Boffin III - Bricks

Boffin III - Bricks

Hodnocení: 4,8
1 199 Kč 889 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Nová stavebnice Boffin III kombinuje kostky s díly Boffin! Se stavebnicí Boffin III se dozvíte, jak propojit stavebnici Boffin s kostkami, abyste si sestavili několikapatrové domy a další reálné budovy.

Buki France Stroje na solární energii 14v1
599 Kč 593 Kč

Elektronická stavebnice se solárním pohonem. Sestavte jeden ze 14ti možných modelů, které díky motorickému pohonu a napájení solárním článkem uvedete do života.

Buki France Kódovací robot KODO
899 Kč 890 Kč

Kódovací robot KODO je stavebnice pro šikovné kluky i holky, kteří chtějí svou hračku sami sestavit a naučit se princip mechanického programování.

Leonardo Da Vinci - Ornitoptéra
1 099 Kč 1 088 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Interaktivní model ze série stavebnic inspirovaných koncepčními kresbami Leonarda Da Vinciho. Jedná se o dřevěnou stavebnici, která je zábavná, hravá a hlavně funkční.

Boffin II 203 - HRY

Boffin II 203 - HRY

Hodnocení: 4,6
1 879 Kč 1 389 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Elektronická stavebnice Boffin HRY obsahuje 35 součástek a nabízí zábavnou a hravou formou přes 200 nových projektů, které jsou zaměřeny na postřeh, rychlost, paměť a přesnost. V manuálu je popsáno, co by projekt měl dělat a co od něj očekávat. Po sestavení si můžete zkontrolovat, jestli všechno funguje. Dále si můžete vymýšlet i vlastní projekty.

SVOBODA Voltík II.-elektronická hra
939 Kč 659 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elektronická stavebnice VOLTÍK II je tvůrčí hračka pro děti od 10 let. Nabízí mnoho možností zapojení efektních elektronických modelů podle příručky nebo také podle svých znalostí. Stavebnice obsahuje vše pro stavbu 50 elektronických modelů bez pájení.

Alltoys Vědecká sada

Alltoys Vědecká sada

Hodnocení: 4,1
1 400 Kč 979 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Vzdělávací vědecký soubor, který přináší užitečné znalosti o základech fyziky, je vhodný pro děti od 8 let. Budete ohromeni, co vše se můžete naučit. Tato aktivita umožňuje seznámit se s realistickým konceptem základních fyzikálních teorií.

Teddies Tajemství elektroniky - Rádio 80 experimentů
809 Kč 529 Kč

Elektronická stavebnice, ze které lze sestavit dle návodu až 80 projektů. Děti si mohou sestavit vlastní FM rádio. Běhěm hry děti poznají práci motoru, přepínačů nebo zdrojů zvuku a světla.

Boffin 300 - rozšíření na Boffin 500
699 Kč 569 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Rozšiřující set, pomocí něhož si rozšíříte stavebnici Boffin 300 o další součástky a nové projekty. Budete tak mít plnohodnotnou stavebnici Boffin 500. Boffin je elektronická stavebnice, která malým technikům umožnuje sestavit spousty jednoduchých a zajímavých elektronických přístrojů.

SVOBODA Voltík III

SVOBODA Voltík III

Hodnocení: 5
2 619 Kč 1 829 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Digitální experimentální stavebnice. Voltík III je jedinečná pomůcka pro vaše děti, které se zaručeně budou muset pohybovat v digitálním světě. Můžete si vyzkoušet funkce logických členů a jejich kombinace, sestavit kódový zámek, různé bzučáky a blikače nebo zpožďovací obvod do 100s.

Boffin II 165 - MOTION

Boffin II 165 - MOTION

Hodnocení: 4,8
1 899 Kč 1 299 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Víte co je ELEKTŘINA, jak se přenáší, jakým způsobem rozpohybovat věci a jak je ovládat? K tomu ti skvěle poslouží elektronická stavebnice Boffin. Ta malým technikům umožnuje sestavit podle obrázkového návodu spousty jednoduchých a zajímavých elektronických přístrojů.

Buki France Kybernetická ruka
940 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kybernetická ruka je stavebnice pro šikovné kluky i holky, kteří si chtějí svou hračku sami sestavit a pochopit jak funguje. Kybernetická ruka je jedinečná svou konstrukcí i možnostmi a skládá se ze 150ti součástek.

Alltoys Vědecká elektro laboratoř
1 200 Kč 779 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Máte doma malého vědátora, který má snahu získávat neustále nové poznatky? Tato sada elektrických obvodů v podobě hry je tou správnou volbou. Budete ohromeni zjištěním, co všechno se můžete naučit. Vyzkoušejte všechny možnosti zapojení“

Teddies Tajemství elektroniky - Auto, loď 50 experimentů
829 Kč 579 Kč

Elektronická stavebnice, ze které lze sestavit dle návodu až 50 projektů. Děti si mohou sestavit auto a loď s elektrickým pohonem. Během hry děti poznají práci motoru, přepínačů nebo zdrojů zvuku a světla.

Leonardo Da Vinci - Ornitoptéra
999 Kč 989 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Interaktivní model ze série stavebnic inspirovaných koncepčními kresbami Leonarda Da Vinciho. Jedná se o dřevěnou stavebnici, která je zábavná, hravá a hlavně funkční.

