Stagg SUSPED 5 Sustain pedál s přepínačem polarity
349 Kč

Sustain pedál s přepínačem polarity. Klávesový sustain pedál. Velikou výhodou je přepínání polarity zaručující kompatibilitu s drtivou většinou kláves.
Propojení pomocí 1,8m dlouhého kabelu Jack (6,3).
Vysoce odolné kovové tělo.


Bespeco VM19L Volume / Expression pedál
729 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Volume / Expression pedál. stejný jako typ VM16L, ale bez kabelu a s přepínatelnou polaritou, což ho činí univerzálním pro všechny nástroje s možnostní využití expression pedálu, navíc s potenciometrem umožňujícím nastavení minimální úrovně hlasitosti


Bespeco VM20 Sustain pedál s přepínačem polarity
349 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Sustain pedál s přepínačem polarity. Jednoduchý sustain pedál s přepínačem polarity, což ho činí univerzální pro všechny klávesové nástroje.
Verze bez kabelu.
Rozměry: 94 × 90 × 42 mm


Kurzweil KP-2 Sustain pedál
749 Kč

Sustain pedál. Sustain pedál KP-2 je určen především pro digitální piana a workstation. spolupracovat může i s nástroji Akai, Kawai, Roland nebo Yamaha. Jde o jednoduchý pedál, který co nejpřesněji simuluje klavírní pedál.
Je zakončen jedním 6.3 mm mono (TS) jack konektorem.


Bespeco VM22 Nožní spínač, footswitch
329 Kč

Nožní spínač, footswitch. VM22 je jednotlačítkový footswitch typu „latching“, tudíž funguje jako On/Off spínač, přičemž daná funkce se aktivuje stisknutím pedálu. Sám o sobě je pasivní, ale kvůli použité signalizační LED diody je třeba použít 9 Voltovou baterii.


Bespeco VM170 Sustain pedál s přepínačem polarity
789 Kč

Sustain pedál s přepínačem polarity. Klavírní pedál s kovovým „jazykem“. Na straně má umístěn přepínač polarity pro kompatibilitu se všemi druhy kláves. Dodáván s fixním kabelem s mono jackem. Zvlášť vhodný pro digitální piána a elektronické klávesy.


Bespeco VM18L Volume / Expression pedál
719 Kč

Volume / Expression pedál. Stejný jako typ VM16L, ale s přepínatelnou polaritou, což ho činí univerzálním pro všechny nástroje s možnostní využití expression pedálu


Bespeco VM26 Nožní spínač, footswitch
449 Kč

Nožní spínač, footswitch. VM26 je nožní spínač s LED ukazatelem sepnutí nebo rozepnutí. 9V baterie je nutná pouze k provozu LED, pedál je jinak pasivní. Komplet s kabelem a jack konektorem.


Bespeco VM18LU Volume / Expression pedál
779 Kč

Volume / Expression pedál. Bespeco VM18LU je univerzální Expression pedál vhodný pro celou řadu kláves a efektů s příslušným Expression vstupem. Ovladač A na boční straně obrací Tip a Ring vstupního jacku, ovladač B obrací směr rotace pedálu při sešlápnutí.


Bespeco VM24 Sustain pedál s přepínačem polarity
399 Kč

Sustain pedál s přepínačem polarity. Jednoduchý sustain pedál s přepínačem polarity, který ho činí univerzálním pro nástroje všech značek.
Pedál je dodáván včetně dvoumetrového kabelu zakončeného mono jackem.
Rozměry: 94 × 90 × 42 mm


Kurzweil CC-1 Volume / Expression pedál
1 790 Kč

Volume / Expression pedál. Tento pedál je určen pro hudebníky, kteří na svých digitálních pianech či workstation potřebují ovládat průběh parametru některých nastavení – například tedy funguje jako MIDI expression nebo volume ovladač.