Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 11321037

Toyz4Lovers vakuová pumpa PumpUp finger touch vibrační

Toyz4Lovers vakuová pumpa PumpUp finger touch vibrační

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Tato ideální pomůcka Vám umožní nejen delší a intenzivnější erekci ale zároveň na Vás čeká masturbátor v podobě vagíny, která se nemůže dočkat  Vašeho penisu. Jeho ovládání je jednoduché a vyplývá ze zákonů fyziky – po vložení penisu dovnitř a pumpování se vytvoří vakuum. Celý popis
700 Kč
Prodává Intimm.cz
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
700 Kč
S novou kartou za

15.8.2022 k osobnímu odběru
Prodejny
15.8.2022 - 16.8.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení

Popis

Tato ideální pomůcka Vám umožní nejen delší a intenzivnější erekci ale zároveň na Vás čeká masturbátor v podobě vagíny, která se nemůže dočkat  Vašeho penisu. 

Jeho ovládání je jednoduché a vyplývá ze zákonů fyziky – po vložení penisu dovnitř a pumpování se vytvoří vakuum. To zase umožňuje krevním cévám plnit krevní cévy rychleji a silněji. Efekt zvětšení je proto viditelný okamžitě, zatímco pravidelné používání pumpy může vést k trvalému zvětšení velikosti penisu. Výhodou tohoto modelu je pohodlné ovládání. Místo hrušky, jako u jednodušších modelů, máme píst, který umožňuje velmi přesné čerpání. Díky tomu je snazší dosáhnout podtlaku, který vám vyhovuje, což se samozřejmě promítne do účinnosti. Navíc se dá manžeta u pumpy vyměnit za masturbátor ve tvaru pusinky a tak využívat pumpu jako vagínu. 

materiál: TPR a ABS 

délka: 23cm průměr 5,7cm