Lovely Lovers TightUP- intim gel s efektem zpevnění a zlepšení pružnosti vagíny, snadnější dosažení orgasmu

Lovely Lovers TightUP- intim gel s efektem zpevnění a zlepšení pružnosti vagíny, snadnější dosažení orgasmu

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Jedinečný gel pro snadnější dosažení orgasmu. Efekt zůžení vagíny díky zpevnění a zlepšení pružnosti pochvy, což vede ke zvýšení libida a větší rozkošiSpeciální gel pro ženy vyžadující větší vzrušení – které potřebují silnou stimulaci. Celý popis
539 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Doprava zdarma
Partner: Intimm.cz

Skladem u partnera 4 kusy

29.9.2021 - 30.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Intimm.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100044373525

Popis

 Jedinečný gel pro snadnější dosažení orgasmu. Efekt zůžení vagíny díky zpevnění a zlepšení pružnosti pochvy, což vede ke zvýšení libida a větší rozkoši

Speciální gel pro ženy vyžadující větší vzrušení – které potřebují silnou stimulaci. Gel pro ženy mající problém s dosažením vrcholu – díky silnější stimulaci pochvy a klitorisu usnadňuje dosažení orgasmu. Gel pro ženy po porodu – jejichž poševní stěny zůstaly po těhotenství roztažené nebo poševní svaly vlivem času ochably.

 Důležité je také potěšení mužů, kteří partnerkám poskytnou výjimečný prožitek. Proto je toto jeden z nejčastěji zakoupených výrobků z celé řady Lovely Lovers. 
 Co můžete díky TightUP Gelu získat?
 „panenský efekt” díky stažení poševních stěn – doba působení cca 30 min. 
 vyšší pružnost poševních stěn
 intenzivnější vnímání sexuálních podnětů 
 silnější orgasmus (a dokonce několikanásobný)
 silnější prokrvení intimních partií 
 lepší přirozené zvlhčení 
 mírně zahřívá 
 zlepšení kvality sexuálního života 
 Pokud si vyberete exkluzivní sérii Lovely Lovers, máte jistotu, že výrobek: 
 má unikátní a vyzkoušené složení vypracované nejlepšími technology 
 je dermatologicky testovaný a zdravotně nezávadný 
 je účinný 
 vyrobený podle farmaceutického standardu GMP (ang. Good Manufacturing Practice), který zaručuje naprostou kontrolu nad kvalitou a původem surovin 
 ověřený stovkami spokojených klientů
Proč TightUP INNOVATIVE FORMULA pomáhá stáhnout poševní stěny?

V TightUP Gelu obsažené vysoce kvalitní aktivní složky působí po celé délce pochvy (zároveň také na malé i velké stydké pysky). Procesy toto řídící jsou výjimečně složité, proto byly za účelem dosažení optimální účinnosti TightUp Gelu použity 3 aktivní složky v nejvyšší dávce na trhu. Složení viz níže.

Jak působí výtažek z VILÍNU (Hamamelis Virginiana)?

Díky obsahu tříslovin (elagotaniny a hamamelitany) a flavonoidů se používá při výrobě balzámů a krémů určených k masážím zpevňujícím tělo. Velmi urychluje proces regenerace pokožky – účinně ji omlazuje, působí jako lifting. Povzbuzuje granulaci pokožky. Obsažené saponiny léčí: působí protizánětlivě, antibakteriálně, antimykoticky a antivirově. Díky všem uvedeným přednostem je vilín jednou z nejdůležitějších aktivních složek intimního gelu TightUP a výrazně zvyšuje kvalitu sexuálního života žen.

Jak působí ARGININ?

Arginin je v receptuře TightUP Gel použit proto, aby zvýšil sexuální prožitek a spokojenost ze silnějšího orgasmu žen a jeho snazšího dosažení. L-arginin je aminokyselina regulující krevní tlak. Díky svým vlastnostem stimuluje mikrocirkulaci (zvyšuje průtok krve v cévách v intimních partiích) a zesiluje účinek ostatních aktivních látek. L-arginin zvyšuje produkci a podmiňuje syntézu oxidu dusného – neurotransmiteru klíčového pro správnou fyziologii orgasmu žen i mužů. Správná syntéza NO zvyšuje citlivost na sexuální stimulaci.

Jak působí výtažek z KAŠTANU (Aesculus Hippocastanum extract)?

Tato léčivá rostlina je známá a využívaná v lékařství po celém světě už od pradávna. Obsahuje flavonoidy (rutein, astragalin, quercetin, izoquercetin), třísloviny, kyselinu fenolovou, kumarinové látky, třísloviny a saponiny (aeskulin), které revitalizují kožní buňky. Rostlina se vyznačuje protizánětlivými, antibakteriálními, protihemoragickými účinky. Vodní výtažky se používají mj. při poruchách krevního oběhu.

Lubrikant na bázi vody

TightUP GEL je intimní přípravek vytvořený na vodní bázi, díky čemuž je zcela bezpečný a nevyvolává podráždění. Navíc nezanechává skvrny a může být použitý zároveň s prezervativem a erotickými doplňky.

Jak gel používat

POUŽITÍ: Otočit pumpičku na „OPEN“. Nanést požadované množství gelu na intimní partie. Toto se může několikrát opakovat. Gel může být použit s prezervativem nebo erotickými pomůckami. Před prvním použitím nanést malé množství na vnitřek předloktí. V případě podráždění nepoužívat.

POZOR: Pro optimální výsledek se doporučuje vmasírovat další dávku do stydkých pysků, např. během předehry a nebo během sexuálního aktu

Objem: 150ml