10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11854791

Gildo Skleněné didlo na prostatu a bod G Prisms Hamsa

Gildo Skleněné didlo na prostatu a bod G Prisms Hamsa

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Unikátní skleněné dildo nezvyklých tvarů Prisms Hamsa vám pomůže při dosažení silnějšího orgasmu. Je vhodné pro stimulaci jak ženského bodu G, tak i mužské prostaty. Pro ženu to znamená silnější orgasmus, pro muže delší výstřik! Celý popis
995 Kč
Zboží od: ErosStar.cz
995 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
Poslední 2 kusy
S novou kartou za

Již zítra na výdejním místě
30.11.2023 - 1.12.2023 na vaší adrese

Popis

Unikátní skleněné dildo nezvyklých tvarů Prisms Hamsa vám pomůže při dosažení silnějšího orgasmu. Je vhodné pro stimulaci jak ženského bodu G, tak i mužské prostaty. Pro ženu to znamená silnější orgasmus, pro muže delší výstřik!

Nezvyklý design skleněného dilda Prisms Hamsa si zamilujete. Je vhodným kandidátem se stát součástí vaší kolekce erotických pomůcek. Na obou stranách vám nabídne jedinečný způsob, jak si užít dnešní večer. Na jednom konci objevíte dildo ve tvaru připomínající zakřivený penis. Ten je vhodný jak ke stimulací bodu G, tak i prostaty. Na straně druhé jsou skleněné kuličky vhodné na anální i vaginální stimulaci.

Díky zvolenému materiálu – sklu, je čištění erotické pomůcky velice jednoduché. Sklo je hygienický materiál, který se pro své vlastnosti používá ve spoustě jiných oblastí, například chemii.

V naší nabídce skleněných dild naleznete velkou škálu různých tvarů a barev. Neváhejte a vyberte si svého nového mazlíčka.

Může se stát, že zakoupený výrobek bude mít drobné barevnostní rozdíly než produktový obrázek.