Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 13191859

Amazon New Kindle 2020 8GB, bílá -sponzorovaná verze

Amazon New Kindle 2020 8GB, bílá -sponzorovaná verze

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Čtečka knih s podsvíceným 6" displejem a výdrží baterie až 4 týdny. Nabita přibližně za 4 hodiny s použitím 5W adaptéru. Podpora WiFi nebo hotspotů se standardem 802.11b/g/n. VoiceView hlasový asistent (dostupná pouze v angličtině). Interní úložiště 8 GB. Celý popis
Produkt se již neprodává
2 190 Kč
Zboží od: CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
2 190 Kč
S novou kartou za

Popis

Amazon New Kindle 2020 8GB

Čtěte si pohodlně kdekoliv vás napadne. Praktická čtečka e-knih Amazon Kindle je vybavena kvalitním 6" displejem s předním LED osvětlením, který vám přináší vynikající vlastnosti pro čtení, zatímco baterie poskytuje velmi dlouhou výdrž.

  • Interní úložiště 8 GB
  • Zdarma cloudové úložiště pro veškerý obsah z Amazon
  • Výdrž až 4 týdny s průměrným používáním čtečky
  • Nabita přibližně za 4 hodiny s použitím 5W adaptéru
  • Sponzorovaná verze s reklamou ve spořiči displeje

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Podpora velkého množství formátů

Nahrajte si do svého E-Booku tisíce knih. E-Book podporuje mnoho formátů – Kindle Format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, nechráněný MOBI, PRC nativně; HTML DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, PMP přes konverzi; Audible audio format (AAX).. Pokud narazíte na cizojazyčný text, máte k dispozici vestavěný slovník.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Týdny na baterii

Čtečka E-knih nyní nepotřebuje často nabíjet. Vydrží až 4 týdny na baterii bez časté potřeby dobíjení. A když už se vám jednou vybije, během necelých 4 hodin máte zas na řadu týdnů vystaráno. Díky Wi-Fi si můžete knihy stáhnout za méně než 60 sekund (dle velikosti souboru).

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Skvělý displej

E-Ink displej s úhlopříčkou 6" nabízí skvělý kontrast s vynikající čitelností na přímém slunci a rozlišení 167 ppi se zobrazením 16 odstínů šedi. Moderní provedení displeje umožňuje číst knihy i za nepříznivých světelných podmínek. Díky technologii E-Ink nebudete pociťovat únavu očí při čtení.

Rozhraní a funkce

Ve výbavě najdeme bezdrátové připojení WiFi 802.11b/g/n s podporou zabezpečení WEP, WPA a WPA2, knihy jsou tak dostupné i bez nutnosti připojení k počítači. Samozřejmě je také k dispozici port USB 2.0 na propojení s PC, který slouží zároveň k nabíjení. Nabíjení z počítače nebo 5W nabíječky přes USB kabel trvá přibližně 4 hodiny.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Dostatečná úložná kapacita

Přístroj disponuje interní pamětí s dostatečnou kapacitou 8 GB. Pokud by vám interní kapacita nedostačovala, je možné využít online cloud úložiště pro veškerý obsah od společnosti Amazon.

Výhody E-Booků

E-Booky jsou moderní zařízení, které zcela nahradí čtení „papírových“ obyčejných knih. Výhoda spočívá v tom, že E-Book je mnohem lehčí a menší a současně v sobě dokáže nést několik desítek až stovek knižních příběhů současně. Jednoduše jsou mnohem snáze manipulovatelnější a mobilnější než obyčejné knihy. S E-Bookem si nebudete ničit oči a nikdy se vám nestane, že by vám oblíbenou knihu vyprodali.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.

Klíčové vlastnosti

Čtečka s rozměry 160 × 113 × 8,7 mm a hmotností 174 gramů je vybavená E-ink displejem s vysokým kontrastem o velikosti 6", který nabídne rozlišení 167 ppi, a umožňuje zobrazení 16 odstínů šedi. Pro ukládání knih slouží interní paměť o velikosti 8 GB nebo lze také využít zdarma online cloud úložiště. Bezdrátové připojení je realizování za pomoci WiFi 802.11b/g/n. Samozřejmostí je i vysoká výdrž baterie 4 týdny. Snadné a rychlé nabíjení díky 5W adaptéru, 4 hodiny. Podporované formáty Kindle format 8 (AZW3), Kindle (AZW), TXT, PDF, nechráněný MOBI, PRC; HTML DOC, DOCX, JPEG, GIF, PNG, PMP; Zvukový formát (AAX).