Peg Perego JD Ground Force traktor zelená
9 950 Kč 8 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Jednomístný dvourychlostní traktor se zpátečkou a přívěsem. Vybaven baterií, nabíječkou a FM rádiem. Vhodný pro provoz na zpevněné i travnaté povrchy, ovládá se sešlápnutím pedálu plynu, uvolněním pedálu se brzdí.

Peg Perego Přívěs J.D. Stake-side trailer
1 450 Kč 1 349 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Přívěs Stake-side trailer v licenci John Deere je skvělé příslušenství k vozidlům značky PEG PEREGO. Malí motoristé díky němu mohou převážet vše potřebné do maximálního zatížení 10 kg.

Peg Perego Přívěs J.D. Adventure
3 010 Kč 2 799 Kč

Přívěs Adventure v licenci John Deere je skvělé příslušenství ke spoustě vozidlům značky PEG PEREGO. Malí motoristé díky němu mohou převážet vše potřebné do maximálního zatížení 30 kg.

DOLU Elektrický traktor Farmer II, 6V
2 999 Kč 2 239 Kč

Jednomístný elektrický Traktor značky Dolu v černo-červeném provedení. Traktor je vybaven automatickým brzdným systémem. Má jednu rychlost vpřed a zpátečku. Nechybí zvukové a světelné efekty. Robustní provedení z kvalitního materiálu.

Peg Perego J. D. Ground Loader
9 510 Kč 9 069 Kč

Ground Loader je snadno ovladatelný traktor s radlicí John Deere. Jednomístný, dvourychlostní traktor se zpátečkou je vybaven baterií12V, nabíječkou a FM rádiem.

Peg Perego PŘÍVĚS ADVENTURE
2 890 Kč 2 689 Kč

Přívěs ADVENTURE je skvělé příslušenství ke spoustě vozidlům značky PEG PEREGO. Malí motoristé díky němu mohou převážet vše potřebné do maximálního zatížení 30 kg.