Elektronické interaktivní hračky

-60%
FurReal Friends Hasbro Klokanice Josefínka
193x

FurReal Friends Hasbro Klokanice Josefínka

2 499 Kč
999 Kč

Další nabídky od 979 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Tato interaktivní hračka Klokanice Josefína je stejně milá jako její roztomilá miminka! Věděli jste, že klokani se nazývají joeys? Pravda! Jedno dítě je chlapec, druhý dívka a třetí je překvapení! Pak se tato milující maminka může starat o své nejmenší a hrát si s vámi, také reagovat na dotek s více než 70 zvukovými a pohybovými reakcemi. Ať už dělá cokoli, určitě zaujme vaše děti.

Od prodejce MALL
-23%
FurReal Friends Blueberry medvěd
646x

FurReal Friends Blueberry medvěd

2 999 Kč
2 299 Kč

Další nabídky od 2 119 Kč

Připravte se, že se zamilujete do tohoto rozkošného interaktivního medvídka, který je jako živý! Medvídek Cubby má až 100 kombinací zvuků a pohybů. Medvídek je úžasně interaktivní, reaguje na dotek i na zvuk. Součástí balení je láhev na pití, med jako pamlsek a hřeben na česání.

Od prodejce MALL
-26%
TM Toys Můj interaktivní jednorožec
17x

TM Toys Můj interaktivní jednorožec

1 599 Kč
1 169 Kč

Interaktivní plyšový poník, který se promění v jednorožce, udělá radost každé malé dívence. Pohlaď a nakrm poníka a sleduj, jak mu postupně roste roh. Nabízí více než 30 zvuků a interakcí. Kdo by totiž nemiloval roztomilé jednorožce?

Od prodejce MALL
-23%
YuMe HP - mluvící moudrý klobouk
22x

YuMe HP - mluvící moudrý klobouk

1 299 Kč
989 Kč

Další nabídka za 909 Kč

Na začátku je Moudrý klobouk, který každému čaroději a čarodějnici poví, do které koleje v Bradavicích patří. Zmáčkni tlačítko a klobouk spustí. Velká replika filmového klobouku pohybuje ústy a mluví.

Od prodejce MALL
-30%
TM Toys My Magic Mixes růžový
5x

TM Toys My Magic Mixes růžový

2 999 Kč
2 099 Kč

Kouzlený zlatý kotlík, ve kterém si děti pomocí magického rituálu vykouzlí vlastní kouzelnou bytost. Stačí jen trocha vody, kouzelná hůlka a vlastní zaklínadlo a je to. Kotlík děti provede krok za krokem celým rituálem. Vytvořené magické interaktivní zvířátko reaguje na kouzelnou hůlku nebo ruku, vydává zvukové efekty a krystal na čele napoví jakou má náladu.

Od prodejce MALL
-22%
EP Line Pejsek Floppy
175x

EP Line Pejsek Floppy

1 000 Kč
779 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Pejsek Floppy je opravdu bláznivé štěně, které rádo chodí na procházky. Chytněte ho za vodítko a sledujte, jak legračně bude za vámi poskakovat. Jeho ťapky jsou zdrsněné a vhodné pro kterýkoli povrch. Nejsou potřeba žádné baterie.

Od prodejce MALL
Alum online Interaktivní mluvící papoušek - zelený
4x

Alum online Interaktivní mluvící papoušek - zelený

339 Kč
Výprodej

Interaktivní mluvící papoušek je ukecaný a věrný společník každého dítěte. Papoušek je vyrobený z příjemného plyše, umí hýbat křídly a dokáže opakovat slova a napodobovat zvuky. Zábavná hračka, která rozesměje celou rodinu.

Partner: Alum
Lamps Pejsek chodící a štěkací, s puntíky
77x

Lamps Pejsek chodící a štěkací, s puntíky

439 Kč

Chodící pejsek je úžasným dárkem pro děti, které si přejí domácího mazlíčka. Pejsek chodí a štěká sám, dokud přepínač neposunete do polohy OFF.

Od prodejce MALL

Elektronické interaktivní hračky

Elektronické interaktivní hračky můžete pořídit dětem už při jejich narození. Hračky s dětmi mluví, učí je, zpívají jim nebo vypráví pohádky. Pro větší děti jsou vhodné robotické hračky.

  • Interaktivní plyšové hračky pro nejmenší

Interaktivní hračky jsou vhodné i pro děti mladší jednoho roku. Pro nejmenší vybírejte hračky do 35 cm. Pobízí děti k aktivní činnosti, opakují slova, přehrávají melodie, vyprávějí pohádky. Oblíbení jsou pejsci, které může vzít dítě na procházku, kočičky, které vydávají zvuky, ale i medvídci, králíčci nebo pohádkové postavičky. Provedení hračky je zpravidla plyšové.

  • Interaktivní medvídek

Interaktivní medvídek, který vybízí dítě k lezení je vhodný od 9 měsíců. Starší děti učí barvy, tvary i čísla. Medvídek zná desítky frází, vydává zvuky a přehrává písničky.

  • Interaktivní hračky pro děti od 3 let

Pro děti od 3 let jsou vhodné hračky do 25 cm ale i větší hračky nad 35 cm. U velkých hraček jsou oblíbená zvířátka, která se pohybují, vydávají zvuky a reagují na pohlazení.

  • Robotické hračky, interaktivní hračky od 8 let

U starších dětí jsou populární robotické hračky a vzdělávací hračky. K dispozici je zpravidla ovládání a dítě hračku samo řídí. Ze vzdělávacích hraček můžete vybrat interaktivní knihy.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Elektronické interaktivní hračky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Elektronické interaktivní hračky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Elektronické interaktivní hračky akce.