OhMiBod OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO, fialové mobilem ovládané vibrační vajíčko s Bluetooth

OhMiBod OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO, fialové mobilem ovládané vibrační vajíčko s Bluetooth

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO je mimořádný nástroj, který tvé potěšení v oblasti erotiky povznese na novou úroveň. Vibrační vajíčka v dnešní době zažívají revoluci… Mobilní revoluci! Ovládají se na dálku, mobilním telefonem, z druhé strany celého světa. Celý popis
3 499 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
2 795 Kč
-20%
Doprava zdarma
Partner: ErosStar.cz

Skladem u partnera 5+ kusů

9.8.2021 - 10.8.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera ErosStar.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100051569099

Popis

OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO je mimořádný nástroj, který tvé potěšení v oblasti erotiky povznese na novou úroveň. Vibrační vajíčka v dnešní době zažívají revoluci… Mobilní revoluci! Ovládají se na dálku, mobilním telefonem, z druhé strany celého světa. Vibrační vajíčko OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO není žádnou výjimkou. Své nabušené funkce ti přináší ve svém sametově jemném těle. K zažití orgasmu snů ti stačí telefon, mobilem ovládané vibrační vajíčko OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO a dostatek povlečení, protože postel rozhodně nezůstane suchá!

Nový level orgasmů

Vibrační vajíčko OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO ti splní každé tvé sexuální přání. Hraj si se svým partnerem z libovolného koutku na zeměkouli. Spojením sexuální hračky s mobilní aplikací se možnosti využití několikanásobně rozšíří.

OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO | ErosStar.cz

Ty nejkrásnější věci se skrývají na nečekaně malých místech

OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO je perfektní hračka, když máš zrovna chuť na hromadu nezbedné zábavy. Nové vylepšené funkce tě nechají si vychutnat příjemné a hluboké vibrace kdekoliv. Co takhle vzít svého partnera, zasunout si vibrační vajíčko OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO hluboko do sebe a přenechat náplň vašeho rande do jeho rukou a aplikace v telefonu!

Kde jde design ruku v ruce s technologií

Ergonomický design má důkladně promyšlený tvar. Malá boule a nepravidelný tvar přitlačí na stěnu G-bodu a tím ti dopřává nezapomenutelný zážitek. Abys s vibračním vajíčkem OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO zažila vždy tu nejlepší jízdu, tak má nově vylepšený ocásek s příjímačem. Ocásek je pevnější, odolnější a Bluetooth dosah mnohem delší! S novým, vylepšeným přijímaček můžeš vajíčko ovládat ze vzdálenosti 8 metrů a někdy i více! Kromě lepšího dosahu má ocásek LED světýlko, které ti dává vizuální odezvu právě probíhajících vibrací.

Povrch vibrátoru na G-bod pokrývá prémiová vrstva toho nejlepšího silikonu. OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO je na dotek nadpřirozeně jemný a hebký.

OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO | ErosStar.cz

Ovládání – ručně nebo interaktivně?

Vibrační vajíčko OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO myslí absolutně na vše. Vybil se ti telefon? Nevadí, vajíčko můžeš ovládat přímo na zařízení!

Manuální režim

Kvůli podobným situacím, kdy zrovna nemáš k dispozici telefon, má vibrační vajíčko OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO připravený manuální režim, který nabízí 5 možností vibrací. Při zapnutí vajíčka dojde k automatickému přepnutí do interaktivního režimu, krátkými stisky postupně přejdeš do manuálního a začneš vybírat z manuálních vibrací. Po projetí všech možností se dostane vibrační vajíčko opět do interaktivního režimu a celý proces můžeš opakovat!

Interaktivní režim

Ovládání vlastního uspokojení nikdy nebylo tak jednoduché. Žádné namáhání, jen pár kliků a za pár sekund je postel vlhká. OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO nabízí hned 2 aplikace, přes které lze vibrační vajíčko ovládat.

 • FeelConnect App od značky KIIROO
  • Dovolí ti ovládat vibrační vajíčko OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO a zároveň i další hračky KIIROO, které vlastníš
 • OhMiBod Remote App
  • Originální aplikace OhMiBod schopná ovládat produkty OhMiBod

Odkaz ke stažení OhMiBod Remote App – Pro Android ZDE.
Odkaz ke stažení OhMiBod Remote App – Pro Apple iOS ZDE.

Odkaz ke stažení FeelConnect App – Pro Android ZDE.
Odkaz ke stažení FeelConnect App – Pro Apple iOS ZDE.
Při potížíš s připojením k aplikaci se podívejte na PDF „pomoc s připojením FeelConnect“, najdete zde.

Více o aplikace FeelConnect App ZDE.

Základní ovládání vibračního vajíčka OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO

Napájecí (zapínací / vypínací) tlačítko najdeš na konci ocásku. Dlouhým podržením po dobu alespoň 3 sekund vajíčko mírně zavibruje a začne blikat LED světýlko. Toto indikuje stav, kdy je připravené vajíčko k párování s aplikací. Pokud chceš pokračovat do manuálního režimu, stačí krátce zmáčknout tlačítko a můžeš si začít užívat!

