Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8434316

Laney BCC-T85

Laney BCC-T85

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Efektový pedál Laney BCC-T85 je Pitch Shifter / Harmonizér určený pro basovou kytaru. Jedná se ručně vyrobený butikový pedál z prémiové řady Laney Black Country Customs. Přesvěčte se, že tento pedál, kompletně vyrobený v Anglii dodá vaší hře výjimečnou kvalitu a skvělý zvuk studiových parametrů. Celý popis
3 990 Kč
Prodává Musictrade.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
3 990 Kč
S novou kartou za

7.7.2022 - 8.7.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Butikový pedál Laney BCC-BLACKHEATH je distortion a overdrive pro basovou kytaru. Baskytaristům je schopen poskytnout kompletní škálu zkreslených zvuků, které mohou dále obohatit jejich tónový rejstřík. Pedál nabízí dva režimy zkreslení a overdrivu, ve kterých naleznete jak agresivní zkreslené zvuky, tak i jemná zkreslení a problémem není ani lampové zkreslení.


Laney BCC-BLACKHEATH byl navržen tak, aby byl transparentní, s logickým a intuitivním ovládíním a poskytoval konzistentní hudební zvuk, aniž by narušoval nebo měnil jedinečný tón vašeho nástroje a vašeho zvuku. BCC-BLACKHEATH byl stvořen pro dosažení dokonalého zkreslení, které jedinečným způsobem obohatí váš zvuk.


Tříbarevné LED diody jsou dražší než běžné jednobarevné LED diody, ale podle našeho názoru se vyplatí do nich investovat. Tam, kde máte pedál s více režimy na tmavém pódiu, vám tříbarevná LED dioda poskytne jasnou vizuální referenci, v jakém režimu pedál pracuje.


Je důležité, aby při aktivaci efektu nedocházelo k žádnému hluku při přepínání. Proto jsme věnovali velkou péči návrhu spínacího systému, který je při provozu zcela tichý. Jediné, co byste zde měli mít, je skvěle znějící produkt.


Parametry:

Pedál z prémiové řady Black Country Customs ● Harmonizér / Pitch Shifter pro basovou kytaru ● pedál nabízí 3 typy intervalů k základnímu tónu: 1 oktáva nad, 2 oktávy pod & čistá kvinta nad ● vstupy: nástrojový mono, Jack 6,3mm, vstup pro externí expression pedál ● 2 výstupy: efektovaný signál mono Jack 6,3mm, čistý signál mono Jack 6,3mm ● ovladače: Focus, Direct Level, Octave down level, Interval Level ● nízkošumové obvody ● vysoce kvalitní komponenty ● tiché přepínání ● excelentní a stabilní úroveň signálu pro pasivní Volume pedály ● váha: 0,38 kg ● rozměry: 58,5 × 74 × 121 mm