Lovely Lovers Feromony pro ženy BeMine 2ml - Lovely Lovers

Lovely Lovers Feromony pro ženy BeMine 2ml - Lovely Lovers

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Parfém pro zvýšení sexuální přitažlivosti, charisma a sexappealu od značky Lovely Lovers, tzv. feromony pro ženy. Malé praktické balení do kabelky. PARFÉM PRO ZVÝŠENÍ PŘITAŽLIVOSTI – VYTVOŘEN VE FRANCII Originální buket dámské vůně vznikl ve Francii díky zkušenostem značky LOVELY LOVERS. V důsledku Celý popis
143 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
119 Kč
-16%

Skladem u partnera 4 kusy

29.10.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Luxusnipradlo.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100017019362

Popis

Doporučujeme k tomuto zboží zakoupit tyto produkty – hledejte prosím název těchto produktů:
Košilka Gemma set – Anais
Set Sonya – Anais
Tanga Peach – Anais
Košilka Bisquella chemise – Obsessive
Košilka Jenay – LivCo Corsetti
Intimní sprej TightUp Spray Innovative Formula 50ml – Lovely Lovers
Kapsle pro ženy DecoFemm Beauty Breast 120 kapslí – Valavani
Feromony pro muže Magnetifico Pheromone Seduction 2ml – Valavani
Punčochy Kisselent stockings – Obsessive
Šaty Berdine – LivCo Corsetti
Punčochy 817-STO stockings – Obsessive
Feromony pro ženy BeMine Pure 10ml vonná esence – Lovely Lovers
Feromony pro muže Magnetifico Pheromone Selection 2ml – Valavani
Body Anais Inspiration
Sexy kostým 813-CST – Obsessive
Sexy set Avery – Anais
Svůdný parfém Sexy 1 ml – Obsessive
Svůdný korzet Raquel – LivCo Corsetti
Feromony pro muže BeMine 2ml – Lovely Lovers
Tanga Intensa thong – Obsessive
Feromony pro ženy Magnetifico Pheromone Allure 2ml – Valavani
Afrodiziakální vonná svíčka Magnetifico Aphrodisiac Candle Sweet Strawberries – Valavani
Feromony pro ženy Magnetifico Pheromone Selection 2ml – Valavani
Feromony pro ženy Magnetifico Pheromone Seduction 2ml – Valavani
Set Belita – LivCo Corsetti
Dámský korzet 825-COR
Erotická souprava Punker set
Bodystocking Hessa black
Erotická tanga Anais Gloria
Dámská podprsenka Lormar Mousse Free
Pánské trenýrky Climber 3100 mix barev
Dámská noční košilka DKaren Debbie
Podvazkový pás ORCHID – JULIMEX
Boxerky Moraj BBX 600–051 BAMBOO
Saténový pás na stehna Gabriella Satynowa Code 510
Dámský dvojdílný komplet 864-GAR-1
Dámské body Luiza
Trojdílný dámský komplet AILAY s podvazkovým pásem
Dámský korzet a kalhotky string AILAY
Dámské punčochy AILAY
Dámské tanga Panty Amore – Julimex

Parfém pro zvýšení sexuální přitažlivosti, charisma a sexappealu od značky Lovely Lovers, tzv. feromony pro ženy. Malé praktické balení do kabelky.

PARFÉM PRO ZVÝŠENÍ PŘITAŽLIVOSTI – VYTVOŘEN VE FRANCII

Originální buket dámské vůně vznikl ve Francii díky zkušenostem značky LOVELY LOVERS. V důsledku výzkumu a testů 237 pachových atraktantů v různých kompozicích byly vybrány ty, které nejvíce zapůsobily na opačné pohlaví. Nejvyšší koncentrace a kvalita složek použitých při tvorbě této květinově-ovocno-dřevité kompozice umožňuje vytvořit auru svůdkyně plnou ženských vibrací, elegance a půvabu. Potvrzením nejvyšší kvality a spokojenosti jsou získaná ocenění: VAVŘÍN SPOTŘEBITELE Objev roku a vítězství v soutěži ZLATÁ SEDMIČKA kosmetické branže.

NEZŮSTANETE NEPOVŠIMNUTA

Žena, která je „oděna“ do těchto „feromonů pro ženy“, neprojde, aniž by nebyla povšimnuta. To Vám můžeme zaručit! Postupně se uvolňující parfémy usnadňují vytvoření pozitivního prvního dojmu. Zvýrazňují osobnostní rysy ženy typu alfa. Byla navrženy, aby navazování prvního kontaktu a udržování vztahu bylo mnohem snadnější. Produkty BeMine byly navrženy tak, aby pomohly zvýšit zájem mužů tím, že podněcují a soustřeďují jejich pozornost na ženy a pomohly jim vytvořit auru „alfa samice“.

