Durex Intimní gel Naturals Pure 100 ml

Durex Intimní gel Naturals Pure 100 ml

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Lubrikační gel Durex Naturals Pure je ze 100% přírodního složení. Zesiluje prožitky pří milování, činí každý dotyk daleko citlivějším. Lubrikační gel je založený na bázi vody, což umožňuje bezpečné použití gelu i kondomu zároveň a při použití většího množství jej jednoduše smyjete vodou. Celý popis
308 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
181 Kč
-41%
Partner: Vivantis

Skladem u partnera 5 kusů

7.12.2021 - 8.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Vivantis

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100002239839

Popis

Intimní gel Durex Naturals

Je ze 100% přírodního složení

Intimní gel Durex Naturals 100ml

Lubrikační gel Naturals je 100% přírodní. Receptura na vodní bázi neobsahuje žádné přidané vůně nebo barviva, má pH neutrální k pokožce.

Výhody gelu Durex Naturals

Příjemné složení

Gel je speciálně vyvinutý pro zpříjemnění vašich milostných hrátek. Ulevuje od pocitu suchosti a bolesti v intimní oblasti, zajišťuje vyšší kluznost a prohlubuje vaše sexuální prožitky. Má pH neutrální a je bez parfemace.

Lehce omyvatelný

Durex Naturals neobsahuje žádné přidané vůně ani barviva a má neutrální pH, díky čemuž zvlhčí vaše intimní místa a vy zažijete ještě hladčí a příjemnější pocity při milování. Poté ho jednoduše smyjete pod proudem tekoucí vody.

Použití s kondomem

Lubrikační gel je založený na bázi vody, což umožňuje bezpečné použití gelu i kondomu zároveň. Nabízí vám a vašemu partnerovi ještě přirozenější a příjemnější zážitky při použití s kondomem.

Jak se intimní gel Durex používá?

Důkladně si omyjte ruce mýdlem. Po otevření uzávěru naneste malé množství gelu na konečky prstů. Jemně jej naneste na intimní partie. Gel se může použít s kondomem nebo bez něj.

Na co se nás nejvíce ptáte?

NA KTERÉ ČÁSTI TĚLA SE MOHOU LUBRIKAČNÍ GELY NANÉST?

Kdekoliv a kamkoliv. Lubrikanty Durex Play se dají nanést na celé tělo a jejich požití je bezpečné. Jediné co nedoporučujeme je použít lubrikant způsobující chladivé pocity při análním sexu. Někomu může přinést o něco silnější pocity než jiným.

JE BEZPEČNÉ POUŽÍT LUBRIKANTY SPOLEČNĚ S KONDOMY?

Ano. Lubrikanty Durex, kromě Perfect glide, který je na silikonové bázi, jsou na vodní bázi, a tak se dají bezpečně použít s kondomy.

PROČ BYCH MĚL POUŽÍT LUBRIKAČNÍ GEL?

Dlouhou dobu byly lubrikanty spojovány jen s gayi a ženami trpícími vaginální suchostí. Avšak mezi lidmi se rozrůstá trend používat lubrikanty, aby si zpříjemnili sex. Lubrikanty přinesou intenzivnější pocity, špetku zábavy nebo pomohou ke zvlhčení. Lubrikační gely Durex byly speciálně navrženy tak, aby zajistily ten nejúžasnější zážitek! Dávejte si pozor, ať jej nenanesete příliš před nasazením kondomu jinak by mohl během pohlavního styku sklouznout.

Vyzkoušejte i další lubrikační gely Durex

Intenzivnější prožitek

Lubrikační gel
Durex Intense Orgasmic
Objem balení
10 ml
Prohlédnout

Jahodový

Lubrikační gel
Durex Strawberry
Objem balení
50 ml
Prohlédnout

Nejdelší lubrikace

Lubrikační gel
Durex Perfect Glide
Objem balení
50 ml
Prohlédnout

S výtažkem Aloe Vera

Masážní gel
Durex 2v1 Zklidňující
Objem balení
200 ml
Prohlédnout

Vyberte si ten, který vám padne nejlépe.

Durex má 80 let zkušeností v oblasti sbližování párů a zkvalitňování jejich milostného života jak v ložnici, tk i mimo ni. Všechny kondomy Durex jsou vyrobeny z materiálu prvotřídní kvality. Následně je každý elektronicky a dermatologicky testován, vzorky z každé šarže postupují testy nafukování vzduchem, aby se zkontrolovala jejich pevnost. Vzorky kondomů se naplní vodou a pak jsou zkoumány, zda nepatrně nepropouštějí tekutinu (každý měsíc provede firma Durex přibližně dva miliony těchto testů propustnosti).