addicted toys Addicted Toys Medium Hollow Tunnel Butt Plug čirý anální tunel 11 cm

addicted toys Addicted Toys Medium Hollow Tunnel Butt Plug čirý anální tunel 11 cm

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Čirý anální tunel s dutým otvorem Addicted Toys Medium Hollow Tunnel Butt Plug. Délka 10 cm, průměr až 5 cm. TPR (bez ftalátů). Voděodolný. Příjemný na dotek. Vhodný pro zavádění otvorů do análu. Perfektní anální hračka. Celý popis
Partner: ErosStar.cz
599 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
495 Kč
-17%

Již se neprodává

Zboží partnera ErosStar.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100051737716

Popis

Addicted Toys Hollow Tunnel Butt Plug je anální tunel v čirém provedení, se kterým nadhlédneš do hlubin partnera. S využitím análního tunelu výrazně rozšíříš možnosti svého sexuálního života. Dva boule s různým průměrem spolehlivě působí na stěnu análu a způsobují příjemný dráždivý pocit. Dutý otvor můžeš využít mnoha způsoby!

Hned jak zasuneš anální tunel Addicted Toys Hollow Tunnel Butt Plug, tak poznáš záplavu fantastických nápadu, jak ho využít. Anální tunely mají tu výhdou, že mají dutý otvor skrz celou délku. Tímto otvorem lze provléct penis, vibrátor, dildo, nalévat tekutiny. Mimo to můžeš mnoho jiných takových nápadů přivést k životu.

Rozměry Addicted Toys Hollow Tunnel Butt Plug jsou příjemným zpestřením, záleží jen na tobě, jestli si na něj troufneš. V nabídce je celá řada velikostí, mezi kterými si vyberou úplní začátečnící, ale také již veteráni, kterí mají natrenováno na pořádném řezivu.

Tunel se dá také použít jako takový návlek na penis – fantazii a experimentování se meze nekladou.

Anální tunel Addicted Toys Hollow Tunnel Butt Plug sánul po materiálu zvaném TPR. Tento materiál perfektně se přizpůsobí na tělesnou teplotu a po chvilce používání připomíná připomíná velmi realistický pocit. Materiál je bezpečný a nezávadný, splňuje přísné normy EU, neobsahuje ftaláty ani BPA.