Elektrostimulace

Okořeňte svůj milostný život a potěšte se produkty z kategorie elektrostimulace. Vybírejte ze zboží nejlépe hodnoceného ostatními zákazníky nebo v přehledných sekcích dle typu produktu. Díky MALL.cz nakoupíte výhodně i diskrétně vše pro vaši rozkoš a zábavu. Důvěra našich zákazníků je pro nás a naše obchodní partnery důležitá, proto je objednané zboží odesíláno v diskrétním balení.

Zobrazit více
  • Zboží můžeme doručit přímo na vaši adresu. Diskrétní balení je samozřejmostí.
  • Nebudete doma? Nakoupené produkty vám uložíme na jednom z více než 2 500 výdejních míst.
  • Máte dotazy k produktům z kategorie elektrostimulace nebo k objednávce? Naše zákaznická podpora funguje 24 hodin denně.
  • Nepoužité zboží můžete vrátit do 14 dní i bez udání důvodu.
  • Kromě klasických možností plateb nabízíme MALL Pay - nakupte ihned a zaplaťte až za 30 dní.
-20%
Mystim Mystim Rodeo Robin Electro Sex

Mystim Mystim Rodeo Robin Electro Sex

980 Kč
779 Kč

Mystim Rodeo Robin elektro sex Rodeo Robin jsou silikonové smyčky pro elektrostimulaci penisu a varlat. Černé silikonové smyčky jsou plně nastavitelné od průměru 0,5 cm až do 10 cm. Smyčky jsou ukončeny JACK konektorem 2 mm.

-24%
Mystim Mystim Pure Vibes zdroj Elektro stimulace

Mystim Mystim Pure Vibes zdroj Elektro stimulace

2 990 Kč
2 249 Kč
Doprava zdarma

Elektro stimulace Mystim Pure Vibes zdrojAnalogový zdroj Mystim Pure Vibes je základem pro elektrostimulaci při elektrosexu. Sada zdroje proudu a plochých elektrod pro základní elektrostimulaci svalů a sliznic celého těla.

Mystim Bold Boris dildo pro elektrostimulaci

Mystim Bold Boris dildo pro elektrostimulaci

2 827 Kč
2 769 Kč

Toto dildo z kolekce Mystim je multifunkční hračka. Může být použit jak análně, tak vaginálně. Kov je na pokožce chladný, ale rychle se zahřeje. Připojte dildo k vaší Mystim napájecí jednotce pro elektro stimulaci. Toto dildo je vyrobeno z leštěného hliníku a snadno se čistí pomocí čističe hraček.

Partner: Helieli
Mystim Funky Fella dildo pro elektrostimulaci

Mystim Funky Fella dildo pro elektrostimulaci

2 650 Kč
2 596 Kč

Tenký Mystim Funky Fella je vhodný pro anální a vaginální použití a je navržen pro obzvláště snadné zavedení díky svému kompaktnímu a rovnému tvaru.

Partner: Helieli