Ecover Tekuté mýdlo s levandulí a aloe
765 Kč

Tekuté mýdlo s levandulí a aloe je určeno pro šetrné mytí rukou a citlivou pokožku, kterou jemně omývá a zvlhčuje. Obsahuje čistě rostlinné a minerální složky, má neutrální pH a příjemné levandulové aroma.


Olivella Hydratační krém na obličej 50 ml
439 Kč

Hydratační krém hydratuje do hloubky pleť obličeje, vyhlazuje texturu pleti a udržuje tak tvář zářivou a svěží po celý den.  Pro ženy je krém vynikající i jako podklad pod make-up, stejně tak pro muže k péči o pleť obličeje například po sprše.


Olivella Olivový kondicionér 250 ml
249 Kč

Olivový kondicionér je neuvěřitelně svěží a krémový denní kondicionér se 100% panenským olivovým olejem. Tento kondicionér je bohatý na hydratační a výživné látky. Pomáhá oddělovat a hydratovat zacuchané normální, suché nebo chemicky ošetřované vlasy.


Olivella Sprchový gel Classic 500 ml
279 Kč

Sprchový gel Classic je přírodní neutrální mýdlo vyrobené se 100% panenským olivovým olejem. Tento sprchový gel je vhodný pro všechny typy pleti.


Olivella Tekuté mýdlo Classic 300 ml
199 Kč

Tekuté mýdlo Classic na obličej a tělo je přírodní mýdlo vyrobené se 100% panenským olivovým olejem určené pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie, od dětí až po prarodiče.


Olivella Tekuté mýdlo Classic 500 ml
279 Kč

Tekuté mýdlo Classic na obličej a tělo je přírodní mýdlo vyrobené se 100% panenským olivovým olejem určené pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie, od dětí až po prarodiče.


Olivella Tekuté mýdlo neparfémované 500 ml
279 Kč

Tekuté mýdlo neparfemované na obličej a tělo je přírodní mýdlo vyrobené se 100% panenským olivovým olejem. Mýdlo je určené pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie, od dětí až po prarodiče.


Olivella Tekuté mýdlo s vůní fialek 500 ml
279 Kč

Tekuté mýdlo s vůní fialek na obličej a tělo je přírodní mýdlo vyrobené se 100% panenským olivovým olejem. Mýdlo je určené pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie, od dětí až po prarodiče.


Olivella Tekuté mýdlo s vůní meruňky 500 ml
279 Kč

Tekuté mýdlo s vůní meruňky na obličej a tělo je přírodní mýdlo vyrobené se 100% panenským olivovým olejem. Mýdlo je určené pro všechny typy pleti a všechny věkové kategorie, od dětí až po prarodiče.


Olivella Tělový krém 150 ml
379 Kč

Tělový krém s bohatou strukturou a jemnou citrusovou vůni je určený pro všechny typy pleti a je vhodný zejména v chladném období, kdy zabraňuje vysychání pokožky.


Olivella Tělové mléko 500 ml
479 Kč
459 Kč

Akce

Tělový krém pro péči o pleť se 100% panenským olivovým olejem má lehkou strukturu s jemnou citrusovou vůní a osvěžujícím účinkem.


Olivella Vyživující krém na obličej 50ml
489 Kč

Vyživující krém je přírodní denní i noční krém speciálně vyvinutý pro posílení pleti obličeje a krku. Obnovuje vzhled pleti a zanechává ji viditelně hebkou a hladkou bez jakýchkoliv nežádoucích zbytků mastnoty.