Beper BEPER BF640 horkovzdušná trouba 18l, 1400W

Beper BEPER BF640 horkovzdušná trouba 18l, 1400W

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
BEPER BF640 multifunkční trouba funguje jako konvenční trouba, ale lepším, rychlejším a energeticky úspornějším způsobem. Vaše jídlo bude uvnitř propečené a šťavnaté, zvenčí křupavé a to bez nadměrného používání olejů a jiných tuků. Celý popis
S našimi odbornými asistenty můžete nakoupit po telefonu v pracovní dny od 08:00 do 20:00 na čísle +420 226 256 153
1 999 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Partner: befree.cz

Již se neprodává

Zboží partnera befree.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100035659111

Popis

BEPER BF640 multifunkční trouba funguje jako konvenční trouba, ale lepším, rychlejším a energeticky úspornějším způsobem.

Vaše jídlo bude uvnitř propečené a šťavnaté, zvenčí křupavé a to bez nadměrného používání olejů a jiných tuků. Mnoha spotřebiteli opěvovaná kvůli své multifunkčnosti, lze ji použít k ohřívání jídla, grilování, pečení, … Navzdory své kompaktní velikosti má vysoce výkonné topné těleso 1400 W a uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Připravuje zdravější jídla než tradiční smažení 

Smažení potravin na oleji s vysokou teplotou může vést k mnoha chorobám. Zatímco BEPER BF640 multifunkční trouba vyžaduje jen minimum nebo žádný přidaný olej či tuk, což činí pokrm zdravějším. Jedná se o skvělý způsob, jak dodržet dietu s nízkým obsahem tuku, eliminuje spotřebu tuků a olejů a pomáhá odstranit tuk z jídla, zablokuje vlhkost, ale rozpouští tuk, což vede ke zdravému a chutnému jídlu.

Vynikající pro kuře, steaky, žebra, ryby, krevety …

Připravte si na nedělní večeři pečené kuře, steak, žebra, ryby, krevety a další s BEPER BF640 multifunkční troubou, která udržuje během procesu vaření všechny šťávy a vlhkost uvnitř potravin, ale zároveň se postará o krásnou křupavou krustu na vnější straně pokrmu, tak jak ji milujete.

Připravte si skvělé chutné křupavé hranolky

BEPER BF640 usnadňuje přípravu vašich oblíbených hranolek, ať už jsou koupené jako polotovar nebo domácí. Je to zdravější, ale také bezpečnější než metoda smažení v oleji.

Rychlost … připravte si zdravější jídlo rychleji

Trouba vaří vaše jídlo až o 60 procent rychleji než klasická trouba, nestane se vám, že bude něco nerovnoměrně, jak je tomu často v případě mikrovlnné trouby.

Přehled 360°

Průhledný skleněný kryt poskytuje neomezený 360stupňový pohled na to, co je uvnitř, takže budete přesně vědět, co se uvnitř.

Multifunkční trouba BEPER BF640 je

 • žáruvzdorná
 • bezpečnostní a energeticky úsporné zařízení
 • o objemu 12 až 18 litrů (díky prodlužovacímu kroužku můžete zvýšit kapacitu z 12 na 18 litrů)
 • pro funkci ventilace lze nastavit termostat na 250 ° C
 • časovač: až 60 minut
 • odnímatelný kabel
 • výkon: 1400 W
 • příslušenství:
 • nízký rošt na vaření
 • vysoký stojan (rošt) na vaření
 • prodlužovací kroužek pro zvětšení objemu
 • pánev / plech
 • kleště

Výrobky italské značky Beper vynikají hezkým a poutavým provedením, a proto dobře zapadnou do Vaší domácnosti nebo kanceláře. Mezi produkty můžeme zařadit například malé domácí elektro spotřebiče a příslušenství.

Kvalita je pro Beper stejně důležitá jako design výrobku. Firma disponuje vlastní špičkovou laboratoří a díky kontinuálním investicím do výroby a technologií si značka získala mnoho věrných zákazníků a její zboží se prodává po celé Evropě.