10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 12010656

Gildo Glas Double Trouble Glass Dildo skleněné oboustranné dildo

Gildo Glas Double Trouble Glass Dildo skleněné oboustranné dildo

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Dvojitá stimulace se skleněným dildem Glas Double Trouble Glass Dildo. Vroubkované dildo s imitací žaludu na obou koncích. Vhodné pro sdílení požitku se svým partnerem. Sklo je skvělou volbou pro vyzkoušení experimentování s teplotou. Celý popis
795 Kč
Zboží od: ErosStar.cz
795 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední kus
S novou kartou za

Již zítra na výdejním místě
5.12.2023 - 6.12.2023 na vaší adrese

Popis

Dvojité potěšení se skleněným dildem Glas Double Trouble Glass Dildo. Nádherný kousek vyrobený z křišťálově čistého skla. Použitý materiál je hypoaleregnní a jednoduchý na čištění.

Toto dildo je stvořením umění. Vroubkované tělo s dvojitou hlavou dopřeje hlubokou a intenzívní zábavu. Pocit z dvojité penetrace si lze užívat ve dvou. Na každém z konců má dildo Glas Double Trouble Glass Dildo imitaci žaludu. Stimulační vroubky jsou na každé straně různé, a tak si dopřeješ ještě vice zábavy.

Sklo je skvělou volbou pro vyzkoušení experimentování s teplotou. Mírným zahřátím nebo ochlazením se zábava promění v ještě intenzivnější požitek.

Použitý materiál dovoluje použít libovolný lubrikační gel. Svůj oblíbený lubrikační gel si užiješ i při použití se skleněným dildem Glas Double Trouble Glass Dildo. Po ukončení svých hrátek je potřeba dildo důkladně opláchnout teplou vodou a mýdlem. Doporučujeme použít i čističů na erotické pomůcky.