BOOM Beruška podtlakový stimulátor klitorisu 3v1

BOOM Beruška podtlakový stimulátor klitorisu 3v1

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Beruška je stimulátor klitorisu, který umí uspokojit vibracemi, krouživým pohybem prstu nebo podtlakovými vlnami jako jednodušší zařízení typu Womanizer nebo Satisfyer. Takové 3v1 za cenu jednoho. Skvělá volba. Celý popis
1 199 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: SEXSHOP.CZ

Již se neprodává

Zboží partnera SEXSHOP.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100039670859

Popis

Značka BOOM přináší na trh kompaktní multifunkční stimulátor klitorisu, který dokázal v jednom zařízení spojit v podstatě tři rozdílné produkty. Ano, je to tak, Beruška umí stimulaci tlakovými vlnami jako to dělají produkty věhlasných značek, nebo umí rozvibrovat váš klitoris jemnými nopky a nebo, pokud máte ráda krouživé pohyby v oblasti klitorisu, jste tu také správně. Pojďme se na to podívat podrobněji.

Podtlakové vlny
V přední části má Beruška řekněme ústa, kde ústrojí uvnitř dokáže během vteřiny několikrát nasát váš klitoris a zase jej pustit, aniž by se ho přístroj dotýkal. Tato funkce „cucání“ je velmi účinná a má potenciál většinu žen přivést na vrchol během dvou či několika málo minut. Funkce je úžasná právě proto, že při stimulaci nedochází k tření klitorisu. Můžete si orgasmus dopřávat znovu a znovu a váš klitoris nebudete předrážděný.

Vibrační kartáček
Pokud máte ráda přímý kontakt, je zde jemný vibrační kartáček v zadní části. Je to ploška, která jakoby rezonuje, tedy vibruje vpřed a vzad. Vibračních módů je na vývěr celkem pět.

Kroužící prstík
Ve spodní části je cosi, co lze snad nejlépe popsat jako kroužící a vibrující prstík. Ten krouží a vibruje v různých režimech, stejně jako vibrační kartáček. Je vhodný pro vás dámy, které máte rády přímý kontakt a stimulaci klitorisu.

Jaká BOOM Beruška je na dotyk?
Jemňounká a hebounká. Je vyrobena ze sametově jemného silikonu, bílé designové prvky jsou z tvrzeného ABS plastu.

Jak se nabíjí?
Je vybavena akumulátorem a nabijete ji běžnou nabíječkou na mobilní telefony s výstupem na USB kabel. Ten je součástí balení.

Jak vidíte Beruška je prostě něco extra, co tu ještě nebylo. Můžete experimentovat, zkoušet ji otáčet a hledat, která funkce právě dnes bude ta správná.