Lovetoy LoveToy Realistic Long Vibrating Dildo 11" (27 cm), vibrační dildo s přísavkou

Lovetoy LoveToy Realistic Long Vibrating Dildo 11" (27 cm), vibrační dildo s přísavkou

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Prozkoumej každý milimetr realistického dilda LoveToy Realistic Long Vibrating Dildo v královksé velikosti. Potěší tvé touhy po velkém penisu, které ti tvůj přítel nesplňuje. Gigantická replika dokonale napodobuje skutečný penis. Celý popis
1 299 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
995 Kč
-23%
Partner: ErosStar.cz

Skladem u partnera 5 kusů

27.7.2021 - 28.7.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera ErosStar.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100051567061

Popis

Prozkoumej každý milimetr realistického dilda LoveToy Realistic Long Vibrating Dildo v královksé velikosti. Potěší tvé touhy po velkém penisu, které ti tvůj přítel nesplňuje. Gigantická replika dokonale napodobuje skutečný penis. LoveToy Realistic Long Vibrating Dildo naplní tvé sny svým realistickým vzhledem – ať už to jsou žilky, prohnutí nebo textura.

O mocný uspokojující pocit se postará vibrační motorek. Ten je šikovně zabudovaný do těla dilda. K jeho ovládání ti stačí pouze jedna ruka – ovládá se totiž dálkovým ovládáním! Na něm najdeš jediné tlačítko, díky kterému přepneš mezi 10 vibračními programy. Vibrace jsou napájeny přímo z dálkového ovládání. Do něj stračíš 2 AAA baterie a můžeš začít!

Kvalitní realistické dildo LoveToy Realistic Long Vibrating Dildo ze série XXL dild má povrch z příjemného materiálu. Spolu s žilkováním a jinými stimulačními body působí větší uspokojení než pravý penis. Nehledě na jeho enormní velikost!

Dildo je hodně flexibilní. S dostatečnou silou je schopné se ohnout do pravého úhlu. Při milování je flexibilita důležitá. Díky tomu se přizpůsobí každému přírazu ve všech úhlech, který na něj vyzkoušíš.

Ultra realistické dildo LoveToy Realistic Long Vibrating Dildo využívá ověřeného materiálu. PVC se na erotické pomůcky využívá v hojné míře. Jeho vlastnosti připomínají lidskou kůži, dobře se materiál udržje a požitek z dotaků je téměř totožný s pravým. PVC je zdravotně nezávadný materiál, který je bezpečný pro styk s tělem. Neobsahuje ftaláty.

Klíčovou vlastností dilda LoveToy Realistic Long Vibrating Dildo je jeho silná přísavka. Skvěle drží na libovolném hladkém povrchu. Není třeba žádné námahy, stačí si užívat silného přirážení bez použití rukou.

Dildo LoveToy Realistic Long Vibrating Dildo nedoporučujeme používat bez lubrikačního gelu. S jeho velikostí by bez lubrikace nemuselo jít o příjemný zážitek. Proto je vhodné mít po ruce dostatčné množství lubrikačního gelu na vodní bázi. Vodní gel zaručí příjemný kluzký povrch, a také jistotu, že materiál zůstane v perfektním stavu.