10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11684977

Gildo Gildo No.20 skleněné vaginální korále

Gildo Gildo No.20 skleněné vaginální korále

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Oboustranné vaginální dildo Gildo No.20 tvořené ze sady korálků. Stimulace milovaná ženami všech věkových kategorií najde své místo i ve tvé sbírce hraček. Skleněné korále lze používat oboustranně. Celý popis
695 Kč
Zboží od: ErosStar.cz
695 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

Již zítra na výdejním místě
30.11.2023 - 1.12.2023 na vaší adrese

Popis

Oboustranné vaginální dildo Gildo No.20 tvořené ze sady korálků. Stimulace milovaná ženami všech věkových kategorií najde své místo i ve tvé sbírce hraček. Skleněné korále lze používat oboustranně – můžeš začít pomalu tenčí stranou nebo se vrhnout po hlavě do akce s tlustším koncem!

Skleněné anální korále Gildo No.20 jsou vhodné na libovolnou stimulaci. Ať už zbožňuješ si dráždit vagínu nebo ráda stimuluješ svůj anální otvor – hodí se skvěle na oboje. Spolu s dvojím využitím si můžeš zvolit i stranu, na kterou máš chuť. Špička je zakulacená, tvořená menšími korálkami. Na druhé straně Průměr skočí na dvojnásobek a postupně se zužuje. Dildo skvěle padne do ruky a ty si užiješ pocit pravého uspokojení.

Sklo je velice hygienický materiál. Nejen že se dobře čistí a udržuje, také se dobře zavádí pro stimulaci. Lesklý skleněný povrch Gildo No.20 jednoduše vklouzne do vysněného análu nebo vlhké vagíny a uspokojí vás, jako zatím ještě žádný jiný. Manipulace je přitom naprosto jednoduchá a velice pohodlná. Jelikož je materiálem právě sklo, tak se není třeba obávat použití libovolného lubrikačního gelu! Ať už váš výběr skončí u silikonového nebo vodního gelu, váš výběr bude naprosto vhodný pro použítí se skleněným dildem Gildo No.20.

V naší nabídce skleněných erotických hraček naleznete velkou škálu různých tvarů a barev. Neváhejte a vyberte si svého nového mazlíčka.

Může se stát, že zakoupený výrobek bude mít drobné barevnostní rozdíly než produktový obrázek.