Brilly Glam We Love - černý párový vibrátor na dálkové ovládání

Brilly Glam We Love - černý párový vibrátor na dálkové ovládání

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Páry milovaný design v podání mnohoúčelového párového vibrátoru Brilly Glam We Love. Neomezené možnosti hrátek jsou jeho motem. Na tvém těle nenajdeš jediné místo, které by vibrátor nezvládl obšťastnit. Šikovný milenec na dálkové ovládání je vždy dobré mít blízko při ruce. Celý popis
1 499 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
1 395 Kč
Partner: ErosStar.cz

Skladem u partnera 4 kusy

2.8.2021 - 3.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera ErosStar.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100052747995

Popis

Páry milovaný design v podání mnohoúčelového párového vibrátoru Brilly Glam We Love. Neomezené možnosti hrátek jsou jeho motem. Na tvém těle nenajdeš jediné místo, které by vibrátor nezvládl obšťastnit.

Šikovný milenec na dálkové ovládání je vždy dobré mít blízko při ruce. Jednoduché ovládání tlačítkem na těle nebo přes dálkový ovladač ti pošle mráz po zádech. Silné vibrace si pohrají s klitorisem a zároveň stimulují bod-G. Pro partnera je při každém zásunu přichystána dávka vibrujícího potěšení.

S dálkovým ovladačem v ruce zažiješ nespočet úžasných chvil. Přenechej kontrolu nad párovým vibrátorem Brilly Glam We Love svému partnerovi a vyražte spolu na procházku městem. Spousta orgasmů před nic netušícími kolemjdoucími tě nenechá vydechnout.

Vibrátor Brilly Glam We Love své využití najde v předehře, celém aktu nebo i při sólové zábavě ženy. Dvojitá stimulace je to nejlepší, co si můžete dopřát.

Celý povrch pokrývá směs nejlepšího silikonu. Certigikovaný 100% lékařský silikon je hypoalergenní. Pyšní se svým jemným povrchem a kluznými vlastnostmi. Při hrátkách s vibrátorem Brilly Glam We Love se ti bude hodit lubrikační gel na vodní bázi. Aplikací malého množství bude zásunutí do vaginy jednodušší, nebude dřít, a celkový požitek z dráždění bude příjemnější.

 • Kompletní vnější a vnitřní stimulace vaginy
 • Intuitivní dálkové ovládání
 • 2 silné motorky pro dvojitou stimulaci
 • Vysoký výkon spolu s 10 vibračními režimy
 • Plně nabíjecí akumulátor
 • Nabíjecí skrz USB kabel (součástí balení)
 • Potažený 100% lékařským silikonem
 • Bez ftalátů
 • Tichý chod
 • Ponorná kategorie IPX6 (vhodné do sprchy nebo Spa)
 • Rozměry: 20 × 3,5 cm
 • Váha: 167 gramů
Napájení

Vibrátor na klitoris Brilly Glam We Love je plně nabíjecí. Interní akumulátor poskytuje pohodlné ovládání, protože za sebou nemusíš nikde tahat otravné kabely. Před prvním použitím je potřeba erotickou hračku plně nabít. K tomu slouží USB kabel, který je součástí balení. Kabel lze zapojit do powerbanky, počítače nebo adaptéru pro telefon (není součástí). První nabití může trvat dlouhou dobu (až 3 hodiny).

Po každém použití erotické pomůcky je důležite pro očištění použít alepsoň teplou vodu a mýdlo. Pro lepší očištění je doporučeno použít čistič na erotické pomůcky. Ten ničí bakterie a pomáhá udržet životnost pomůcky co nejdelší a její povrch jemný.

Brilly Glam je exkluzivní kolekce erotických hraček. Cílem je tvé potěšení a naplnění očekávání. Erotické hračky si kladou důraz na detail a zpracování.