Lovely Lovers Feromony pro ženy BeMine Pure 10ml vonná esence - Lovely Lovers

Lovely Lovers Feromony pro ženy BeMine Pure 10ml vonná esence - Lovely Lovers

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vonná esence pro zvýšení přitažlivosti. Možno používat se svým parfémem. Tzv. „čisté feromony“ pro ženy. VONNÁ ESENCE PRO ZVÝŠENÍ PŘITAŽLIVOSTI BeMine PURE 10ml, obsahují pouze jemné pachové atraktanty, které však neovlivní vůni vašeho parfému. Můžete je používat zároveň se svým oblíbeným parfémem. Celý popis
683 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
469 Kč
-31%

Skladem u partnera 3 kusy

27.9.2021 - 29.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Luxusnipradlo.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100016944112

Popis

Doporučujeme k tomuto zboží zakoupit tyto produkty – hledejte prosím název těchto produktů:
Punčochové kalhoty Brigitte 01 – Gatta
Intimní sprej TightUp Spray Innovative Formula 50ml – Lovely Lovers
Feromony pro ženy Magnetifico Pheromone Selection 50ml – Valavani
Gel na zpevnění poprsí BraUp Pearl&Voluplus Formula 150ml – Lovely Lovers
Feromony pro muže Magnetifico Pheromone Selection 2ml – Valavani
Body Anais Inspiration
Samodržící punčochy Calze Kabarette 153 caramel
Feromony pro ženy BeMine 2ml – Lovely Lovers
Lubrikační gel Aqua Slide Oil Lube 50ml – Lovely Lovers
Feromony pro ženy Magnetifico Pheromone Selection 2ml – Valavani
Feromony pro ženy Magnetifico Pheromone Seduction 2ml – Valavani
Smyslná koupelová koule s feromony Sexy – Obsessive
Pikantní koupelová koule s feromony Spicy – Obsessive
Dámský kostým Schooly
Dámská podprsenka L-1207BR
Dámská podprsenka L-1237BR

Při nákupu tohoto produktu dostanete od partnera Luxusnipradlo.cz poukaz na kosmetické ošetření pleti jako dárek zdarma.

Vonná esence pro zvýšení přitažlivosti. Možno používat se svým parfémem. Tzv. „čisté feromony“ pro ženy.

VONNÁ ESENCE PRO ZVÝŠENÍ PŘITAŽLIVOSTI

BeMine PURE 10ml, obsahují pouze jemné pachové atraktanty, které však neovlivní vůni vašeho parfému. Můžete je používat zároveň se svým oblíbeným parfémem. Ale doporučujeme je používat samostatně. Pro svou jemnou vůni, kterou můžete skombinovat se svým parfémem bývají označováný jako tzv. „čisté feromony pro ženy“

JAK BEMINE PURE PŮSOBÍ?

Koncentrovaná forma jemných pachových atraktantů navržená tak, aby pomohla zvýšit zájem u mužů tím, že je podněcují a soustřeďují jejich pozornost na ženy a pomohla ženám kolem sebe vytvořit auru dominance.

PRO KOHO JE BEMINE PURE URČEN?

BeMINE PURE WOMAN 10ml od LOVELY LOVERS je produkt pro každou ženu, která chce vědomě a nenápadně využít jeho pozitivního působení. Lze rozlišit 4 hlavní cíle, jejichž dosažení bude snadnější:

1) ATRAKTIVITA a FLIRT

Díky působení na podvědomí mužů pomocí pečlivě vybraných pachových složek, vám BeMine pomůže stát se v jejich očích mnohem atraktivnější, což znásobí Vaši šanci na úspěch při svádění!

2) MEZILIDSKÉ VZTAHY

Pachové složky mají vliv na náklonnost lidí s nimiž pobýváte. Vhodná kombinace Vám pomůže usnadnit každodenní, společenské a pracovní vztahy.

3) EFEKTY V PRÁCI

Pomohou Vám být vnímána jako partnerka hodná důvěry. Získané charisma a autorita jsou neocenitelné během práce spočívající např. v řízení pracovníků, při kontaktu se zákazníkem nebo během jednání se šéfem ohledně zvýšení platu.

4) ALFA SAMICE

Pomohou Vám zvýšit sebejistotu, což usnadňuje získání dominance ve skupině a zvýší afinitu partnerů/partnerek na naše podmanivé působení.

ZPŮSOB POUŽITÍ:

Flakón vydrží velmi dlouhou dobu, poněvadž je to koncentrát. Díky vysoké koncentraci stačí nanést několik dávek (3–4 kapky) za použití vhodného kapátka. Nejlépe v okolí krku, na zápěstí (např. na hodinky). Možné je také aplikovat na povlečení nebo jiné místo, kde chcete aby se vznášela aura „alfa samice“.

Obsah: 10ml

ZNAČKA LOVELY LOVERS – S NÁRUŽIVOSTI K LÁSCE..

Značka LOVELY LOVERS je výsledkem práce specialistů z celé Evropy. Technologové si dali za cíl vytvořit unikátní a účinnou formuli za dostupnou cenu. Díky tomu vznikla řada intimní kosmetiky pro náročné uživatele, kteří si cení nejvyšší kvalitu intimního života. Všechny produkty byly dermatologicky testovány, byly vyrobeny podle farmaceutických norem GMP (ang. Good Manufacturing Practice) a zaregistrovány v CPNP (Cosmetic Products Notification Portal). Nejvyšší standardy kontroly jakosti a původu surovin poskytují spotřebitelům jistotu, že výrobky mají tu nejvyšší kvalitu, potvrzenou testy a posudky spokojených zákazníků. což potvrzuje cena udělená za získání 1. místa v hlasování VAVŘÍN SPOTŘEBITELE – OBJEV ROKU 2014 v kategorii „intimní přípravky“.