BOOM LuvPump Vacuum Master vakuová pumpa pro ženy

BOOM LuvPump Vacuum Master vakuová pumpa pro ženy

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Jedinečná pumpa pro ženy s možností výměny koncového zvonu a to při udržení vakua v původním. Celý popis
549 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma
Partner: SEXSHOP.CZ

Skladem u partnera 5+ kusů

22.9.2021 - 23.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera SEXSHOP.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100039721567

Popis

Novinka! BOOM LuvPump Vacuum Master představuje revoluční řešení vakuových pump. V čem je ten fígl? Na konci silikonové hadičky, je speciální ventil (samec), který se zacvakne do koncového zařízení, akrylátového zvonu. Ten je vybaven konektorem (samice), který i po odpojení pumpy, respektive hadice umí udržet ve zvonu vakuum. Jak to tedy vypadá v praxi?

Aplikuje vaccum na více místech současně!
Řekněme, že vlastníte 2× zvon (přísavky) na bradavky a tuto kompletní pumpu BOOM LuvPump Vacuum Master vakuová pumpa pro ženy, součástí které je zvon na vagínu, tedy Vagina sucker. Nejprve připojíte zvon na bradavky, aplikujete (například na partnera nebo na sebe), odpojíte hadičku a ve zvonu na bradavkách zůstane vakuum zachováno, následně zacvaknete hadičku do zvonu Vagina sucker a můžete použít tento na stimulaci vagíny.  

Ušetříte peníze
Koupíte si jednu pumpu ať již na penis či vagínu a k ní si pak můžete již za zlomek ceny dokoupit příslušenství. Například malý zvon na klitoris, větší na vagínu, ještě větší na celá prsa, XXL zvon na penis, nebo drobné zvony na bradavky. Příslušenství máme v nabídce skutečně hodně.

BOOM LuvPump Vacuum Master Vagina sucker - to je vakuová pumpa pro ženy, která vás přenese do nové dimenze rozkoše. Tato skvěle zpracovaná, průhledná a anatomicky tvarovaná vakuová pumpa je určena ženám, které chtějí dosáhnout pomocí stimulace vnější části vaginy vakuem nebývalého potěšení. Díky stimulaci podtlakem prokrvíte celou vnější část vagíny včetně klitorisu, která bude více citlivější na jakoukoli stimulaci. Vakuová pumpa pro ženy je ideální pro single použití, kdy pravidelným používáním udržujete vzhled vnějších rodidel ve formě, ale také jako předehra před sexem s partnerem. Dočasné zvětšení vašich intimních partií ocení muž a vy si zase užijete mnohem vyšší citlivost, která vás dostane až na vrchol potěšení. Zkuste něco nového!

Pumpa se snadno ovládá jednou rukou pomocí rukojeti s vypouštěcím ventilem. Při jejím použití  se vaše vagina i klitoris více prokrví.

V balení najdete:

  • průhledný  anatomicky tvarovaný zvon na vnější část vaginy
  • silikonovou hadičku, která propojí nástavec  a rukojeť; hadička zajišťuje plynulý a volný průchod vzduchu při vytváření a snižování podtlaku; délka hadičky – 26 cm, (hadička  může být v červené nebo modré barvě – dle dodávky zboží
  • rukojeť, díky které pumpu snadno ovládáte jednou rukou a pomocí které snadno vytvoříte  v nástavci  podtlak přesně podle svých potřeb;  rukojeť je opatřena vypouštěcím ventilem k rychlému  uvolnění podtlaku v nástavci

Rukojeť a hadička této vakuové pumpy je kompatibilní s dalším příslušenství z řady BOOM LuvPump. Toto příslušenství si můžete k pumpě samostatně dokoupit. Jedná se o:

  • vakuové zvonky na bradavky/klitoris o průměru 1,5 cm, 1,8 cm 2,45 cm a 3,05 cm
  • vakuové zvony na prsa vel. M a L
  • Vagina sucker  – náhradní nástavec k vakuové pumpě  pro ženy
  • XXL válec na penis

Testerka Historička:  „Celkově si myslím, že se jedná o nejlepší a nejpraktičtější pumpu, jakou jsem zkoušela. Plní všechny funkce, které bych od takové hračky čekala.“ 

CELOU RECENZI na tento výrobek si můžete přečíst na webu lascivni.cz.