JAKÁ JE VŮNĚ ALFA SAMICE?

Podle toho, zda vůni popisuje muž nebo žena, mohou být tóny vůně parfému BeMINE vnímány mírně odlišně. Společným hlavním rysem této vůně je však (nezávisle na pohlaví posuzující osoby) její výrazně svůdná ženská aura spojená s vibrujícím květinově-ovocno-dřevitým charakterem, který se výjimečným způsobem nese za svou nositelkou a dává o sobě znát na každém kroku. Lehký začátek se vyznačuje mimořádnou smyslností díky bergamotu v kombinaci s černým rybízem. Když se vůně usadí na pokožce, odhalí své pižmovo-květinové srdce díky půvabu růže, kakostu a květům pomeranče. Doplňuje to mimořádně smyslný základ spojující v sobě hloubku santálového dřeva s dřevem cedrovým a pačuli. Rychlý test provedený na zápěstí to neodhalí. Proto, abychom dobře poznali a plně pocítili tuto vůni, musíme ji chvíli „ponosit“, aby se uvolnily všechny její frakce.

HLAVA: bergamot, černý rybíz
SRDCE: pižmo, květ růže, kakost, pomerančový květ
ZÁKLAD: cedrové dřevo, santálové dřevo, pačuli

Parfémy LL BeMINE 2ml WOMAN se díky obsahu maximálního množství pachových atraktantů povolených IFRA (International Fragrance Association) vyznačují dokonalou projekcí rafinovaných tónů vůní a především mnohahodinovou stálostí. Ve zkratce řečeno: nemůže existovat silnější legální produkt s takovým složením! Postřehnutelná nejvyšší kvalita složek i samotné kompozice vytváří ženskou auru, která se rozprostírá kolem uživatelky a pomáhá zvýrazňovat její eleganci a úroveň.

PRO KOHO JE BEMINE URČEN?

LL BeMINE jsou tzv. feromony pro ženy, které chtějí vědomě využívat jejich pozitivního vlivu. Lze rozlišit 4 hlavní cíle, jejichž dosažení bude snadnější:

1) ATRAKTIVITA a FLIRT

Díky působení na podvědomí mužů pomocí pečlivě vybraných pachových složek, vám BeMine pomůže stát se v jejich očích mnohem atraktivnější, což znásobí Vaši šanci na úspěch při svádění!

2) MEZILIDSKÉ VZTAHY

Pachové složky mají vliv na náklonnost lidí s nimiž pobýváte. Vhodná kombinace Vám pomůže usnadnit každodenní, společenské a pracovní vztahy.

3) EFEKTY V PRÁCI

Pomohou Vám být vnímána jako partnerka hodná důvěry. Získané charisma a autorita jsou neocenitelné během práce spočívající např. v řízení pracovníků, při kontaktu se zákazníkem nebo během jednání se šéfem ohledně zvýšení platu.

4) ALFA SAMICE

Pomohou Vám zvýšit sebejistotu, což usnadňuje získání dominance ve skupině a zvýší afinitu partnerů/partnerek na naše podmanivé působení.

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Flakón 2ml je opatřen rozprašovačem a nejlépe je vhodné ho aplikovat v okolí krku, na zápěstí nebo na paže. Jedná se o nejlépe prokrvené (a tím také nejteplejší) zóny na lidském těle. Právě na nich jsou pachové atraktanty nejefektivnější. Můžeme je také nanést na povlečení nebo na jiné místo, kde chceme, aby se ve vzduchu vznášela aura „alfa samice“.

Obsah: 2ml – praktické malé balení do každé kabelky

ZNAČKA LOVELY LOVERS – S NÁRUŽIVOSTI K LÁSCE..

Značka LOVELY LOVERS je výsledkem práce specialistů z celé Evropy. Technologové si dali za cíl vytvořit unikátní a účinnou formuli za dostupnou cenu. Díky tomu vznikla řada intimní kosmetiky pro náročné uživatele, kteří si cení nejvyšší kvalitu intimního života. Všechny produkty byly dermatologicky testovány, byly vyrobeny podle farmaceutických norem GMP (ang. Good Manufacturing Practice) a zaregistrovány v CPNP (Cosmetic Products Notification Portal). Nejvyšší standardy kontroly jakosti a původu surovin poskytují spotřebitelům jistotu, že výrobky mají tu nejvyšší kvalitu, potvrzenou testy a posudky spokojených zákazníků. což potvrzuje cena udělená za získání 1. místa v hlasování VAVŘÍN SPOTŘEBITELE – OBJEV ROKU 2014 v kategorii „intimní přípravky“.