Hot Octopuss Revoluční párový stimulátor Hot Octopuss Pulse III Duo

Hot Octopuss Revoluční párový stimulátor Hot Octopuss Pulse III Duo

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Stylový vibrátor pro páry, který přemění předehru v hlavní chod. Zvedněte předehru na novou úroveň s HOT OCTOPUSS PULSE III DUO. Kombinací revoluční technologie PulsePlate se silnými vibracemi ovládanými dálkovým ovládáním se neudržíte. Celý popis
3 499 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
2 995 Kč
Doprava zdarma
Partner: ErosStar.cz

Skladem u partnera 3 kusy

9.8.2021 - 10.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera ErosStar.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100051567150

Popis

Stylový vibrátor pro páry, který přemění předehru v hlavní chod. Zvedněte předehru na novou úroveň s HOT OCTOPUSS PULSE III DUO. Kombinací revoluční technologie PulsePlate se silnými vibracemi ovládanými dálkovým ovládáním se neudržíte. Párová hračka se postará o vaše společné vyvrcholení a to bez jediné námahy. Diskrétní design přizpůsobený pro maximální uspokojení potřeb párů.

Vyvcholení společně

Předehra, jak jste ještě nikdy nezažili. Nosí jej chlap, užívají si oba. HOT OCTUPUSS PULSE III DUO dodá zábavu, která promění začátek ve zběsilou jízdu plnou orgasmů. Jeden z partnerů si užívá stimulaci dodávaou silným PulsePlate, zatímco druhý si prožívá slast z vibrací procházejících celým tělem erotické hračky. Pomlcka za vás odvede všechnu dřinu, tak aby jste si užili intenzivní vyvrcholení obou – společně.

Zmáčknutím tlačítka

S přizpůsobitelným ovládáním na míru si můžete být jisti, že dostanete stimulaci, jakou si zasloužíte. Jednoduchým zmáčknutím tlačítka dálkového ovladače si přizpůsobíte vibrace procházející celou hračkou, tlačítkem na samotné hračce doženete k dokonalosti stimulaci dodávanou silným PulsePlate. Ovládání pro oba – obohacený orgasmus.

Nenechte se omezovat ovládáním a povzneste svou erotickou hru s vyvrcholením na novou úroveň.

Převezmi kontrolu

Nezáleží na tom, jakou pozici si zrovna zvolíte. Na sobě nezávislé motorky a intuitivní ovládání vám ukáže pravou formu zábavy. Nechá vás pocítit pravé síly milování.

Dobré vibrace, pořádný výstřik

Sex je hned lepší, když jste oba vlhcí. HOT OCTOPUSS PULSE III DUO je plně vodotěsný. Upusťte fantazii a hrejte si spolu ve sprše, romantické koupeli nebo třeba vášnivé výřivce?

Stimulátor má přesně vše na míru pro vás oba. To správné tempo vyberete ze 6 otestovaných vibračních režimů.

Obsah balení:
  • Hot Octopuss Pulse III Duo
  • cestovní váček
  • instrukční brožurka
  • magnetický nabíjecí kabel
  • dálkové ovládání

Manuálovou knížku je možné stáhnou ZDE.