Boffin II 185 - SOUND

Boffin II 185 - SOUND

Hodnocení: 4,9
1 898 Kč 1 229 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Víte co je ZVUK, jak se přenáší, co je aerodynamický třesk a ultrazvukové vlny? Chcete si vyzkoušet, jak se mění hlas? K tomu ti skvěle poslouží elektronická stavebnice Boffin. Ta malým technikům umožnuje sestavit podle obrázkového návodu spousty jednoduchých a zajímavých elektronických přístrojů.

Teddies Tajemství elektroniky 180 experimentů
999 Kč 659 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Elektronická stavebnice, ze které lze sestavit dle návodu až 180 projektů. Stavebnici mohou děti nejen stavět. Zkouší si na ni i elektronické projekty jako je práce motoru, přepínačů nebo zdrojů zvuku a světla.

Boffin I 100

Boffin I 100

Hodnocení: 4,8
799 Kč 649 Kč

Elektronická stavebnice Boffin 100 je určena pro malé šikuly, kteří si podle jednoduchého návodu monou sestavit nejméně 100 různých elektronických hraček a zařízení, která spolehlivě fungují. Například lampičku, rádio, policejní houkačku nebo hlasem řízenou žárovku.

Boffin 500

Boffin 500

Hodnocení: 4,8
1 799 Kč 1 409 Kč

Boffin 500 je vynikající elektronická stavebnice, která mladým technikům umožňuje sestavit podle srozumitelného obrázkového návodu nejméně 500 jednoduchých elektronických přístrojů a zajímavých hraček, spolehlivě fungujících.

Boffin I 300

Boffin I 300

Hodnocení: 4,7
1 199 Kč 899 Kč

Elektronická stavebnice řady Boffin s návodem na 300 zajímavých elektronických hraček a jednoduchých zařízení. Například detektror lži, poplašné zařízení – detektor pohybu, ventilátor, rádio, měřič tlaku, tlumič světla.

SVOBODA Voltík I.-elektronická hra
639 Kč 559 Kč

elektronické hře Voltík I si děti mohou složit podle návodu až 35 různých elektronických modelů bez nutnosti použití pájky nebo jiných nástrojů. Nevyžaduje žádné znalosti elektroniky. Modely mají různou obtížnost sestavení

Boffin 500 - rozšíření na Boffin 750
699 Kč 559 Kč

Rozšiřující set, pomocí něhož si rozšíříte stavebnici Boffin 500 o další součástky a nové projekty. Budete tak mít plnohodnotnou stavebnici Boffin 750. Boffin je elektronická stavebnice, která malým technikům umožnuje sestavit spousty jednoduchých a zajímavých elektronických přístrojů.

Boffin 100 - rozšíření na Boffin 300
599 Kč 499 Kč

Rozšiřující set, pomocí něhož si rozšíříte stavebnici Boffin 100 o další součástky a nové projekty. Budete tak mít plnohodnotnou stavebnici Boffin 300. Boffin je elektronická stavebnice, která malým technikům umožnuje sestavit spousty jednoduchých a zajímavých elektronických přístrojů.

Boffin Magnetic
3 599 Kč

Novinka

První stavebnice Boffin na magnet! Se stavebnicí Boffin Magnetic si sestavíte herní konzoli, žárovku, teploměr a dalších 200 projektů. Zjistíte, jaké materiály lépe vodí, sestavíte si vlastní měřící zařízení.

SVOBODA Školička 3 společenská hra
289 Kč 229 Kč

Elektronické testovací tabulky jsou určeny k osvojování a testování předškolních a školních znalostí hravou formou. Správnou odpověď na otázku signalizuje rozsvícené zelené světélko elektronického obvodu. Hra je pokračováním Školičky a Školičky 2.

Boffin II 3D

Boffin II 3D

Hodnocení: 4,8
1 199 Kč 989 Kč

elektronickou stavebnicí Boffin II 3D umožňující spojení více základních mřížek najednou je sestavování 3D projektů doslova hračka. S pomocí přiloženého manuálu lze sestavit 159 různých projektů.

Boffin II LIGHT

Boffin II LIGHT

Hodnocení: 4,7
1 399 Kč 1 149 Kč

Víte, co je SVĚTLO, jak se přenáší, jakým způsobem rozpohybovat věci a jak je ovládat? K tomu ti skvěle poslouží elektronická stavebnice Boffin. Ta malým technikům umožnuje sestavit podle obrázkového návodu spousty jednoduchých a zajímavých elektronických přístrojů.

Elektronické stavebnice

Spalovací motor, telegraf, rádio nebo tranzistor. To vše a další modely si děti i dospělí mohou sestavit pomocí elektrostavebnice. Hodí se pro začátečníky i pokročilé a podporuje logické myšlení. Pro zkušené stavitele jsou tu pájecí stavebnice, které obsahují vše pro práci s pájkou.

Elektronické stavebnice Conrad

  • Značka Conrad nabízí experimentální výukové sady a stavebnice pro mladé techniky. Součástí bývají podrobné návody, jak sestavit rádio, vysílač Morseovy abecedy, sirénu a jiné elektrické obvody. Sety mohou být doplněny páječkou nebo se pouze připevní na základovou desku.

Elektronická stavebnice Boffin

  • Elektronické stavebnice Boffin jsou základem pro stovky projektů. Nechybí rádio, telegraf, sirény nebo ptačí zpěv. Veškeré postupy jsou srozumitelně popsány a sety je možné kombinovat s dalšími stavebnicemi Boffin.

Pájecí stavebnice

  • Starší děti od 10 let už mohou zkusit skutečnou práci s pájkou. V nabídce pájecích pistolí je jednoduché pájecí pero. Stavebnice jsou propracované a určené pro pokročilé stavitele.