BOOM Sabrina vibrační masturbátor s nastavitelným průměrem

BOOM Sabrina vibrační masturbátor s nastavitelným průměrem

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Masturbátor ve tvaru vagíny s nastavitelným průměrem, vibrační, na bezdrátové ovládání. Úžasně jemný a realistický materiál. Celý popis
1 399 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: SEXSHOP.CZ

Skladem u partnera 5+ kusů

24.6.2021 - 25.6.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera SEXSHOP.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100039721344

Popis

Značka BOOM představuje nový, moderní typ masturbátoru, vyrobený z nového SEBS materiálu. Tento materiál věrně imituje lidskou pokožku, je velmi elastický a poddajný, snadno přejímá teplotu. Vnitřní kanálek masturmátoru má průměr 1,5 cm, ale díky vlastnostem materiálu penis snadno vnikne dovnitř a materiál jej příjemně obemkne.

Nastavitelný průměr a přítlak
Skutečnou devizou oproti ostatním masturbátorů typu FLESHLIGHT však je fakt, že vnější pouzdro z pevného plastu má v bocích pohyblivé prolisy, pomocí kterých si můžeme tlakem prstů jednak řídit průměr masturbárotu, ale také regulovat „přítlak“ jaký bude na penis působit. Prostě si to „zmáčknete“ jak budete potřebovat. Masturbátor je nabízen i ve vibrační verzi.

Vibrace na dálkové ovládání
Tento model je navíc vybavený poměrně silnou vibrační patronou s deseti režimy vibrací. Vibrátor je řízený dálkovým ovládáním velikosti klíčenky, takže můžete pohodlně jednotlivé módy přepínat jednou rukou. Patronu lze rovněž z masturbátoru snadno vyjmout a použít jako jakýkoliv jiný mini vibrátor. Třeba na stimulaci partnera či sama sebe. Fantazii se meze nekladou, experimentujte. Rozměry vibrační patrony jsou 76mm délky a 20mm šířky.

Jak je vidět výše, tento produkt je skutečně unikátní. Pokud víme tak na trhu není jiný model, který by umožňoval regulovat si průměr a tlak stěny masturbátoru na penis, byl vibrační a ještě s možností rytmus vibrace měnit dálkovým ovládáním. Za nás je to nastupující bestseller.

Recenze masturbátoru BOOM Sabrina

Recenze masturbátoru BOOM SabrinaTesterka Veronique: „Vibračních vagín je na trhu již celá řada, ale stále není problém nalézt modely, které vynikají svými vlastnostmi a provedením. A takový jsem pro manžela obdržela i já.“
Přečíst recenzi >>