Počet nalezených produktů: 18

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Stagg SUSPED 5 Sustain pedál s přepínačem polarity
349 Kč

Sustain pedál s přepínačem polarity. Klávesový sustain pedál. Velikou výhodou je přepínání polarity zaručující kompatibilitu s drtivou většinou kláves.
Propojení pomocí 1,8m dlouhého kabelu Jack (6,3).
Vysoce odolné kovové tělo.


Stagg SUSPED 10 Sustain pedál s přepínačem polarity
429 Kč

Sustain pedál s přepínačem polarity. Sustain pedál s přepínáním polarity pro digitální pianina a keyboardy. Chromovaný pedál zabudovaný v robustním plastovém pouzdru. Připojení pomocí 1,5 m kabelu s konektorem jack 6,3 mm.
Přepínání polarity pomocí dvoupolohového přepínače (N.O.


Bespeco NT13 Sustain pedál s přepínačem polarity
420 Kč

Sustain pedál s přepínačem polarity. Sustain pedál/nožní spínač s přepínačem polarity pro kompatibilitu s mnoha aplikacemi, dodáván s fixním přípojným kabelem s mono jackem.


Kurzweil KP-2 Sustain pedál
530 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sustain pedál. Sustain pedál KP-2 je určen především pro digitální piana a workstation. spolupracovat může i s nástroji Akai, Kawai, Roland nebo Yamaha. Jde o jednoduchý pedál, který co nejpřesněji simuluje klavírní pedál.
Je zakončen jedním 6.3 mm mono (TS) jack konektorem.


Bespeco VM22 Nožní spínač, footswitch
240 Kč

Nožní spínač, footswitch. VM22 je jednotlačítkový footswitch typu „latching“, tudíž funguje jako On/Off spínač, přičemž daná funkce se aktivuje stisknutím pedálu. Sám o sobě je pasivní, ale kvůli použité signalizační LED diody je třeba použít 9 Voltovou baterii.


Bespeco VM170 Sustain pedál s přepínačem polarity
739 Kč

Sustain pedál s přepínačem polarity. Klavírní pedál s kovovým „jazykem“. Na straně má umístěn přepínač polarity pro kompatibilitu se všemi druhy kláves. Dodáván s fixním kabelem s mono jackem. Zvlášť vhodný pro digitální piána a elektronické klávesy.


Bespeco VM18L Volume / Expression pedál
669 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Volume / Expression pedál. Stejný jako typ VM16L, ale s přepínatelnou polaritou, což ho činí univerzálním pro všechny nástroje s možnostní využití expression pedálu


Bespeco VM20 Sustain pedál s přepínačem polarity
350 Kč

Sustain pedál s přepínačem polarity. Jednoduchý sustain pedál s přepínačem polarity, což ho činí univerzální pro všechny klávesové nástroje.
Verze bez kabelu.
Rozměry: 94×90×42 mm


Kurzweil CC-1 Volume / Expression pedál
1 990 Kč

Volume / Expression pedál. Tento pedál je určen pro hudebníky, kteří na svých digitálních pianech či workstation potřebují ovládat průběh parametru některých nastavení – například tedy funguje jako MIDI expression nebo volume ovladač.


Kurzweil KP-1 Sustain pedál
560 Kč

Sustain pedál. Sustain pedál KP-1 je určen především pro digitální piana a workstation značky Kurzweil, nicméně spolupracovat může i s nástroji Korg, Casio nebo Fatar. Jde o jednoduchý pedál, který co nejpřesněji simuluje klavírní pedál.
Je zakončen jedním 6.


Kurzweil KP-3 Sustain pedál s přepínačem polarity
770 Kč

Sustain pedál s přepínačem polarity. Sustain pedál KP-3 je určen především pro digitální piana a workstation značky Kurzweil, nicméně díky přepínači polarity ho lze použít s výrobky jakýchkoli jiných značek. Jde o jednoduchý pedál, který co nejpřesněji simuluje klavírní pedál.


Bespeco VM26 Nožní spínač, footswitch
330 Kč

Nožní spínač, footswitch. VM26 je nožní spínač s LED ukazatelem sepnutí nebo rozepnutí. 9V baterie je nutná pouze k provozu LED, pedál je jinak pasivní. Komplet s kabelem a jack konektorem.


Bespeco VM24 Sustain pedál s přepínačem polarity
300 Kč

Sustain pedál s přepínačem polarity. Jednoduchý sustain pedál s přepínačem polarity, který ho činí univerzálním pro nástroje všech značek.
Pedál je dodáván včetně dvoumetrového kabelu zakončeného mono jackem.
Rozměry: 94×90×42 mm


Bespeco VM18LU Volume / Expression pedál
670 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Volume / Expression pedál. Bespeco VM18LU je univerzální Expression pedál vhodný pro celou řadu kláves a efektů s příslušným Expression vstupem. Ovladač A na boční straně obrací Tip a Ring vstupního jacku, ovladač B obrací směr rotace pedálu při sešlápnutí.


Bespeco VM19L Volume / Expression pedál
730 Kč

Volume / Expression pedál. stejný jako typ VM16L, ale bez kabelu a s přepínatelnou polaritou, což ho činí univerzálním pro všechny nástroje s možnostní využití expression pedálu, navíc s potenciometrem umožňujícím nastavení minimální úrovně hlasitosti