10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 24701458

Gildo Ocean Flow Skleněné dildo

Gildo Ocean Flow Skleněné dildo

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Dildo z borosilikátového skla v unikátním barevném provedení. Celý popis
Produkt se již neprodává
599 Kč
Zboží od: SEXSHOP.CZ
599 Kč
S novou kartou za

Popis

Dildo Flow z kolekce Ocean je nepostradatelné pro milovníky speciálních erotických pomůcek! Ocean Flow dildo je vyrobené z prvotřídního skla a má sundavací silikonový obal na základnu. Díky svému tvaru a základně je vhodné pro vaginální i anální použití. Dildo má příjemně stimulující vlnky. Použijte dildo s pomocí lubrikantu na vodní bázi.

Ocean Flow dildo je ideální pro využívání vnímání a působení různých teplot. Lze jej zahřát nebo zchladit umístěním do lednice nebo do horké či studené vody. Stačí na několik minut. Sklo dobře absorbuje různé teploty a také je delší dobu udrží. Což je pro erotické hrátky ideální – spěchat se nemá.

Jelikož lze skleněné erotické pomůcky bez problémů používat i ve vodě, je řada Ocean opatřena i sundavacím silikonovým obalem na základnu. Díky ní se vám bude hračka dobře držet a z mokré ruky nevyklouzne.

Dildo po použití očistěte vlažnou vodou, případně vydesinfikujte čističem hraček a uložte na suché a tmavé místo. V případě potřeby použijte sáček na hračky, který dilda ochrání před prachem a poškrábáním. Dbejte na důkladné čištění zvláště pokud budete používat dildo vaginálně i análně. Nikdy bez pečlivého vyčištění nepoužívejte následně pro vaginální stimulaci po anální.