
274 Kč

Dýňový olej Allnature je lisovaný za studena, díky tomu si zachovává maximální množství cenných živin. Kromě vitamínu C, E a vitamínů skupiny B obsahuje i nenasycené mastné kyseliny a stopové prvky jako draslík, jód, vápník nebo zinek. Největší využití má ve studené kuchyni.

Pure Way Dýňový olej Štýrský z pražených semínek 250 ml
258 Kč

Dýně je velmi známou zeleninou a velkým pomocníkem jak v kuchyni, tak v kosmetice. Málokdo však ví, že má léčivé účinky. Proto jsme pro Vás vyrobili Dýňový olej. Obsahuje velké množství vitamínu A, E, C a také zinku, selenu a karotenu.

BohemiaOlej Dýňový olej 100ml
116 Kč

Dýňový olej má tak intenzivní chuť, že stačí jen pár kapek a změní chuť známých potravin. Dýňový olej se složením vitamínů a minerálních látek řadí mezi lepší než je většina rostlinných olejů. Vzhledem k vysokému obsahu zinku má nevyčerpatelné zásoby vitality.

BohemiaOlej Dýňový olej 250ml
252 Kč

Dýňový olej Má tak intenzivní chuť, že stačí jen pár kapek a změní chuť známých potravin. Dýňový olej se složením vitamínů a minerálních látek řadí mezi lepší než je většina rostlinných olejů. Vzhledem k vysokému obsahu zinku má nevyčerpatelné zásoby vitality.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Dýňové oleje.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Dýňové oleje výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Dýňové oleje akce.