10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 4657556

Basic X BASIC X Mini cup masturbátor vagina 1 ks

Basic X BASIC X Mini cup masturbátor vagina 1 ks

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Diskrétní masturbátor, který vás může provázet úplně všude. Celý popis
159 Kč
Zboží od: SEXSHOP.CZ
159 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
u zásilek od 299 Kč
S novou kartou za

18.7.2024 na výdejním místě
18.7.2024 - 19.7.2024 na vaší adrese

Popis

Hledáte diskrétní masturbátor, který nezabere mnoho místa a se kterým zažijete  skvělou masturbaci?  Tento masturbátor vám splní vše.  Je malý, nenápadný, ze skvělého materiálu a otvor v masturbátoru není jen tak nějaký – je realistický. Tj. má vzhled dámských vnějších intimních míst, které budou váš penis obepínat tak,  jako by to byla opravdová žena.

Pojďme si tento masturbátor představit blíže:

Pro informaci - masturbátor se prodává po 1 ks. V principu se jedná o velmi podobný produkt populárním vajíčkům TENGA. Mini Cups však mají „stydké pysky“ a jsou větší.  Etiketa na vnější straně obalu masturbátoru má oranžovou nebo modrou barvu.  Uvnitř je ale vždy tentýž výrobek.  Barvu obalu nelze při objednávání volit.

Pokud sundáte vnější etiketu celou, nikdo nepozná, že jde o masturbátor.  Obal pak svým vzhledem připomíná spíše deodorant.

Uvnitř plastového pouzdra  je vložka v tělové barvě vyrobená z materiálu, který  je velmi podobný lidské kůži, s již zmíněnou realisticky zpracovanou vstupní částí. Vnitřní kanálek je opatřen jemnými drážkami.

Masturbátor má rozměr  8 × 4,5 cm. Materiál, ze kterého je vyroben, je ale velmi pružný. Vnitřní průměr kanálku masturbátoru  přizpůsobíte jakémukoliv průměru penisu. 

Použití: jako masturbátor slouží pouze vnitřní vložka. Před použitím ji proto z vnějšího plastového obalu vyjměte. Plastové vnější pouzdro poté použijete pro uchovávání masturbátoru. Na spodní straně pouzdra je malý otvor, který usnadňuje opětovné vložení vložky do obalu – vytlačuje se jím vzduch z obalu.

Masturbátor můžete použít vícekrát, uváděno je zhruba 20 použití.  Pokud ale budete o masturbátor dobře pečovat, není vyloučeno, že vám bude sloužit i déle.

Informace pro zákazníky: tester tohoto výrobku si můžete prohlédnout v našich prodejnách.