Pokud ale toužíš po opravdové jízdě snů plné interaktivní zábavy, tak si připrav svůj smartphone. Ze svého obchodu aplikací (Play Store pro Android, App Store pro Apple) stáhni aplikaci pro ovládání vibračního vajíčka. Na výběr máš z aplikací OhMiBod Remote App a FeelConnect App. Doporučujeme originální aplikaci OhMiBod! Teď už jen zbývá aplikaci zapnout a spárovat vibrační vajíčko OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO s aplikací v telefonu. Vše připraveno!

Tlačítka pro ovládání hlasitosti se využívají pro změnu intenzity vibrací! Doporučujeme využít hlasitosti 50% a vyšší pro ten správný efekt! Více informací ohledně aplikace můžeš najít na webu www.ohmibod.com/app.

TIP – Aplikace ti dovolí sledovat stav svého vibračního vajíčka OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO, vzdáleně ho vypnout, a také zjistit stav baterie vajíčka! Stačí kliknout na obrázek panáčka, který tě přenese do svého profilu.

Bluetooth mód (Interaktivní mód)

Nabízí ti 3 možnosti, jak svou hračku využívat. Jednotlivé režimy a jejich využití najdeš o kousek níže. Jak se vibrační vajíčko v tomto režimu používá? Velmi jednoduše! Když vajíčko OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO zapneš, tak se automaticky dostane do tohoto režimu. Teď stačí spárovat a vše máš připravené. Možnost párování telefonu a vibračního vajíčka zvládneš až na vzdálenost 8 metrů.

OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO | ErosStar.cz

Svítit nebo nesvítit, to je oč tu běží

Vibrační vajíčko nabízí 3 důležité režimy, které je dobré znát! Liší se v intenzitě vibrací a také diskrétnosti.

Režimy
 • 1. režim – maximálně silné vibrace a vizuální odezva LED světýlky
 • 2. režim – 50% síla vibrací  a vizuální odezva. Režim slouží pro Webcam girls, které potřebují delší výdrž pro své publikum
 • 3. režim – maximální síla, ale bez vizuální odezvy. Režim je více diskrétní a při tom pořádně vzrušující

Nerušenou a nikým nepozorovatelnou zábavu si dopřeješ kdykoliv a kdekoliv. Stačí vypnout LED světýlko a jsi připravená na vše.

Řekni ahoj potěšení v kalhotkách

Vibrační vajíčko OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO využívá kvalitní Li-ion nabíjecí baterie. Na jedno plné nabití zvládne vibrovat po dobu až 3 hodiny. No, a pokud dojde energie, tak za pouhou polovinu tohoto času si můžeš zase další 3 hodiny užívat! Nabíjení by nemohlo být už jednodušší. Součástí balení je přibalený nabíjecí USB kabel. USB kabel stačí připojit do libovolného USB slotu, například powerbanky, počítače nebo adaptéru od mobilního telefonu. Během nabíjení by mělo LED světýlko blikat a indikovat tak, že se vibrátor nabíjí. Ujistěte se, že je vibrátor suchý před připojením do sítě! Až je vibrátor nabitý, tak bude LED světýlko svítit.

Upozornění – během procesu nabíjení nelze vibrační vajíčko používat. Je tomu tak z důvodu bezpečnosti.

OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO | ErosStar.cz

Údržba, čištění, lubrikace

OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO je pouze odolný proti stříkající vodě, nikoliv vodotěsný! Během čištění se vyhni jakémukoliv ponoření do vody a dostání se tak vody do nabíjecího otvoru.

K základnímu očištění patří omytí teplou vodou a antibakteriálním mýdlem. Pro opravdu dobře odvedené čištění je ideální zakoupit čistící prostředek na erotické pomůcky. Jejich antibakteriální účinky efektivnější očistí povrch a další složky výrazně prodlužují životnost povrchu.

K lubrikaci doporučujeme používat lubrikační gely na vodní bázi. Dopřeje ti nerušenou zábavu a snadnou manipulaci s vibračním vajíčkem OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO. Při tom se nemusíš bát, že by došlo k poničení z důsledku použití nevhodného gelu.

Specifikace OhMiBod Esca2 Powered by KIIROO
 • Materiály: Bezpečný silikon (neobsahuje ftaláty), ABS
 • Rozměry: 185,4mm délka, 33,1mm průměr
 • Váha: 56g
 • Baterie: Lithium-iontová, 3,7V a 220mAh
 • Nabíjení: 1,5 hodiny
 • Délka používání: až 3 hodiny
 • Bezdrátová specifikace: Bluetooth v4.1 LE (BLE)
Co dostaneš s koupí OhMiBod Esca2 Powerer by KIIROO?
 • Mobilem ovládané vibrační vajíčko OhMiBod® Esca2™ Powered by KIIROO®
 • USB nabíjecí kabel
 • Příručka rychlé nastavení
 • Saténový skladovací váček
 • Instrukční manuál (jazyky – Angličtina, Francouzština, Španělština, Němčina, Italština, Čínština, Japonština, Ruština)