Počet nalezených produktů: 13

Pro daný výběr nebyly nalezeny žádné nabízené výrobky.

Svorky
519 Kč

363 Kč

Kovové svorky na bradavky potažené pryží spojené řetězem.


Skřipce - Sextreme busenkette
406 Kč

284 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kovové skřipce potažené pryží spojené řetízkem.


Skřipce - Extreme
781 Kč

547 Kč

Kovové skřipce na bradavky spojené řetízkem dodají vaším hrátkám více vzrušení a atraktivity. Pocit těžkého kovu houpajícího se proti vašemu hrudníku a tlak na bradavkách povýší vaše hrátky o několik stupňů radosti.


Skřipce - Nippelkette mit Schraubzwingen
513 Kč

359 Kč

Kruhové svorky na bradavky s řetízkem. Svorky na bradavky propojené 33 cm dlouhým, lehkým řetízkem. Nastavitelné v síle stisku.


Skřipce s řetízkem a obojkem - SEXTREME
1 013 Kč

709 Kč

Černý mírně elastický obojek s kovovým kroužkem na kterém jsou navlečeny 4 samostatné řetízky zakončené 4 skřipci na bradavky a genitálie. Konce skřipců jsou opatřeny gumovými protiskluzovým potahem. Pro dámy i pány.


Řetízek na prsa + skřipce -  Bad Kitty
494 Kč

346 Kč

Skřipce na bradavky s kovovým řetízkem dodají vaším erotickým hrám více vzrušení a smyslnosti. Lehký řetízek na bradavky se svorkami v červeném obalu. Skřipce jsou šroubovací, jejich polohu a sílu utažení si regulujete šroubky s jemným závitem. Ideální pro milovníky jemného i silného stisku. Délka řetízku 40 cm. Neobsahuje nikl.


Vibrační skřipce na bradavky - Bad Kitty
1 031 Kč

722 Kč

Bradavky jsou velmi častou erotogenní zónou. Stimulace pomocí vibrací je velmi příjemná. Vibrační skřipce na bradavky umožňuje simulace bradavek pomocí vibrací na dálkové ovládání. Skřipce jsou vybaveny vibrátorkem, který jim dodá další rozměr vzrušování (4 stupňě vibrací). Sřipce se upevní pomocí regulačních šroubků od příjemného stisku až po velmi silné mačkání. Obě vibrační patrony jsou napájeny z kabelového ovladače. Tato pomůcka je ideální erotickou pomůckou vhodnou pro masturbaci i pro mil


Fifty Shades Svorky na bradavky - At My Mercy
999 Kč

599 Kč

Svorky na bradavky Chained Nipple Clamps – At My Mercy zdobené řetízkem a kuličkami. Posuvnými kroužky na pinzetových svorkách můžete nastavit intenzitu tlaku na bradavku od jemného, který zvýží citlivost bradavek až po dráždivě bolestivý. Kuličky s řetízkem jsou závažím, které když rozhoupete, umocníte už tak senzační pocity.


kroužky na bradavky - Pleasure and Pain
499 Kč

299 Kč

Zažijte kombinaci potěšení a bolesti s těmito kroužky na bradavky. Je to perfektní erotický dárek nejen pro milovnice Fifty Shades of Grey. K


Svorky na bradavky - The Pinch
599 Kč

Svorky na bradavky zdobené korálky z řady výrobků Fifty Shades of Grey. Posuvnými kroužky na svorkách můžete nastavit intenzitu tlaku na bradavku od jemného, který zvýží citlivost bradavek až po dráždivě bolestivý.


Vibrační Svorky na bradavky - Sweet Torture
899 Kč

699 Kč

Vibrační svorky na bradavky Sweet Torture z oficiální kolekce Fifty Shades The Weekend Collection. Tyto vibračí stimulátory bradavek z jemného silikonu vyvolávají úžasné pocity vzrušení a rozkoše.