10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 1106862

SAGE BEG800

SAGE BEG800

Unikátní hrnec, který posouvá hranice vaření do profesionální dimenze. Sage BEG800 zvládne přípravu všemožných druhů vajec a je zdatným pomocníkem při přípravě metodou Sous Vide. K dispozici je 5 metod přípravy, 4 různé druhy textury vajec, teplotní sonda pro přesné nastavení teploty a další praktické funkce a možnosti. Celý popis
Produkt se již neprodává
4 489 Kč
Zboží od: MALL
4 489 Kč

Popis

Klíčové vlastnosti Sage BEG800

  • Vaření ve vodě nebo v páře
  • 5 přednastavených programů vaření vajec
  • Vynikající pomocník při přípravě metodou Sous-vide
  • Funkce odloženého startu


Vaření ve vodě nebo v páře

Sage BEG800 je unikátní produkt, jež posouvá hranice domácího vaření blíže k profesionální sféře. Sage The One Precision Poacher zaujme kompaktním a elegantním designem a osvědčí se jako skvělý pomocník při přípravě všemožných druhů vajec. Nechybí mu ani přehledný LCD displej, který zobrazuje veškeré potřebné údaje a probíhající procesy.

5 přednastavených programů vaření vajec

Sage BEG800 má naprogramovaných 5 přesných metod vaření vajec a každá metoda ještě umožňuje další nastavení textury vařených vajec. Umí uvařit zastřené vejce nebo klasická míchaná vejce, na něž má přesně přednastavenou teplotu tak, aby se nepřipékala. Dále ovládá metodu Sousvide a Eggspert, přípravu v páře a samozřejmě standardní vaření ve vodní lázni.

Věděli jste že…

K multifunkčnímu vařiči Sage BEG800 je dodáváno praktické doplňkové příslušenství. Součástí je teplotní sonda pro kontrolu přesné teploty vaření, pomůcka na odstranění skořápky a držák na vejce.

Vynikající pomocník při přípravě metodou Sous-vide

Metoda Sous-vide umožňuje přípravu potravin pomalým vařením o přesně dané teplotě. Když jsou vejce připravována ve skořápce při nízké teplotě, můžete očekávat jen měkkou a krémovou strukturu. Sage BEG800 ovládá teplotu v 1°krocích a dobu přípravy až na 12 hodin, čímž umožňuje vařit různé potraviny. Vyzkoušejte nastavení Sous-vide u různých druhů potravin a získáte jemnější a šťavnatější pokrm.

Funkce odloženého startu

Praktická funkce odloženého startu vám u vybraných příprav jistě zpříjemní a usnadní proces vaření. U funkcí STEAM a EGGSPERT vám odložený start umožní naprogramovat dobu, kdy budou vejce uvařena a připravena ke konzumaci. U funkcí POACH / BOIL a SOUS VIDE vám odložený start umožní naprogramovat dobu, kdy je dosažena teplota vody pro následnou přípravu.

Další vlastnosti

  • Čas vaření až 12 hodin
  • 2,5 l kastrol s nepřilnavou vrstvou
  • Nádoba na 6 vajec nebo na 4× 200g fillet steak pro Sous-vide
  • Poklička z temperovaného skla

Technické parametry

Příkon 1000 W
Barva stříbrná
Rozměry 25 × 25 × 26 cm (v × š × h)