BLACK&SILVER Black and Silver AGRON Cock Ring erekční vibrační kroužek nabíjecí 3,5 cm

BLACK&SILVER Black and Silver AGRON Cock Ring erekční vibrační kroužek nabíjecí 3,5 cm

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Dále nečekej a užívej si kvalitního sexu spolu se svou partnerkou. Pevnější erekce a zaručená vlhká postel ti dá pocit dobře odvedené práce. Vibrační erekční kroužek Black and Silver AGRON s nabíjecím akumulátorem přivede tebe i tvou partnerku k silnějšímu orgasmu než kdy dříve. Celý popis
799 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
695 Kč
Partner: ErosStar.cz

Skladem u partnera 5+ kusů

27.7.2021 - 28.7.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera ErosStar.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100052751815

Popis

Dále nečekej a užívej si kvalitního sexu spolu se svou partnerkou. Pevnější erekce a zaručená vlhká postel ti dá pocit dobře odvedené práce. Vibrační erekční kroužek Black and Silver AGRON s nabíjecím akumulátorem přivede tebe i tvou partnerku k silnějšímu orgasmu než kdy dříve.

Vibrace

Silné vibrace proniknou do hlouby tvých snů a přivedou tě k orgasmu během chvilky. Stimulační králíček na špičce má speciální tvar, který dráždí klitoris hned ve dvou směrech. Uši jsou přenáší vibrace do vzdálených míst, špičatý výstupek pak přenáší vibrace silněji a působí silnějším uspokojením – dvojitá síla přímo na klitorisu!

Vibrační motorek přináší 10 programů, mezi kterými lze hravě přepínat. Mezi ty patří základní rychlosti (od pomalé až po opravdu silnou a rychlou) a pak také různé programy, které mění svou intenzitu a typ vibrací.

Ovládání

Jedno tlačítko vládne všem, jedno vše ovládne, jedno hračku k životu přivede, k orgasmu vás oba dostane. Ovládání by nemohlo být jednodušší. Pomocí jediného tlačítka dostaneš sebe i svou partnerku do potěšení plného orgasmů. Jak se tedy ovládá?

  • dlouhé podržení – dojde k zapnutí/vypnutí vibračního králíčka
  • krátké stisknutí – přepne mezi vibračními režimy (režimy lze nekonečně přepínat)
Napájení a nabíjení

Vibrační erekční kroužek Black and Silver AGRON má v sobě zabudovaný nabíjecí akumulátor. Pomocí něj si užiješ dlouhé společné milování a nemusíš kupovat žádné baterie. Šetří to tvou peněženku a životní prostředí!

Součástí balení je USB kabel, kterým hravě nabiješ zmíněný akumulátor na maximum během několika minut. Kabel má USB koncovku, takže nebudeš mít sebemenší problém najít místo, kde svůj kroužek nabiješ. Stačí připojit k počítači, powerbance nebo adaptéru od mobilního telefonu.

Materiál a povrch

Silikonový povrch Black and Silver AGRON si zamillueš ty, tvůj penis aji klitoris tvé partnerky. Vybrána byla nejlepší směs silikonu, která splňuje přísná nařízení EU. Lékařský silikon je bezpečný, nebylo využito žádných ftalátů ani BPA. Navíc jsou vlastnosti materiálu perfektní pro použití na erotické hračky. Jeho elasticita a sametově jemný povrch se perfektně přizpůsobí na šířku tvého penisu a bude pevně držet. Mocná erekce a silné vibrace ti ukáží orgasmus, o kterém se vám oběma ani nezdálo.

Čištění a lubrikace

Pro potřebnou librukaci je doporučeno využívat gelů na vodní bázi. Ty sice rychleji vysychají, ale máte jistotu, že silikonový povrch hračky Black and Silver AGRON nebude poškozen. Při používání silikonových lubrikačních gelů je důležité hračku co nejdřívě po svých radovánkách očistit, aby se silikon neponičil.

Pro minimální ošetření stačí teplá voda s mýdlem, je však nejlepší si dát záležet a využít specializovaných prostředků na čištění erotických hraček. V našem sortimentu najdeš velký výběr známých kvalitních značek. Prostředky jsou navržené tak, aby čistily a dlouhodobě chránily materiál s povrchem erotických hraček. 

Obsah balení
  • Vibrační erekční kroužek Black and Silver AGRON s dvojitou stimulací
  • Nabíjecí USB kabel